English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Když Vás babička nepozná

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Když Vás babička nepozná

Saša
31.10.13
09:16
Nereg.

IP: 46.13.219.*
Ahoj, babička mi umřela, když mi bylo 11. Cca 30 let se mi zdá, že jdu do cukrárny a ona tam prodává, já jsem ráda, že ji tam vidím a říkám jí, ahoj babi, ale ona mi na to řekne, že mě nepoznává ! Nemůžu přijít na to, co to znamená ! Díky za pomoc
 
Dracizena
02.11.13
13:48
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sašo, potkáš babičku v dalším životě a ona Ti bude nabízet placky
/vidím, nějaké sladké placky/, ale Ty budeš mít v tom dalším životě otevřené vnímání. A kdo ho má dobře otevřené, ví, s kým žil v rodinném kruhu v minulých životech...
Duch babičky dává o sobě vědět, abys ji odvedla do její dimenze...

RITUÁL ZA BABIČKU...
Vydýchej se, udělej několik dřepů, protři si kůži. Udělej v těle jiný zvuk a to tak, že si chvilku bubnuj do hlavy, na bříško, zadeček,
ale oplácej si i tváře a ještě jednou se vydýchej. Rozsviť 3 svíčky a sedni si do klidu, do tureckého sedu, a polož dlaně na pupek a opakuj slovo ÁMEN... opakuj ho, určitě 10 minut, i déle...
Měj vizi, že sedíš v zářivě bílém sloupu, který vede, až do hvězd a vnímej, že tudy babičin Duch s Duší budou stoupat, jako balónek.
Babička nemá tělesnou hmotu, ale její životní program je, a drží se stále/ale silou vůle/ u sebe, jako by měla své tělo a proto je průhledné...
Jsou to její myšlenky, prožitky, vzpomínky, které stále žijí a věř, nevěř, tento její program Tě slyší, vnímá a má radost, že její Duši odvedeš, aby se jednou mohla narodit, i ve vašem rodovém toku... Chce se vrátit, i když to bude jiný čas...
My lidé se posouváme těmi neviditelnými rozměry, tak posuň svou babičku... ona na to čeká a spoléhá se na Tebe...
Ona dnes ví, že jsi vnímavá a že budeš mít probuzeného Ducha a proto si volej svého Ducha k této pomoci...
Druhá polarita lidského Ducha je v dimenzních hvězdách a jmenuje se Anděl Hvězdný... Volej si ho, ON Ti pomůže... ucítíš ho, a časem i uvidíš... Nebudeš na to sama, můj Duch bude na vše dohlížet... Každý člověk má jiný vstup do své transformace a Ty jdeš touto schůdnou cestou, skrze sny... Držím palce a neboj, udržím Tě, i babičku...
je to mé poslání... Alena-AKS-***
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)