English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Heisenbergova relace neurčitosti investic: Je možno předvídat, jakým směrem se bude vyvíjet situace na trhu, ale nikdo nemá ani potuchy, jak se bude vyvíjet potom.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Kapři a růže ve váze

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Kapři a růže ve váze

Elisme
21.04.10
16:41
Nereg.

IP: .*
Zdravím,

chtěla bych Vás poprosit ještě o výklad mého snu. První bylo, že jsem se koupala ve špinavé vodě a hrála si se svým dítětem (jsem bezdětná, 21 let) a když jsem ucítila, že pode mnou plavou ryby. Bylo mi to velmi nepříjemné, tak jsem vylezla z vody. Stoupla jsem si na břeh a v tom jsem uviděla, jak se z vody vynořují kapři a jsou na břehu. Říkala jsem si, že si jednoho vezmu a sním, ale uvědomila jsem si, že já maso a ryby nejím (je to i tak ve skutečnosti). Tak jsem hodila prvního kapra zpátky do vody. A druhý sen ten byl zvláštní viděla jsem ne přímo rudé, ale takové narůžovělé růže a pak vázu, kterou jsem spolu s nimi dostala od někoho. Ale nebyly to typické růže, i když jsem cítila, že jsou, ale spíš takové plevelovité, které byly namočené do té vázy. Nevíte, co to může znamenat prosím?! Mnohokrát děkuji. S pozdravem Elisme.
 
Helena123
24.04.10
00:30
Nereg.

IP: .*
Milá Elisme!
Voda v tvém snu vyjadřuje nynější stav tvého cítění, stav tvé duše,byla-li špinavá , musí být duševní očistné procesy uvedeny do chodu. Naproti tomu jasná a klidná voda-city jsou klidné a vyrovnané.
Dítě ve snu může být nějaký nový začátek, nový projekt, nová známost, nová práce atd,
a ryby mají mnoho významů, jíst ryby může znamenat, že tvé sexuální touhy se naplňují pouze ve snech.
Sen o růžích znamená lásku, vášeň, smyslnost, pozor na ostré trny.
Toť vše přeju hodně štěstí a hodně bohatý snový život Helena
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)