English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Lec

Ani slovníky nesmíme brát doslova.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

je tu ochotný numerolog nebo astrolog?

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

je tu ochotný numerolog nebo astrolog?

Dragon
22.02.10
21:36
Reg. před 2016

Narodil jsem se dne 12.11.1988 v 20:35 nebo 45min v Českých Budějovicích.

Od mých narozenin z roku 2009 mě provází absolutně ješitná smůla. Ztráta milovaného partnera, podraz od bejvalého přítele, pomluvy, nemoce, ztráta přátel a jiných hodnotných věcí, komplikace práce i studia. Od první chvíle co se to děje se můj zdravotní stav (hlavně psychický) natolik zhoršil, že jsem už neměl moc daleko k několika pokusům o sebevraždu. Takže mě jistí léky na uklidnění. Vždy když přišlo nějaké zlepšení, následovalo to obrovským propadem.

Už netuším odkud to přichází. Snažím se být silný a jen tak plynout a sledovat co se děje. Zasahoval jsem i do dění. Ale je to jak nalepená spína, která se mě nechce pustit.

Zajimalo by mě co mám dělat dál. Opustit školu, přejít jinam na školu, najít si práci a odstěhovat se od rodičů k přítelovi?
 
Lasair
24.02.10
19:10
Nereg.

IP: .*
Buď zdráv, Dragone,
nevím, zda ti mohu pomoci jinak než slovy, ale pokusím se.

Podle postavení hvězd bys měl být odvážný a silný - pokud se pro něco rozhodneš, jsi s to za tím jít. Někdy příliš tvrdohlavě. Toužíš po více věcech najednou a někdy se v oněch touhách ztrácí důkladnost a jistota tvých kroků. Po celý život tě provází potřeba, silná touha, dostat dění kolem i v tobě samém pod kontrolu. Jsi ochoten pro své ideály hodně obětovat a vybojovat mnoho bitev, i kdyby neměly být vyhrané. Raději mlčíš, než abys řekl něco, co si buď nemyslíš, nebo co bys musel v rámci diplomacie upravit. Máš mnoho z vlastností vody – průbojnost, hloubku vnímání, ale také rozvláčnost a nedůslednost, rozlévání se do více směrů, někdy pouze po povrchu věcí. Přesto, máš velké předpoklady být v dnešní době poměrně perlou mezi kamením, pokud nepropadneš omezenosti názorů, neschováš se za bolesti utrpěné v bojích s ostatními či se nestaneš později uzavřeným do sebe a tak trochu sobeckým člověkem. Zklamání citů je vždycky hodně velká lekce, jestli to člověk ustojí nebo jestli se nechá strhnout dolů.
Se svými klady i zápory bys mohl být dobrý vědec nebo filosof, a to i bez nutnosti vysokoškolského diplomu. Důležité je nezpychnout a nesoudit druhé jako ty hloupější. Po celý život se budeš snažit sám sebe zdokonalit a v tomto ti držím palce! Nenech si smutnými zážitky a pocity vzít své ideje!
Velké zklamání by mohlo časem přispět k agresivitě, pokud by se neohlídala, tak trochu jako když pes zahnaný do kouta kousne. Pozor na bezohlednost vůči těm, kteří tě zklamali nebo u kterých jsi nenašel ve svém okolí nic, proč by sis jich vážil.
Přetlak emocí a ona už zmíněná roztěkanost, sklon brát věci příliš osobně… to vše může zvyšovat nervozitu a netrpělivost. V tomto by sis měl najít nějaký způsob, jak se s tím vyrovnat, věnovat svou pozornost něčemu, co tě těší, co tě odvede myšlenkami od náročného dění. Nemyslím tím útěk, jen dočasný oddech, protože mysl stejně jako tělo potřebuje odpočinek. Třeba při hudbě, sportovních aktivitách.

K tomu negativnímu období. Celkově u tebe vidím sklon k psychosomatickým obtížím, kdy se duševní rozpoložení projeví na těle, často drobným nachlazením, únavou, zimnicí. Možná by často situaci řešil uklidňující čaj, chvíle klidu určená jen pro sebe sama, kde na tebe nebude dotírat starost a negativita okolí.

Když někdo vyčuhuje, což ty ve společnosti děláš svými názory, touhami a přístupem k životu, je odsouzen k silnějšímu „dření“. Nevzdávej se, byť asi ještě období negativních zážitků nekončí. Od roku 2009 se stalo mnoho změn na celé zemi, v lidech. Hvězdy říkají, že tě čeká mnoho let spokojenosti. Ale to nebývá zadarmo. Buď statečný a bojuj, s tím co máš kolem sebe. Je důležité naučit se hrát s kartami, které člověk dostal, ne změnit působiště hry. Zkus ještě zůstat s rodinou a s lidmi, které znáš. A pamatuj, lidé dělají a budou dělat podrazy a jiné špatné věci, už proto, že jsou to jen lidé. Dá se tím mnoho pochopit a naučit, a o to více si pak vážit toho, když nám osud do cesty přivede někoho, kdo je jako my, kdo nám porozumí.
 
Dragon
02.03.10
12:53
Reg. před 2016

Ahoj Lasair,

děkuji za pomoc při řešení mých obtíží. Snad už budou věci "pod kontrolou" a nic mě tolik nerozhodí. Je pravda, že se snažím rozvíjet, někdy až pod nesmyslným tlakem. Snad by mi píle vydržela trochu déle než jen dneska, kdy se cítím víc uvolněněji. Nechám vše kolem sebe plavat a počkám si na vhodnou příležitost.

Ještě jednou moc děkuji
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)