English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Ovidius

Komu je dovoleno hřešit, hřeší méně.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Hledám učitele/učitelku magie

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Hledám učitele/učitelku magie

RubyGwen
10.03.14
15:46
Reg. před 2016

Zdravím,
hledám učitele nebo učitelku magie, který by mě přes internet byl/a schopný/schopná naučit nějakou magii. Třeba magické rituály nebo základní mini kouzla apod.. Magii a nadpřirozeno odmalička miluji a obdivuji jí a bylo by úžasný, kdybych byla schopná aspoň něco z toho, co magie "obsahuje" dokázat.
Takže, vy zkušení, pište mi na můj e-mail: michaela.hacko@seznam.cz

 
Nikita.Kantoříková
12.03.14
13:18
Nereg.

IP: 77.48.26.*
Ahoj já se přidávám k RubyGwen pište pls na email: katthrine23@post.cz
 
Merit
13.03.14
13:05
Reg. před 2016

draha devcatka .. zdravim vas :-)
NEVIM kolik je vam let .. tak se tedy vas obou ptam .. :-)
jak jste stare???? :-)

svet mezi nebem a zemi lidi laka.. a je tezke rozlisit co je bila magie a co cerna?! :-) a dopredu poznat "co mi to prinese" ..
pokud clovek splyne "s proudem" .. pozna a potka to a ty, co v te dobe poznat ma = na co je zraly .. co ustoji ..
nesoudim vas, ani v nejmensim.. jenom varuju ..

net je plnej uchylaku .. a je zbytecne drazdit hada bosou nohou..
nikdo z nas tu ne ni tak anonymni, aby NESEL dohledat ..
clovek se i nechtene treba sveri sam .. a mohou nastat problemy ..

jestli je vam malo divky .. budte opatrne .. opravdu je to na miste..
clovek ani nemrkne .. a muzete mit problemy s nekym, kdo si vas tu ci jinde vyhlidne, vytahne z vas adresu, tel. cislo a to se tu stalo!
proto budte fakt obezretne a rozumne ..

taky bych vahala s tim, komu se sverim do rukou a co se od nej mohu naucit .. co mi muze a nemuze provest, protoze na pocatku techto "her" to zavani tajemstvim a touhou byt "lepsi, odlisny a pritom mocný" ..

zivot SAM je magie :-), staci ho prozit tak, jak by se prozit mel ..
nejen pocitac, hry .. ale i sport .. kamaradky, kamaradi :-), vylety .. do prirody.. atd :-)
spojit se s Matkou Zemi :-).. najit sam silu v sobe.. svoji silu skrze sebe :-) .. a otevrit srdce :-) ..
zdrave ho otevrit .. ale to se clovek uci cely zivot :-)

sve jsem napsala, citila jsem to tak .. nevim, zda se to uplne tyka vas, ale treba sem nahlidnou i deti a take budou chtit "neco takoveho" .. rodice nemaji cas vas hlidat.. davaji vam prostor, nebo maji spoustu prace .. tak at neprijdete k nejake uhone :-)) ..

cus :-)
 
ewa99
16.06.14
12:48
Nereg.

IP: regular_user.*
Milé dámy Ruby Gwen a Nikita.Kantoříková v plnej miere súhlasím s myšlienkami Merit a pridám len jednu :

Ak je žiak pripravený učiteľ sa vždy nájde.

Asi nemáte teraz správny čas a až príde , objaví sa aj učiteľ čo Vás povedie.
Vela Lásky , trpezlivosti a zdravého rozumu praje ewa99
 
Anthriela
02.08.14
16:57
Nereg.

IP: 87.244.201.*
Dobry. Chcela by som sa opytat že či by ma niekto nepomohol z tou magiov. Viem komunikovat zo živlami, vidim auru a vo sne sa stretavam z avatarmi. Jedine čo nwm som tie kinezi. Mam 16 rokov. moj email maja322@azet.sk prosim pomožte mi...
 
meggy118
25.10.14
10:45
Nereg.

IP: 89.102.64.*
Já hledám taky učitelku magie , schopnosti mám , ale neumím je ovládát.
 
vedmak
30.10.14
03:55
Nereg.

IP: 37.48.35.*
jedno kouzlo znám ale chce to zasvěcení a hlavně aby ho člověk pochopil jak nejlíp dovede pak jich je víc a jaksi pochopit nejdou...
 

Water
28.06.15
20:05
Nereg.

IP: 193.165.239.*
Ahoj... zájem o učitele sice mám ..ale tady ho hledat vážně nebudu..mám zájem spíš o někoho kdo by se učil společně se mnou... konkrétně ..živlovou magii a magii karet... pokud někdo má zájem..napište na facebook : Shinon Rikoto... anonymitu zachovam do doby než usoudim že zajemce je někdo kdo mi neublíží..
 
karty a čísla Soňa
17.12.15
11:05
Reg.17.12.15

Je spousta kartářek, astrologů a numerologů, kteří pořádají kurzy,přednášky.Něco najdete i na internetu.Zdraví Soňa
kartyacisla@seznam.cz
 
Dracizena
17.12.15
13:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Do duchovna se nejde, jako padající lavina, ale stačí, že sleduješ své myšlenky a vysíláš a jemně, svá přání... Až přijde Tvůj datum transformace, do vnitřního slyšení vejde Tvé druhé"já" a uslyšíš to, co je slyšet jen od Tvého Anděla hvězdného... a uvidíš vnitřním viděním to, co v reálu vidět nelze... Pomaloučku a potichoučku se našlapuje po duchovních schodech a je třeba mít své tělo v pomyslných barvách... držím palce ve vašem vzestupu...
 
Lumpino
19.12.15
19:39
Reg. před 2016

Tedy ehm, magie je tak široký obor...
Zkuste si o magii enjprve něco přečíst.
Magie myšlenková = mentální.
Magie obřadná.
Magie amuletů a talismanů.
A dkoví jaké ještě.
Základ je v ovládnutí vlastní mysli natolik aby byla schopná magicky působit. Jako základ lze použít i jogové meditační techniky.
Dobrá kniha je Joga od starté Indie k dnešku, je volně v PDF na ulozto.
Speciálně kapitola o meditaci, trátak a podobné.
Koncentrace mysli. Až zvládnete svoji myslmůžete pokračovat.

A jedno doporučení pro Odvážné. Nehledejte lidské učitele, obraťte se v Meditaci na vyšší bytosti. S příslušným přáním. Nejlépe třeba bůžky jako Kirké a spol. Pokud se vám je podaří přimět aby vám slíbili splnění příní pak není na světě síla která by to mohla pokazit (tedy kromě vás samotných).
 
patii
30.12.15
01:22
Nereg.

IP: 62.205.111.*
Ahpjte potrebjem magiu prosim ocarurjte ma za zlu osobu abo za upira ak chceze zu mate moj facebook patii shanaya clays dakujem
 
😃
28.06.16
15:47
Nereg.

IP: 37.9.195.*
Ahojky hledám učitele černé magie vim ze je to tak trochu divné ale prosim, něko umí? Napište na email: ayvy@post.cz
Diiiik
 
Dracizena
29.06.16
22:12
Nereg.

IP: 86.49.183.*
nemůžeš vzývat Ducha černé magie, když nemáš čistou magii bílou... je to jasné? kdybys měla čistou bílou polaritu, pak by ta černá se přihlásila sama a Duch by Tě vedl k pomoci bližnímu...
 
Dracizena
29.06.16
22:12
Nereg.

IP: 86.49.183.*
nemůžeš vzývat Ducha černé magie, když nemáš čistou magii bílou... je to jasné? kdybys měla čistou bílou polaritu, pak by ta černá se přihlásila sama a Duch by Tě vedl k pomoci bližnímu...
 
Není třeba
12.08.17
12:07
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Jsem 14letý kluk, který se učí živly.
Umím i trochu komunikovat s duchama.
S pomocí jsem dokázal i zařikadla.
A chci se naučit bílou magii.
 
Není třeba
12.08.17
12:09
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Jsem 14letý kluk, který se učí živly.
Umím i trochu komunikovat s duchama.
S pomocí jsem dokázal i zařikadla.
A chci se naučit bílou magii.
 
Lumpino
13.08.17
17:47
Reg. před 2016

Nejni žádná bílá ani černá magie. Je pouze magie. Záleží k čemu ty síly použiješ. Když k tomu aby jsi někomu uškodil je to magie černá, když ku pomoci tak bílá.
 
bijana
23.06.18
22:21
Nereg.

IP: 188.75.145.*
dobri den chtela bich na jit učitelku nebo ucitele magije a bi mi poradil jak na stesti a na lasku mam smulu celi zivot nic se mi ne dari achtel bich s tim pomoc je stli bi to šlo dekuji
 
Lumpino
25.06.18
18:58
Reg. před 2016

Meditace. Na štěstí. Nejlépe každý věčer před spinkáním v postýlce. A ráno při probuzení znovu. A chce to trpělivost. Nějaké měsíce může trvat než se dostaví pozitivní výsledky.
 
Gama
15.08.18
16:26
Reg.4.1.18

Já se picnu,ještě jsem nezažila aby jedna nebo druhá magie za někým přišla.A nevím co na černé magii je dobré a je ku pomoci bližnímu.Takže pro některé k upřesnění.Černá magie se používá třeba k přivolání satana,používají se vždy a pouze lidské oběti,co je na tom kladného? Když někdo začíná s magii jako první musí znat sám sebe a ovládat sám sebe hlavně emoce.Pak se musí zbavit některých
vlastností které jsou k jeho škodě.Tohle se učí již děti v rodových liniich magů.Mistr si volí žáka nikoli žák mistra.Takže všade v naší zemi jsou pořádány semináře pro zájemce tam si vás může mistr vyvolit.Prokaž své schopnosti a dojdeš k vědění.Jak již napsal Lumpino je to dlouhé a náročné studium.Nic není jen tak,drahouškové.
 
A Andrej
17.07.19
02:19
Nereg.

IP: 86.49.246.*
Chci se naučit magii , vidět auru a vše cokoliv mi pomůže se povznést a být lepší člověk s láskou po boku :) napište Andrej7@seznam.cz
 
Jakub
03.01.24
01:20
Nereg.

IP: 37.48.49.*
Dobrý večer hledám učitele nebo učitelku která mě naučí magii prosím kontaktujte mě na email 🙏
 
Jakub
03.01.24
01:22
Nereg.

IP: 37.48.49.*
Dobrý večer hledám učitele nebo učitelku která mě naučí magii prosím kontaktujte mě na email 🙏
 
Jakub
03.01.24
14:59
Nereg.

IP: 89.24.42.*
Dobrý večer hledám učitele nebo učitelku která mě naučí magii prosím kontaktujte mě na email 🙏
 
zadne
06.01.24
21:07
Nereg.

IP: 87.197.123.*
ja ta naucim
 
zadne
06.01.24
21:07
Nereg.

IP: 87.197.123.*
naucit tak aby si nemal nic take robit
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)