English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Jak se stát upírem?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Jak se stát upírem?

Vampire
09.04.15
20:06
Nereg.

IP: 109.81.209.*
Ahoj.Prosím nevíte někdo nějaké kouzlo/zaříkávadlo jak se stát upírem?... moc to chci jsem rozhodnutá na 100% .A není tu nějaký upír na pokec?:) ..mam par otazek:maji krev/superschopnosti/tep/špičáky nadmerne velikosti/atd... prosím napište mi to kouzlo:( ... a potřebuju vedet jake jsou příznaky ze se promenujete?jak to poznam? Atd... nějaky upir? E-mail: vampire099@seznam.cz
 
Dracizena
09.04.15
21:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Vampírko, víš kdo je upírem? Člověk který se přisaje na jiné lidi a jeho energetické pole z nich saje potřebnou energii pro své tělo.
Upír, je svým způsobem nemocný člověk který bez vysávání jiný lidí, by předčasně zemřel.
Jsi upírka a nemusíš mít velké špičáky a ani pít lidskou krev.
Ale když si budeš toto přesvědčení pěstovat jako zkaženou houbu v rozumu, věř, že do 10 let budeš s nervama v koncích a depky si Tě sevřou do svých kleští.
Vše je živé, i lidské energie, i lidské myšlenky a představy...
Kdo v sobě cítí upírství, je nosič velkého a přemnoženého množství zbloudilých dušiček mrtvých lidí, i zvířat, které ho vysávají a tito lidé mají pocit, že musí vysávat jiného, aby přežil...
Měla by ses ze všeho nejdříve čistit z těch mrtvých energií a bude stačit, když si před spaním budeš jen a jen ámenovat...
Zkus to a časem mi sama napíšeš, protože se u Tebe budou dít změny...
Ámen+ámen+ámen za tvé zdraví***
 
uye
10.04.15
17:50
Nereg.

IP: 109.81.209.*
Když si seš jistá na 100%... .no kdybych vedela nejake kouzlo reknirekla bych ti ho... chci byt taky upir... pls nekdo nejake kouzlo..nebo zpusob jakym se stal upirem?
 
halil
10.04.15
20:17
Nereg.

IP: 195.168.91.*
vampire a tá druhá mladá slečna :-)

kedy ste naposledy boli na slnku?
 
Dracizena
10.04.15
23:01
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Halil, odpověď, která sedí... ano, sluníčko by jim vyčistilo hlavu...
 
halil
11.04.15
09:32
Nereg.

IP: 195.168.91.*
:-) áno, dračí, jednak im prečistí hlavy, lebo to je to čo potrebujú poriadne, prečistiť hlavy ...

ale ... je mi tak smutno z niektorých ľudí, tá ich nevedomosť, ...
nevedomosť, ktorá ich samotných zabíja, :-/ ...
už roky rokúce pomáham, vo vzťahoch, partnerských, snažím sa roky rokúce otvárať oči, aby ľudia videli krásu tohto sveta, rozprávam o duchovne, som príkladom, ked to nefunguje na slovách ( všetci sa učíme pozorovaním ) ukazujem radosť a smiech, ukazujem duchovno, tak ako ty, len inak, ja tak realnejšie ...
teraz ešte, konečne, som si našla pracu, ktorá je šitá pre mna, budem zháňať peniaze pre deti, ktoré sú postihnuté ochorením motýlich krídiel ( je to génová porucha kože, vrodená, ale vážna, tak vážna, že i dotyk ľahký ako motýlie krídla, spôsobujú hlboké rany, pľuzgiere, ktoré príšerne bolia, ... ) pomáham ľudom pochopiť, že vesmír je mentálny, a že ako myslia takí sú, že hlava, srdce a telo sú spojené nádoby, ktoré ak nie sú v súlade trpí telo ( niekedy i v podobe karmy ktorú si i v tak hroznom ochorení prinesú do nového života )

sama som matkou, som nesmierne vdačná životu, ( bohu ) že som ich priviedla na svet zdravé a živé ...
a ak by mi čo len jedno dieťa povedalo že chce byť upír, urobila by som mu toto ... .

takže vážené slečny počúvajte ..

poznáte ochorenie ktoré sa volá porfýria? Teda je to vampírizmus.
je to ochorenie krvi, ktoré spôsobuje extrémnu citlivosť na slnko, na slnečné svetlo. Jej fázy sú rôzne, ťažká porfýria je taká, že postihnutý človek neznesie akýkoľvek náznak svetla, ani z tv, žije v absolútnej tme! ráno, večer, noc, ...
jediné čo sa môže, túlať svetom a tmou, a v tme vidieť iba tmu. Nadýchať sa vzduchu môže iba zťažka, a i to iba v noci.
ak by sa totiž vystavili slnečnému svetlu, slnko by im spálilo kožu niekedy a v ťažkých prípadoch až do tretieho stupna popálenín.
najtažší stupen a ak je rozsah popálenín rozsiahly, jedinec zomiera.
citlivosť očí, citlivosť na svetlo, no nie zvýšené vidienie na tmu ...

dalšia vec, príjem potravy je naozaj obmedzený, večné a nekonečné tráviace problémy ...

automatická sociálna izolácia, ludia sa takýchto ľudí boja ...
sú to prosto upíri i na pohlad ...

tak si prosím drahé slečny teraz predstavte, že nepôjdete do školy, už nikdy, už NIKDY nemôžete na pláž, .. ukázať plavky, pochváliť sa kamarátke ... nájsť si priateľa ...
Už NIKDY !!! ...

ešte stále to chcete?

vampírizmus ako životný štýl, je v istom ohlade i pekný, ste ten vampír, ktorý je krásny, ušlachtilý, noblesný ( twiligth ) ale v každom prípade vzdelaný ... takýto vampírizmus je fajn, a môžete ho mať, a je bezpečný pre vás i pre ostatných ...

ale prosím, dievčence, nie JA VÁS PROSÍM, na budúce, skôr než niečo pustíte z pusy, naozaj si to rozmyslite, a zistujte a preverujte, ...
lebo vier, vloženu vo vaše túžby, vám vesmír vráti, i o dvadsať rokov ...
a vy už budete ale inde, ... budete mať vlastné deti, a manžela, ktorý bude plakať, že ste túto strašnú chorobu dostali.

dvakrát meraj, a raz rež ... zvlášť ked neduchovný ľudia naozaj prd vedia o tom ako fungujú zákony vesmíru ...

takže čo s vami? upíricami?
zavrite sa na dva týždne do absolútnej tmy, bez možnosti ísť na slnko, na svet boží, bez možnosti prijímať potravu, lebo čokolvek zjete, vám prevracia žalúdok naruby v jednom kuse, bez tv, bez mobilu, bez netu, bez priateľov ...
a ked to ešte budete chcieť, potom mi napíšte sem, a porfýriu máte mať ...

toto by som spravila svojim deťom, aby mi povedali, či to ešte stále chcú ... stavím sa, že už nie, po prvej noci, a šuchnutím motýlich kridiel v noci ... :-)

dievčence, dievčence, ... dávajte pozor na to o čom snívate! lebo sa vám to naplní ... !

a dračí? jedna taká otázka ... nie si z takýchto reakcií niekedy unavená? ..
pomáhaš, robíš to inak ako ja, a niekedy píšeš ako maďar, :D ale nie si unavená z toho, že musíš reagovať na toto?
že si niekto necení života ktorý dostal, života? poctil ho samotný boh, dal mu možnosť preciťovať tento krásny svet, navonok i vnútri seba, ( anjely, iné dimenzie atd ) a niekto chce toto? ...

no nič, takto to tu je a asi to tu i tak má byť ...
pre ich dobro to tu nejako strpíme ... :-/

 
Dracizena
11.04.15
11:04
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Práce s lidmi unavuje, protože je to práce, ale když se předávají informace shůry, to je poslání a ne práce, a toto nasazení /práce/ s lidmi nesmí unavovat. Když unavuje, něco není v pořádku...
Mám Anděla hvězdného který vede mou mysl, opatruje mi mé tělo a sleduje lidi, jejich vibrační zónu a mne tento Anděl hvězdný dobíjí informacemi pro lidi a proto jsem stále svěží a plná informací...
Píšeš, že někdy píši jako Maďar... to bude tím, že mne neumíš číst mezi řádky. A sloupek který je pro určitého člověka, tak ten mu rozumí, protože se do jeho myšlení obléká Anděl hvězdný a v tichosti mu vysvětluje, co skrze mé tělo mu vzkazuje... když ne hned, tak časem porozumí.Mám tuto magickou schopnost...
Já mám shůry Dar, že nemusím namáhavě lidem tlouci do hlavy, jak se mají chovat a pod. Já lidskou mysl vylaďuji svým aurickým polem a proto nemohu být unavená...
Ale do těchto rozměrů nevidíš a proto Ti je nemohu vysvětlovat, protože bys opět reagovala podrážděně...
A nechodím sem, abych někoho přesvědčovala, chodím sem, abych lidem čistila energie, které je svírají. proto se zde s nikým nevybavuji, ale jen odpovím, vyladím se na něj a na dálku mu opravuji aurickou síť. Ale záleží, k čemu mne duchovno vede a u každého člověka jde o jinou karmu...
Ano, jsem mimosmyslový člověk a proto, kdo nemá čistých svých 5 smyslů a nemá otevřené dveře do smyslu šestého, ten mi bude ztěžka rozumět, ale mnozí cítí, že mé sloupky musí číst vícekrát, protože léčí a čistí smyslnost a otvírají lidem dveře do 13. komnaty, kde čeká 6.smysl vědění, až mimosmyslového... a pak mi lidé rozumí, protože se dostávají na mou duchovní hladinu... Ano, má duchovní hladina je hodně vysoko, ale umím s ní cestovat i na samotné DNO, lidského DNA... ano, léčím a čistím i dědičnost do hloubky, až do pravěků... nerozumíš? nevadí...
 

Dracizena
11.04.15
11:08
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Halil, Tebe lidi unavují, protože s nimi pracuješ lidsky a já s lidmi tvořím mimosmyslově, se svým mimozemským Duchem... ano, mnohé tvořím ne lidsky, tvořím tak, že se má tvořivost nedá dát do písmenkové řady, nedá se vysvětlit, jen prožít...
 
halil
11.04.15
13:00
Nereg.

IP: 195.168.91.*
dračí a čo tak pripustiť si možnosť, že sa mýliť môžeš ty? ..
čo ak sa iba vsúvaš do pozície niekoho vynimočného? ...
pomáhaš ako vieš, pomáhaš istej skupine ľudí a to je fajn ...

ale? ako som písala po prebudení, realizovaní, osvietení, nazvi si to ako chceš, ... viem že žijeme v JEDNOTE a v jednote si je všetko rovné, neexist preto nič čo je výnimočnejšie. Nie to vyvýšeného a ale ani poníženého. Toto je totiž pravé prebudenie.

dalšia vec ... . a kde inde prosím chceš pomáhať, ak nie na urovni ludskej? Nemôžem pomáhať ako drak, ked ním nie som! ;-)

emocionálnosť, mentálnosť, a fyzickosť sú spojené nádoby a ja na rozdiel od teba, nehovorím o tom, aby ľudia uverili mne, ale aby uverili sebe, pretože aká obrovská sila je vo mne, taká je všade

einstein popísal pri veľkom tresku, že vznikol priestor, čas a hmota.
a týmto sme prestúpení všetci, hlavne priestorom. Priestor nie je priestor ktorý vymedzuje hranice, ale prestupuje všetko: prehod si to do ducha Svätého napr, a je jasnejšie o čom hovorím ...

ty pracuješ s anjelom hviezdnym, teda časťou boha. načo sa modliť k anjelovi ked môžeš rovno k bohu? a kdeže je? ked všetko z neho vzniklo?
to je ten rozdiel medzi nami dvoma. ;-) ( takto to tu vníma teodor, zbehol tu niekto kto komentoval jeden sen, a bola tu niké, proti ktorej si ostro vystupovala stále )

ja som sa pýtala síce, že či ťa to neunavuje, ale myslela som medzi riadkami práve len fakt, že som niekedy smutná, že to nevidia. No unavená nie som, ak by som bola, nerobila by som to ... :-)))

a čo sa týka toho písania ako madar,
jednak to tak je, píšeš tak ... a je to spôsobené nejasnosťou vedomia, ktoré nevieš previesť do viet ...
a jednak to môže byť i tým, že si nechceš napr. priznať istú vec ..
to tvoje amen ... je to úžasné že si na to prišla sama, považujem to za extrémne vzácne, ak niekto dokáže takto pracovať so sebou že príde na vibrácie OM mantry. Ale? Keby si prijala fakt, že i ty sa máš čo učiť, a nie iba zaspala v jednej poze, a učila sa, zistila by si , že mantra om nie je koniec, ale je len začiatkom k úspešnej práci so sebou, a že na to prišli už prvý ludia, najduchovnejší národ aký existuje iNDI. Majú spracované všetko, jedlo, fungovanie sfér atd,

a, prečo to píšem?
keby si sa chcela učiť ( predpokladám že sa neučíš na základe toho čo si písala mne, že nemáš nič naštudované a všetko si sa naučila sama )
rozvinula by si tak svoj ohromný dar liečenia viac ... a zasiahla tak širší okruh ľudí ... je ťa prosto takto škoda, len? ty si aká si a reaguješ ako reaguješ ... :-)
a potrebuješ chváliť? prečo? cítiš sa byť nedocenená? ... :-)

ale nik na tomto svete, v tomto vesmíre tu nie je preto, aby bol docenovaný, ocenovaný atd ... každý tu má svoje nezameniteľné miesto, ... každý tu je, pretože tááá ohromná sila ho tu chce mať a cez neho sa spoznáva ona sama ...
preto niečo také ako ocenenie, atd nie je pre nikoho potrebné ... :-)

ale? v zásade, uznávam tvoje kvality a prácu a neoblomnosť, s ktorou za niečím ideš a navyše pomáhaš iným, teda pomáhaš jednote teeda iba sama sebe ... ;-)
 
Lumpino
25.04.15
07:16
Reg. před 2016

By mně docela zajímalo proč by se někdo chtěl stát zrovna upírem.
Vždyť existuje tolik sympatičtější "nadpřirozených" (schválně píši v uvozovkách, chytrému dojde) bytůstek.
Píše se v chytrých východních textech - "Kdo se obrací na bohy, přijde k bohům, kdo se obrací na démony, přijde k démonům, kdo se obrací na duchy zemřelých stane se "strašidlem"... ... ... ... ... . Jak se říká, svůj ke svému.
Jen pro ty kdo by to skutečně chtěli - podle chytrých knížek je potřeba dosáhnout viditelného projevu takových bytůstek. To byla praxe třeba antických mystérií, kdy jejich adepti vyvolávali bůžky které uctívali aby v dalším životě (v některých individuálních případech prý možná již v životě tomto - viz Somadeva Oceán příběhů) přišli mezi ně a ne mezi duchy obyč. smrtelníků.
 
Nareknu
05.01.18
18:11
Nereg.

IP: 84.21.100.*
Vampire a Uie jr nemožný stát se pitomim wampirem neekzistujou je mi 12 a jenom jediné díky že ekzistujou ví to nikdy nepochopí ach jo už sem vlezl na 10 stránek o (takzvané přeměně na upíra čtu momenty a všude píšu že je to blbost ale ví ne a ne to pochopit je hloupí všichni co to říká

 
Dracizena
12.01.18
23:18
Nereg.

IP: 92.62.225.*
kdo opakovaně a úmyslně druhého nasíráš, štveš, stáváš se upírem... protože z něj vysáváš jeho negativní a nemocné energie a střádáš si je v morku kostí a v letech se pak stáváš nemocným a kostra tě neunese... jednoduché a jasné vysvětlení...
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)