English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Kapři a růže ve váze".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Kapři a růže ve váze

Elisme
21.04.10
16:41
Nereg.

IP: .*
Zdravím,

chtěla bych Vás poprosit ještě o výklad mého snu. První bylo, že jsem se koupala ve špinavé vodě a hrála si se svým dítětem (jsem bezdětná, 21 let) a když jsem ucítila, že pode mnou plavou ryby. Bylo mi to velmi nepříjemné, tak jsem vylezla z vody. Stoupla jsem si na břeh a v tom jsem uviděla, jak se z vody vynořují kapři a jsou na břehu. Říkala jsem si, že si jednoho vezmu a sním, ale uvědomila jsem si, že já maso a ryby nejím (je to i tak ve skutečnosti). Tak jsem hodila prvního kapra zpátky do vody. A druhý sen ten byl zvláštní viděla jsem ne přímo rudé, ale takové narůžovělé růže a pak vázu, kterou jsem spolu s nimi dostala od někoho. Ale nebyly to typické růže, i když jsem cítila, že jsou, ale spíš takové plevelovité, které byly namočené do té vázy. Nevíte, co to může znamenat prosím?! Mnohokrát děkuji. S pozdravem Elisme.
 
Helena123
24.04.10
00:30
Nereg.

IP: .*
Milá Elisme!
Voda v tvém snu vyjadřuje nynější stav tvého cítění, stav tvé duše,byla-li špinavá , musí být duševní očistné procesy uvedeny do chodu. Naproti tomu jasná a klidná voda-city jsou klidné a vyrovnané.
Dítě ve snu může být nějaký nový začátek, nový projekt, nová známost, nová práce atd,
a ryby mají mnoho významů, jíst ryby může znamenat, že tvé sexuální touhy se naplňují pouze ve snech.
Sen o růžích znamená lásku, vášeň, smyslnost, pozor na ostré trny.
Toť vše přeju hodně štěstí a hodně bohatý snový život Helena
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)