Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je pondělí, 20.11.2017
Svátek slaví Nikola, zítra Albert.

Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
číslo519.11.17 / miroslav v Sny
Kouzla na lásku19.11.17 / Lumpino v Kouzla a magie
Mám doma ducha18.11.17 / Duky774 v Starosti
Stále se opakující sen18.11.17 / Terka v Sny

Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým.
Další myšlenky ...

Tip na vánoční dárek? Klikněte zde...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”

Myšlenky moudrých

Murphy

II. Connorův zákon: Jestliže se jedná o tajný spis, určitě zůstane zapomenut v kopírovacím stroji.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Draci zena

Připomínky
Na tomto místě očekáváme seriózní připomínky, týkající se serveru. Na rozumné dotazy se pokusíme rozumně odpovědět.

« zpět \ Přidat komentář

Draci zena

Monika35
(28.08.16 / 23:38)
IP: 78.45.51.*
Prosím o zvážení, zda je vhodné nechat se tady realizovat dracizenu. Doslova zanesla server a šíři se jak lavina. Uvědomujete si vůbec, že sem můžou chodit lidé se začínající duševní chorobou a takové virtuální setkání s tou zmatenou nicméně velmi přesvědčivou a urputnou pani může zhoršit původní symptomy? Velice se divim, s jakým klidem ji tady nechávate šířit její vyprojektovanou realitu.Dekuji

Luis
(20.03.17 / 04:03)
IP: 199.119.233.*
O to jsem se tady snazil uz v roce 2014 a dopadlo to tak ze me pan Red zablokoval.
Pozdni poznani je take poznani.

Red
(20.03.17 / 20:19)
Blokujeme pouze uživatele, kteří nabízejí reklamu, záměrně lžou ve svůj prospěch (klamavé reference na sebe sama apod.) nebo se chovají urážejí závažným způsobem ostatní a nepřináší tak nic do diskuze.

Není v mých (ani nikoho jiného) silách kontrolovat a rozebírat, koho realita už přesahuje jakou míru reality někoho jiného. Dračíženu jsem neblokoval a pokud si dobře pamatuji, tak ani nemazal. Nepovažuji se za soudce, pouze za údržbáře.

Pokud mi dáte odkaz na nějaký post, který bude od Dračíženy a bude nevhodný, rád Vám zde poděkuji a post odstraním.

yara
(17.04.17 / 07:11)
IP: 77.48.31.*
Luis- já si na tebe pamatuju docela dobře. Musím tě pozdravi, ráda tě vidím byla s tebou legrace.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)