English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Chamfort

Je velmi nesnadné nalézt štěstí v sobě. A najít je jinde je nemožné.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Dracizena

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Dracizena

pavla3391
08.12.15
13:10
Reg.7.12.15

Můžu vás poprosit o výklad? mě by zajímalo, jestli se mi podaří najít si parťáka v blízké době. nebo jestli ten, na kterého si myslím má zájem.
 
Dracizena
12.12.15
20:12
Nereg.

IP: 213.151.77.*
nemáš pospíchat Pavlo, Ti vzkazuje Tvůj Anděl... vydrž a pak ještě vydrž a potkáš slušňáka a budeš překvapena, že zrovna tento má o Tebe zájem...
 
pavla3391
12.12.15
20:22
Reg.7.12.15

děkuji za vzkaz, opravdu mě těší, že jste reagovala. Hádám, že si počkám hodně dlouho.. já jsem sama pořád, tak prostě už bych ráda někoho měla. nejde o to, že bych po třech měsících netrpělivě čekala dalšího. měla jsem všeho všudy jeden normální vzah a to už nejsem dávno teenager. a jestli to jednou bude dobrý vztah, budu opravdu překvapená. zatím se mi stává, že mi píšou ti, o které zájem nemmám, ale jakmile se mi začně někdo z nich líbit, oni už couvají nebo co. nevím proč. a ten, na kterého si myslím právě teď? ten o mě taky zájem nemá?
 
pavla3391
12.12.15
22:52
Reg.7.12.15

nebo to vydrž a pak ještě vydrž znamená, že až ten třetí od teď bude ten koho hledám?
 
Dracizena
15.12.15
22:36
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Tak nějak... Ty budeš energeticky silná a proto do Tvého aurického pole jen tak nějaký nezapadne... měla by ses začít duchovně očišťovat /ne pobožně/, aby sis rozjasnila své aurické pole a toto pole pak, jako magnetem přivede dobrého chlapáka... Ty nemůžeš mít chlapa, který by se s Tebou přel... to byste zbořili dům:)))Potřebuješ rozumného, který umí pochopit, poradit, pohladit... ale nesmí to přehánět, to by se Ti časem zprotivil... Ještě Tě Andílek nechá čekat, ještě nemáš své aurické pole v barvách a to je ochrana před člověkem, který by se tě dotýkal... A to je to, co si lidé neuvědomují, že každý má své energetické pole, jako sukni z pavučiny a více roztrhanou ji mít nesmíte... byla by to cesta do nemocí... Chce to, posílit si auru a pak se ledy pohnou...

 
pavla3391
17.12.15
12:57
Reg.7.12.15

Jenže jak?
 
Dracizena
18.12.15
21:55
Nereg.

IP: 213.151.77.*
napiš mi... dám si s Tebou práci... jsem seznam.cz
 
Diwuscha
09.02.16
14:53
Reg.9.2.16

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda muž, kterého jsem nyní potkala je tím pravým. Nebo mi životem pouze prochází? Děkuji a krásný den přeji, Iva
 
Dracizena
13.02.16
17:08
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Diwuše... tyto otázky duchovním lidem nikdy nedávej... pak jejich Duch by s Tebou věky manipuloval, jako se svou loutkou... Já Ti poradím toto... pravý partner neexistuje, tak jako levý partner neexistuje... je jen střed a na Tvou středovou lajnu si někdy, nějaký stoupl, ale Ty ses ho nevšila a nebo se Ti nelíbil vzhledově... Ty hledáš toho skutečného, ale ti skuteční nemusí být vůbec pohlední a ti pohlední, jsou obyčejně v zajetí negativních energií... Denně se vylaďuj do duchovních sfér a denně si proto opakovaně ámenuj a měj to jako svou modlitbu+mantru+ slovní spojení s Tvou dimenzí a ta, až si Tě vyslechne, pak se všimneš toho muže, který bude do života dobrý... Ale ještě si počkáš, mi prozrazuje Tvůj Anděl...
 
ladislav
10.04.16
07:25
Nereg.

IP: 188.134.154.*
Můžu se zeptat či smí přítelkyni ostanen spolu??? Nebo či bude mat jiného, dekuji
 

meduza
12.05.16
16:42
Reg. před 2016

Dobrý den,chtěla bych Vás moc poprosit o alespoň maličký výklad do budoucnosti.Předem moc děkuji Romana 1.3.1972
 
Zofie
12.05.16
22:22
Nereg.

IP: 188.22.225.*
Nachazim se v tezke karme s mym manzelem,nefunkcni manzelstvi,jsem pod jeho tlakem.Mam sanci na praci,coz by znamenalo muj odchod a budu mit kam?Mam dceru,ktera ted nesdili moje mysleni.DEKUJI!email laasofie@gmail.com
 
Lida
13.05.16
16:22
Nereg.

IP: 85.71.231.*
Podaří se mi v nejbližší době najít kamaráda do deště s kterým si budu rozumět?
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)