For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 29.11.2021
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 29.11.2021
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej.
Fórum:

Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Když dobře vychováme děti, musíme se smířit s tím, že se bez nás obejdou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”

Myšlenky moudrých

Čapek J.

Lidstvo si zasluhuje spíše obdivu, ba lásky, nežli nadávek. Ale když nadávek, tak hodně upřímných a hlasitých.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

zpět

Duch v domě

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Duch v domě

Miraskyn
06.07.17
23:35
Nereg.

IP: 92.62.225.*
ahoj, nevim jestli to je zrovna duch v domě, spíše jen v pokoji nebo jen u mě... u někoho jiného se to neděje. V noci slyšim hrozný zvuky... jasný kroky, a potom zvuky který si ani nejde odůvodnit. a cítím že tam je. Cítím tu změnu. hledal jsem pomoc ale... rady jsou nebát se ho a... nejde to prostě to nejde... samo mi tluče srdce a je to hrozný... taky by jsem se snim měl zpřátelit ale... nebudu v noci mluvit s duchem když ostatní spí. děsí mě to. pro info je mi pod 18 :) odpovědi mi klidně posílejte i na email miraskyn@seznam.cz . A ano, vim že někdo má s duchama větší problémy ale bojim se že se to bude stupňovat.

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)