Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 18.8.2018
Svátek slaví Helena, zítra Ludvík.

Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudová laska17.08.18 / srdce v Láska
magický rituál na vrácení partnera16.08.18 / Ivana Lorencová v Láska
Hledám učitele/učitelku magie15.08.18 / Gama v Kouzla a magie
Tri cerni ptaci10.08.18 / Gama v Sny

Čím více miluješ, tím více trpíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”

Myšlenky moudrých

Feuerbach

Každá hlava, byť je sebeuniverzálnější, je vždy poznamenána určitým, ať už ostrým nebo tupým, jemným nebo hrubým, dlouhým nebo krátkým, rovným nebo zahnutým nosem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Kartářka z Hradce Králové a okolí

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Kartářka z Hradce Králové a okolí

Manin37
(11.05.10 / 08:55)
Hledám kartářku z Hradce králové a okolí? Poradíte prosím.Děkuji předem.

Péťa
(19.08.15 / 13:36)
IP: 37.188.194.*
Ahoj. Mám dobrou zkušenost s paní Elen. Přistěhovala se do HK, a musím říct, že jde až do hloubky. Moc mi pomohla. Kontakt na ní je 702 964 546

Věra Pabištová
(16.05.18 / 06:33)
IP: 213.168.187.*
Dobrý den chci se zeptat nezná někdo kartařku z Hradce Králové znám jen křestní jméno Lens.Děkuji

slunicko Pha
(13.06.18 / 11:59)
IP: 185.217.71.*
ahoj, tento komentář napsala nějaká Marcy tak ho přidávám, snad Vám pomůže

Dobrý den. Už jsem prošla také mnoho kartářek. Byla jsem ve velmi těžké situaci, zdr problémy a málem rozpad manželství, až jsem dostala kontakt od známé co byla u pana Petra K. Sic nejsem z |Brna byla jsem osobně u něho na konzultaci a musím potvrdit, že to je opravdu jeden z toho mála, co má skutečný dar, schopnosti a opravdu mi pomohl. Sice jsem zpočátku byla zaražená cenou, platila jsem několik tisíc, ale dle mne je to naprosto vpořádku při tom co ví, umí a co dělá. Narozdíl od těch samozvaných kartářek, které jsem navštívila, Petr mluvil velmi mloudře, vzdělaně a skvle dokázal věci vysvětlit, i co se týká zdraví, propgrampvání mozku atd atd a pokud mluvil o ezoterice tak velmi rozumně. \zajímavé že tvrdí že není věštec,ale dle mne je to ten z mála co opravdu ví, protože se asi 3x o něčem zmínil, nechtěl to rozvádět ale pak se k těm věcem opravdu došlo. Dělá to hodně odlišně než většina a je to ten typ člověka co mluví moudře a bylo jasné že to plyne z jeho moudrosti, co má za sebou, co sám prožil, řešil apod, je hodně znát, že měl učitele z Asie. Takže mohu jen doporučit. Na youtube najdete rozhovory s nim apod. tel dávat nebudu

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
 Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)