Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 21.11.2019
Svátek slaví Albert, zítra Cecílie.

Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

kartářka Iveta z Duchcova

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

kartářka Iveta z Duchcova

Ela
(30.01.11 / 15:45)
Prosím, nemáte někdo tel. kontakt na kartářku Ivetu z Duchcova nebo z Oseka u Duchcova? Nejsem si přesně jistá, kde tato paní bydlí. Předem děkuji.

Janča23
(11.05.11 / 20:25)
IP: 89.103.114.*
Vím jen o vědmě z Duchcova co se jmenuje Iveta a tel je -732563900

Petaaa2
(23.05.11 / 00:17)
IP: 90.178.171.*
Pro Elu: Uz jsem o ni take slysela....chystam se. Jakou jste meli, prosim, zkusenost? Diky P.

Mili76
(23.05.13 / 07:50)
U vědmy Ivety jsem byla a bylo to šílené...neřekla nic, jen hádala, vlastně jsem se nic nedozvěděla, mé kamarádky tam byly také a naopak tvrdily, že je to posadilo na zadek....možná každému každý nesedí nebo musí mít i vědma a kartářka zrovna " naladěno ". Byla jsem u paní v Oseku a ta byla myslím dobrá. Celkem to všechno " sedlo ".

Mili76
(23.05.13 / 07:50)
U vědmy Ivety jsem byla a bylo to šílené...neřekla nic, jen hádala, vlastně jsem se nic nedozvěděla, mé kamarádky tam byly také a naopak tvrdily, že je to posadilo na zadek....možná každému každý nesedí nebo musí mít i vědma a kartářka zrovna " naladěno ". Byla jsem u paní v Oseku a ta byla myslím dobrá. Celkem to všechno " sedlo ".

koko
(13.10.14 / 08:42)
Nemáte někdo kontakt na kartářku z Oseka,bydlí v prvním věžáku....

JIrina
(14.10.19 / 21:01)
IP: 89.103.191.*
Dobrý den prosím kdo by mi mohl říct kde kartarku Ivetu nohu najít.?? Znala jswm ji a mohu říct ze takovou osobu už nikde nikdy člověk. Nepotká já ji hledala ale. Nikde nenašla dekuju předem za pomoc naschledanou

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)