English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Jak je pro velké duchy charakteristické, že řeknou mnoho málo slovy, tak naopak malí duchové mají zase nadání, že mluví mnoho a neřeknou nic.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

hlava 40

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

hlava 40

veramagdalena@seznam.cz
28.02.10
22:42
Nereg.

IP: .*
Před asi třemi roky,zde odpovídala na dotazy věštkyně pod přezdívkou "hlava 40". Teď jsem zjistila jakou měla pravdu. perfektní. Prosím, nemáte někdo kontakt na tuto osobu. Děkuji.
 
Anna0514
01.03.10
11:05
Nereg.

IP: .*
Zdravím všechny. Chci jen napsat, že od svých 13 let, kdy jsem
přežila smrt a prožila zjevení mám obrazy a dostávám zprávy. Ty zprávy nemohu odnikud vědět ani znát, jsou to mnohdy okruhy
kde se ani náhodou nepohybuji. Ať již tematicky či vůbec znalostně. Žiji s tím celý život, a život je pro mne trápením.
Neustále se ptám proč já. Vždyť já nechci ty věci vědět, bráním se nechci a ono stejně se mi to děje. Anička
 
kelišová
01.03.10
12:24
Nereg.

IP: .*
To je velice zajímavé , napiš více , jestli chceš .Možná , že Ti někdo poradí , je tu více lidí , co zažívá obrazy .
Jen takové zamyšlení - co by se stalo , kdyby ses přestala bránit těm obrazům a nechala je odehrát volně či až do konce ??
Možná se máš o to víc zajímat , najít si nějaké informace o podobných věcech , možná i o šamanech , kteří naopak takové obrazy vyhledávali a snažili se o ně .
Ale nemůžu víc posoudit , když nevím víc ...
Měj se hezky Aničko ,zdraví kelišová
 
dracizena
01.03.10
14:12
Nereg.

IP: .*
Aničko, když sroste jeden strom s druhým, pak se jim jejich krev promísí a to samé je v mysli s cévkami když srostou. A to samé se děje s lidmi když láskou se do sebe vpijí jejich duše a v dalším životě žijí od sebe daleko, neznají se, ale berou si navzájem určité vibrační hodnoty. A to se ti stalo.Je třeba aby jsi našla chuť si vizemi zacelovat cévky které prosakují do vedlejších. Jsou to cévky duchovní, medicinou neviditelné, ale jsou důležitější jak ty viditelné. Ano, ty přebíráš vize od jiného který s nimi umí pracovat a proto tebe straší.Takto postižených lidí je mnoho, ale medicína do těchto tajů zatím nevidí, proto pozor na doktory, ty by tě hned strčily do blázince místo toho aby si tě daly do světla barev a do modlitby.Napiš mi pokud cítíš, že se chceš osvobodit od toho co tě tíží.Má léčitelská cesta vede tímto směrem. Ale je důležité si složit svou modlitbu a opakuj ji více jak ti chutě dovolují.Je to pro tebe moc důležité... Chodí k tobě duchové a duchovně je pošleme kam patří, co ty na to???
 
Anna0514
02.03.10
14:11
Nereg.

IP: .*
Ano.Máte pravdu-nepřijala jsem plně co mi po tom prožití bylo dáno. Ztěžuje mi to život. Říkám to není jen dar to je i prokletí.
Vidím a vím věci co nemohu a ani nechci.Pomozte mi porosím. Anička
 
Anna0514
02.03.10
14:17
Nereg.

IP: .*
Víte, děkuji za Vaše názory a postřehy.Dodnes nevím co s tím.
Jak z toho ven. Nechci to. Nechci. A stejně to funguje. Je to hrůza. vemte si to někdo jiný místo mě, pomozte mi. Jde to vůbec? Anička
 
Jarmilka123
02.03.10
14:58
Nereg.

IP: .*
Aničko, mohla by ses mi ozvat na cech.mor@seznam.cz? Pochopitelně uznáš-li to za vhodné. Děkuji.
 
dracizena
02.03.10
17:02
Nereg.

IP: .*
Aničko když se budu zde rozepisovat co to všechno je a jak to odstraňovat a přetvářet, tak mnozí co čtou by kritikou vyhmotnili ne zrovna dobrou zónu a proto mi napiš na meil.Tvá potíž se dá vysvětlit i takto. Těmito útrapami procházejí určití lidé a já tím také prošla, vím o čem píšeš. A dnes ovládám já TO a ne aby TO ovládalo mě. Ono to TO, chce být naším sluhou a ty jsi nenašla ještě cestu jak si to TO osedlat a jak si na to TO sednout a jak a co tvořit aby to bylo k prospěchu Tvému i toho DUCHA který Tě ničí. Já si ho vezmu, ale musíš mi ho pomalu a postupně posílat, až ho dám do tvaru/zkrotím jako koně/ tak Ti ho pošlu a budeš mít veliké vědění... .
 
dracizena
02.03.10
17:20
Nereg.

IP: .*
Aničko, tělo se čistí hovorem, bolestí i zážitky a Tvůj anděl Tě vede abys stále obracela svou pozornost do těla a tím si léčíš tělo od nemocí které by Tě jednou položily na dlouhou dobu na lůžko. Lidé se rozčilují proč zrovna oni mají to a to trápení, ale každý skutkově tím trápením si čistí karmu a to jsou úrazy, nádory atd.
Kdyby člověk netrpěl, tak nemoci zhoubné by nás sežraly už ve 30 letech a ani bychom nestačili dovychovat potomky.Bolest a stav trpět je něco jako stříkačka která z nás smyje to neviditelné neřádstvo, ale když to vleze do těla, nebo to tam na nás už čeká z minulých životů a to je Tvůj případ, tak nás to až straší. Prostě jsi v duchovním přetlaku a vypouštěj to z těla jako když doktor udělá drenáž z dutiny břišní, jako výfuk a také si pomáhej modlitbou.To jen pro začátek... .
 
dracizena
02.03.10
17:42
Nereg.

IP: .*
Ale ještě pro upřesnění, protože vím, že mě nebude číst jen Anička, pak je třeba si i uvědomovat, že v těle se nám hromadí i jiný druh negativních energií. Naše orgány rotují a tím odstraňují-vyhazují svůj odpad do tělesných dutin-prostor. Tlak lidem jasně dává najevo, že není něco v pořádku a podobnou vizí pomyslných výfuků jak z orgánů tak z dutiny břišní si tělo odlehčuje a jeho člověk je mu pak léčitelem vrcholově jasným.Léčivou energií posouváme nemoci z místa na místo v těle, ale odpuštěním slovním, ale hlavně tímto vizualizačním se dějí pak zázraky. Odsouváme stagnující negace do aurických vlasů a odstředivou silou/proto se cvičí i 5 tibeťanů/je suneme až na samý konec kde se zažehnou v podobě biblického třesku a tím nám aura začne svítit. Vše vesmírné je i v nás lidech. A vyprázdněný člověk se pak stává čistým průtokem hvězdného světla z dimenze svého zhmotnění a může do jeho aurického prostoru pak vcházet i Anděl vesmírný+ lunární + i z bájných světů atd...
 
Anna0514
21.10.10
22:02
Nereg.

IP: .*
Dobrý večer.Prosím Vás má někdo kontaktní mail na Dracizenu? Hledám pomoc. Prosím pomoc Anička0514 annapastor@centrum.cz
 
xyxyxyxy
21.10.10
22:12
Nereg.

IP: .*
Pokud budeš chtít více vysvětlit, napiš mi na meil dracizena@seznam.cz
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)