English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Johnson

Všechno intelektuální zdokonalování vzniká ve chvílích volna.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Když Vás babička nepozná".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Když Vás babička nepozná

Saša
31.10.13
09:16
Nereg.

IP: 46.13.219.*
Ahoj, babička mi umřela, když mi bylo 11. Cca 30 let se mi zdá, že jdu do cukrárny a ona tam prodává, já jsem ráda, že ji tam vidím a říkám jí, ahoj babi, ale ona mi na to řekne, že mě nepoznává ! Nemůžu přijít na to, co to znamená ! Díky za pomoc
 
Dracizena
02.11.13
13:48
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sašo, potkáš babičku v dalším životě a ona Ti bude nabízet placky
/vidím, nějaké sladké placky/, ale Ty budeš mít v tom dalším životě otevřené vnímání. A kdo ho má dobře otevřené, ví, s kým žil v rodinném kruhu v minulých životech...
Duch babičky dává o sobě vědět, abys ji odvedla do její dimenze...

RITUÁL ZA BABIČKU...
Vydýchej se, udělej několik dřepů, protři si kůži. Udělej v těle jiný zvuk a to tak, že si chvilku bubnuj do hlavy, na bříško, zadeček,
ale oplácej si i tváře a ještě jednou se vydýchej. Rozsviť 3 svíčky a sedni si do klidu, do tureckého sedu, a polož dlaně na pupek a opakuj slovo ÁMEN... opakuj ho, určitě 10 minut, i déle...
Měj vizi, že sedíš v zářivě bílém sloupu, který vede, až do hvězd a vnímej, že tudy babičin Duch s Duší budou stoupat, jako balónek.
Babička nemá tělesnou hmotu, ale její životní program je, a drží se stále/ale silou vůle/ u sebe, jako by měla své tělo a proto je průhledné...
Jsou to její myšlenky, prožitky, vzpomínky, které stále žijí a věř, nevěř, tento její program Tě slyší, vnímá a má radost, že její Duši odvedeš, aby se jednou mohla narodit, i ve vašem rodovém toku... Chce se vrátit, i když to bude jiný čas...
My lidé se posouváme těmi neviditelnými rozměry, tak posuň svou babičku... ona na to čeká a spoléhá se na Tebe...
Ona dnes ví, že jsi vnímavá a že budeš mít probuzeného Ducha a proto si volej svého Ducha k této pomoci...
Druhá polarita lidského Ducha je v dimenzních hvězdách a jmenuje se Anděl Hvězdný... Volej si ho, ON Ti pomůže... ucítíš ho, a časem i uvidíš... Nebudeš na to sama, můj Duch bude na vše dohlížet... Každý člověk má jiný vstup do své transformace a Ty jdeš touto schůdnou cestou, skrze sny... Držím palce a neboj, udržím Tě, i babičku...
je to mé poslání... Alena-AKS-***
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)