English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Hubbard

Zármutek sneseš sám, ale radost musí být sdílena.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Duch v domě?

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Duch v domě?

Jirka1111
29.12.17
19:32
Nereg.

IP: 193.85.74.*
Ahoj všem,
mám takový problém, snad mi s tím pomůžete, poradíte, uklídníte...
Máme novostavbu domu asi 7 let, celou dobu bez problému, minulou středu sedím u televize a periferním viděním jsem uviděl cosi bílého asi půl metru vysokého, jak se pohybuje jakoby jde po schodech dolů (z místa kde jsem seděl vidím max. dva schody). "Šlo to" poměrně rychle, měl zkrátka to vypadalo jako když jde někdo po schodech rychle dolů. Otevřel jsem dveře a tam nikdo nebyl, jen hora bílého prádla. Uklidnil jsem se s tím, že to bylo asi jen prádlo, ale proč bych ho viděl pohybovat? Dva dny nato sedí syn 9 let u stolu a najednou povídá, že viděl Ježíška jak jde po schodech nahoru do patra (stejné místo). To už mě teda znejistělo. Nikdy toto neříkal. Říkal, že to byla bílá postava a hned zmizela. No a dnes po pár dnech co tohoto zážitku, přijdeme všichni domů a v chodbě na zemi spadlá krabice s věcmi a v garáži také spadlý předmět. Tak nevím, shoda náhod, nebo "straší"? Máme novostavbu domu, žádný předešlý majitel nepřipadá v úvahu, nikdo v poslední době nezemřel, natož tragicky. Poradíte?
 
Daniela Z.
30.12.17
22:16
Nereg.

IP: 212.80.64.*
Jiří,mám podobnou zkušenost,asi se bude jednat o energeticky "otisk" v místě Vašeho domu,ano,tedy o "ducha"... I ty spadle veci tomu napovidaji.Nebojte se ho,nezahanejte ho,podekujte mu ze Vas chrání.Zdraví Daniela.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)