English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Druhý zákon Chisholmův: Když jde všechno dobře, v nejbližších chvílích se nutně něco stane.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Kamarádka a dítě

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Kamarádka a dítě

TerkaKu
01.06.13
19:51
Nereg.

IP: 213.155.255.*
Dobrý den, kamarádka mi říkala, že se jí o mě zdálo, že přišla k nám domů a já měla dítě. Normálně nemám dítě a nejsem těhotná. Nevíte prosím, co by to mohlo znamenat? Děkuji
 
samanta
05.06.13
09:31
Reg.19.4.17

dobriden ja sem samanta leškova a diš se vam to zdalo tak po tom vi vi budete tehotna ane bo ne kdoumre vite ale j eto pekne že se vam zdalo že va že kamratka budemit dite ale jetomoc heske že vam se narodi s važe sv riodini ps samanta pišuto s notbuku me se taki zdalo o babičce mam vas rada moc tak pošlite mi vaš komentař dekuji moc
 
samanta
05.06.13
09:31
Reg.19.4.17

dobriden ja sem samanta leškova a diš se vam to zdalo tak po tom vi vi budete tehotna ane bo ne kdoumre vite ale j eto pekne že se vam zdalo že va že kamratka budemit dite ale jetomoc heske že vam se narodi s važe sv riodini ps samanta pišuto s notbuku me se taki zdalo o babičce mam vas rada moc tak pošlite mi vaš komentař dekuji moc
 
Dracizena
08.06.13
23:52
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Terko, jde o duchovní DÍTĚ... je to duchovní směr a komunikace se svým tělem, které je Duší a Duchem Tvým... a když se dokážeš připojit k této dvojici plus a mínus, tak Ty sama se své černé a bílé polaritě narodíš, jako jejich DÍTĚ...
Já jsem v této světelné trojici a Tobě přeji, aby ses jednou také narodila svému OSUDU, který nebude prázdným SUDEM, ale bude plný světla...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)