English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Walther

Umění zkrášluje člověka a brání mu být špatný.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Jak ochránit dítě před duchem v domě?Prosím...

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Jak ochránit dítě před duchem v domě?Prosím pomoc

KaNaar
06.02.17
12:25
Nereg.

IP: 194.228.32.*
Dobrý den, prosím vás o radu, asi máme doma nějakou zbloudilou duši, tuším to už léta, ale teď mám malé dítko, duch o sobě začal dávat znovu vědět a malý se začal bát. Vkládala jsem sem dotaz do jedné staré diskuze, ale zatím jsem nedostala žádnou odpověď, proto si dovolím založit toto nové téma. Dělám si starosti, zda synovi něco nehrozí... Bydlíme 10 let s manželem v domku, který byl postaven cca v roce 1920. Manžel dům koupil lacino jako takovou ruiničku a celý jej zrekonstruoval, dříve tu tedy nežil nikdo z našeho příbuzenstva. Když jsme se nastěhovali, mívala jsem občas pocit, že tu "někdo" další je. Občas samo od sebe problikávalo světlo v ložnici, naše kočka někdy vrčela a ježila se a jakoby uhýbala před někým pro nás neviditelným. Brala jsem to prostě jako fakt, dříve jsem léta provázela a bydlela na jednom zámku, kde jsem takové věci také zažívala, necítila jsem se nijak ohrožená. Nevzbuzovalo to mé obavy, říkala jsem si, že asi mají právo a potřebu tu být, a když si navzájem nijak neškodíme, není důvod je vyhánět. Asi po 2 letech to doma ustalo, napadlo mě, že nás přijali, že to tu budeme spravovat spořádaně. V mezičase při úklidu půdy jsem našla 2 staré zarámované portréty muže a ženy cca z počátku 20. století, asi rodiče těch, kteří v domě dříve žili. Otřela jsem je jen od prachu a nechala na svých místech. Nyní - cca po 8 letech klidu se ale u nás zase začaly dít zvláštní věci. Synovi je 19 měsíců a občas začnou samy od sebe hrát a blikat jeho elektronické hračky - takové ty dětské telefonky, klavírky apod. Když jsme s malým sami doma a jsme v přízemí, spustí se jakoby bez příčiny dětská chůvička, kterou máme v ložnici. Ale to hlavní, co mě přimělo hledat pomoc. je to, že za poslední týden už se 2 x stalo něco zvláštního. Večer, když syna uložím spát do ložnice, zůstáváme s manželem u filmu hned za dveřmi ložnice, ať můžu syna rychle utěšit a uspat, kdyby se budil. Včera večer mě takhle zavolal, plakal a ukazoval naléhavě nataženou ručičkou ke stropu nad sebe. Položila jsem si ho do náruče a brzy zase usnul. Tři dny předtím to bylo podobné, jen neukazoval přímo nad sebe ale kousek dál na strop směrem k lustru. Syn ještě nemluví, jen ukazuje a žvatlá pár "slůvek", víc než ukázat mi tedy zatím nedokáže. Ale z těch indicií mi připadá, že se "náš" duch opět vrátil nebo ho něco nutí se takhle po letech opět projevovat. Malého to zjevně děsí, proto se i já začínám obávat, zda tím není ohrožen. Kdyby ho to tak nerozplakalo, asi bych to neřešila, ale pokud se tak moc vyděsil, zřejmě to "něco" k němu nemusí být úplně přátelské... Co bych mohla udělat, abychom byli všichni v bezpečí a vše zase bylo v pořádku? Dělám si obavy, jestli malému něco nehrozí. Nejsem si vědoma ničeho konkrétního, co by "to" mohlo nově spustit. Ještě doplním drobnost, možná to nijak nesouvisí, ale chci uvést všechno: malý neustále vytahuje ze šuplíku příborové nože a různě je rozmisťuje po bytě, když je uklidíme, udělá to zase, prostě trvá na tom, že nůž musí ležet třeba na wc, v obýváku apod. Ještě mě napadá, že v ložnici naproti posteli máme přes celou stěnu šatní skříně se skleněnými dveřmi - nejsou to zrcadla, jen takové to mléčné sklo, ale v noci při lampičce se v těch dveřích samozřejmě všechno zrcadlí. Jinak se doma cítíme ok, běžně se v noci pohybuji domem po tmě a žádné negativní pocity nevnímám. Děkuji vám předem za rady a zkušenosti.
 
Dracizena
20.03.17
18:35
Nereg.

IP: 92.62.225.*
KaNar... zdravím... vím o co u vás jde, i když Tvůj příspěvek nečtu... na mě je moc dlouhý, mám málo času... napiš mi na meil,/jsem seznam.cz/ nasměruji Tě a okopíruji ti to potřebné...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)