English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Podnikaví muži mají u žen mnohem více úspěchu než ti druzí, a to proto, že většina žen nepodlehne z lásky, nýbrž ze slabosti.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Kartářka Královéhradecký kraj

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Kartářka Královéhradecký kraj

Firelka
15.12.14
21:12
Reg. před 2016

Ahoj všem, máte, prosím, někdo tip na kartářku v Královéhradeckém kraji, se kterou jste byli spokojeni - myšleno tak, že její věštba seděla, trefila se? Díky :-)
 
matomi
11.02.15
14:26
Reg. před 2016

Doporučuji kartářku Chodurovou (Vítězná, Dvůr Králové nad Labem). Výklady dost sedí. Byla jsem u ní na podzim a dost se strefila. Nyní jsem s ní telefonovala, tak uvidíme, jestli budou mít karty pravdu :)
 
poutou
11.02.15
22:38
Reg. před 2016

Doporucuji kartarku Eugenii Hercikovou z Hradce Kralove. Byla jsem u ni 3 x vzdycky po roce a vsechno co mi rekla tak vyslo.
 
Firelka
15.02.15
19:44
Reg. před 2016

Dobrý den,
děkuji za reakce! :-)
 
Dana49
28.05.15
07:44
Nereg.

IP: 77.236.218.*
Potvrzuji, paní Herciková je skvělá, byla jsem u ní během 10 let několikrát-dokonce si ona sama vzpomněla na naši první schůzku. Výklady sedí.
 
47Pavla
05.06.15
19:03
Nereg.

IP: 216.185.35.*
Já bych doporučila spíše Petra K z Brna. Je to asi nejlepší numerolog u nás a dělá hlavně pro USA, jak jsem zjistila, je ale dost drahý a pak to není vůbec o tom jestli něco sedí nebo ne,, ale o tom co má člověk dělat, co ještě může všechno udělat. To se mi na tom líbilo a žádné hádání jako většina kartářek co jen hádají. Doporučili mi ho známí a jeho web je zahady-mysteria.cz, pokud to ještě funguje, ale má i někde na youtube videa s rozhovory z TV s ním
 
???
05.06.15
19:48
Nereg.

IP: 85.70.249.*
Ne, Petra K. skutečně nedoporučuji. Stačí si přečíst ohlasy na Doktorce, Omlazení apod. a víte, s kým byste měli tu čest. Stále tatáž osoba píše nesmyslné reklamy, uráží jiné diskutující, možná je to sám Petr K.? Pokud chcete být chudší o nemalou částku, prosím...
 
Lenka Pardubice
20.06.15
12:38
Nereg.

IP: 63.141.217.*
Já naopak Petra K doporučuji, právě proto, že je asi nejlepší v oboru. Co se týká Doktorka.cz, a tebe tak jsi to právě ty, co si hraješ na kartářku, všude ho pomlouvíš a závidíš, že má stále hodně lidí, že má úspěch a peníze. A právě na doktorka.cz už a tebe lidé podávali hromadné trestní oznámení a mají tě tam dost, protože tam každého napadáš, urážís a píšeš sprosté a urážlivé komentáře. jen lidi přesvědčuješ, že jsi duševně nemocná a měla by ses jít konečně léčit, než ti někdo za ty tvé pomluvy nakope rypák dřív než si tě najde policie. na mnoha webech uže tě zablokovali a nedáš si pokoj. Jsi jen nula co ostatním závidí, že je někdo výbornýa takoví nemají co dělat na slušných diskuzích
 
Kadlecová I
20.06.15
18:08
Nereg.

IP: 216.185.39.*
souhlsím, Petr K opravdu asi nejlepší v oboru. Hlavně dokáže rozumnně vysvětlit, poradit a dělá i mnoho jiných věcí a dělal snad i nějaké přednášky, ale pro mě to bylo daleko. Ráda ale čtu jeho web. Za sebe také doporučuju.
 
Pampeliška Adl
21.06.15
22:47
Nereg.

IP: 50.118.162.*
My už známe tu duševně nemocnou, co neustále pomlouvá pana Petra a každého, kdo si ho chválí. Sama nic v životě neokázala, hraje si na kartářku a nikdo k ní nechodí, protože nic neumí a jediné na co se zmůže e závidět. Ostatně je to vidět pravě na doktorce , kde už na ní lidé podávali trestní oznámení a jak už jí tam mají dost.
 

Kačka kačka
23.06.15
20:02
Nereg.

IP: 216.185.39.*
byla jsem u pana Petra K před léty, to dělával ještě přednášky a vedl kurzy výkladu karet, nevím zda to dělá ještě i nyní, ale byl to velmi skromný, vzdělaný pán co opravdu uměl poradit.
 
naďa
19.07.15
17:56
Nereg.

IP: 91.225.86.*
Matomi
 
Lulu Lulu
03.12.15
18:29
Nereg.

IP: 95.142.108.*
jsem k panu Petrovi K objednaná, velmi mě zaujalo jeho video na youtube, opravdu velmi moudrý a zajímavá pán. tak jsem zvědavá.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)