English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

indické př.

Když se kára a buvol shodnou, nezáleží na tom, jaká je cesta.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Když láska není plně opětovaná

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Když láska není plně opětovaná

Ivča
09.09.10
12:08
Reg. před 2016

Mám přítele který nemá ujasněný vztah k mé osobě , mám mu dát dostatek času . Jsme spolu necelé 4 měsíce a náš vztah se zdál bezproblémový do té doby než jsem naznačila že očekávám od vztahu něco víc. Já mám dvě děti dceru19 a syna14 on neměl nikdy nějaký trvalejší vztah a ani děti nemá. Miluji ho ale momentálně se zřejmě trápíme navzájem , nevím co je v dané chvíli lepší jestli čekat ož i on se zamiluje nebo setrvat jen v kamarádském vztahu, bylo by to ale velmi těžké už nevím jakým směrem se ubírat , žádám o radu pokud taková rada existuje , díky Ivča
 
Smutná_Katka
10.09.10
08:11
Nereg.

IP: .*
Ahoj Ivčo, úplně s tebou soucítím... zažila jsem před pár týdny něco podobného. S přítelem jsem byla kolem 4 měsíců, vztah bez problémů (jen on měl tedy občas hodně práce, málo času) zamilovala jsem se do něj a když jsem mu naznačila, že bych od vztahu chtěla i něco víc, aby mi projevoval více náklonosti atd... ..tak z něj vyšlo, že si musí vlastně ujasnit vztah ke mě.
a tak jsem čekala asi tak 3 týdny, snažila se dát mu najevo, že mi na něm záleží, že jsem tu pro něj... no a nejhorší je, že v tomhle čekání, až si to ti chlapi ujasní, trpíme hlavně jen my, ženský. s nadějí doufáme, že se náhle probudí a uvědomí si, jak jsi pro něj důležitá, miluje tě, chce s tebou být... blbost... když už to po těch 3-4 měsících vztahu s tebou nemá trochu jasný, vidím to bledě... co víc přeci potřebuje k ujasnění?? nemůžeš čekat věčně, až se rozhoupá. buď máš ten pocit, že je ten druhý pravý či ne.
pak mi tedy řekl, že bychom měli být kamarádi... a třeba že potom bychom mohli, až se ještě lépe poznáme (a vybuduje si ke mě asi hlubší city), dál budovat náš vztah. ale nakonec to kamarádství... je v podstatě rozchod... občas si ještě napíšem... já do něj stále zamilovaná... ale když to není opětované... můžeš čekat navěky, než se do tebe zamiluje, ale pro tebe to bude jen trápení :( :(
 
Ivča
10.09.10
11:16
Reg. před 2016

Ahoj Katko, dík za tvůj příspěvek . Tvá slova jsou přesná jako by si žila můj životní příběh se mnou. Je to těžký když člověk miluje pořád čeká že bude zase vše v pořádku . Je to promě o to těžší že já vím že i on svádí boj sám se sebou neumí sice svoje city ventylovat a mele to sám v sobě , chápu že je to těžké pro oba , ale nejsem už nejmladší 36 není to sice tak hrozný ale taky už chci v životě mít pěkný harmonický vztah. Kdybych věděla že zůstane třeba jen kamarádi , ale nebudeme se dál trápit jestli to bylo správné nebo ne klidně to podstoupím natolik ho miluju a chci aby byl v životě štastný. Sice to bude nějaký čas bolet ale všechno jednou přebolí jde jen oto ujasnit si ted situaci a pak udělat ten rozhodující krok. A jak ty to ted zvládáš asi je to pořád bolestivé .
 
Merit
10.09.10
13:36
Reg. před 2016

ahoj holky :-)*
jooo laaaska! :-)).. zamota nam zivoty, rve nam srdce, hladi nam je :-), proste vsehochut :-).. co? :-)
nekdy je clovek rad, ze to vlastne prezije :-D :-))
vite, tohle delame i my zeny chlapum.. je to pro ty druhy tezky, kdyz ten jeden nevi co chce a patra v sobe.. casto se stava, ze se v tom case ten co ceka na to ujasneni odpouta a pak ten co se rozmysli a po case vi "jo, chci ho/ji".. tak se diva tomu druhymu leda tak na zada :-)
nevim proc to tak je :-), kdysi me na toto upozornila segra s mamkou.. to je let, vsak ja si pripadam stara jako pyramida :-))
to jsem byla jeste fakt mlada :-).. to se divily ty nase holky, jak je mozny, ze kdyz chce ONA jeho, nechce ON ji a pak vobracene :-D..
asi je to proste jakasi cesta.. nekdy se ta prani splni, co si prejeme a v podstate se muze stat, ze nejsme dost silni.. a prejeme si treba mooc dobrej rizek a ve spolecnosti nekoho nam prijemneho, nami milovaneho :-).. nooo a .. kdyz dojde na vec.. uz bastime s nekym jinym :-D.. a dojde ta zasilka, dojde spravne..
je dobry do te situace naposilat taky lasku.. i kdyz nebudou treba s vami, at jsou opravdu stastni nekde jinde.. na svete je tolik lidi a nekde ma kazdej svoji druhou pulku, nebudte holky smutny :-)
zivot jde dal..jedinej, kdo vas nikdy neopusti? Buh, Andele.. Archandele ti prijdou a pomohou, kdyz pozadate :-).. nikdy nejsme sami.. jsou okolo vas, vyproste si toho sveho Bozskeho.. a dobre to specifikujte :-).. at nereklamujete :-))
preju vam krasny vikend :-).. drzte se :-))***
hura do zivota!! :-).. pa ;-)*
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)