English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.7.2024
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.7.2024
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Kouzlo pro štěstí21.07.24 / Stanicka v Kouzla a magie
Hledám Mistra09.07.24 / Ori Tegmine v Kouzla a magie
Sny o mrtvém psovi07.07.24 / Janna v Sny
Hledám Mistra03.07.24 / Eddie Nunez v Kouzla a magie



Stačí věřit a dosáhnete velkých věcí!
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu spát zdravým spánkem a ráno se budu cítit svěží. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Podnikaví muži mají u žen mnohem více úspěchu než ti druzí, a to proto, že většina žen nepodlehne z lásky, nýbrž ze slabosti.
Další myšlenky

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de



zpět

divný sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

divný sen

Wawa
24.03.13
13:59
Reg. před 2016

môžem sa opýtať čo znamená ak som videla strašne veľa pavučiny na miestach,kde bolo predtým všetko dôkladne vyčistené?ďakujem
 
jirka01
25.03.13
16:44
Nereg.

IP: 85.70.225.*
panelaku bydlime a z venku s chodby je koule ja byl v pokoji z brachou a najednou nekdo otvira no bracha utekl za mamou do obivaku ten chlap asi grimm s prima cool se na me koukl a zmenil se ale takovi grimm tam v dilech nebyl zbudil jsem se a na hodinach bylo 00:00
co to znamena
 
Dracizena
30.03.13
00:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Pavučiny... .určitě se motáš do slov, s kterými časem nesouhlasíš, ale obyčejně se na ně zapomíná...
Ale teď z jiného úhlu pohledu... pavučina je štěstí, nejenom pavouček. Vidíš duchovní pavoučí síťě a to je síť čakerní... zajímej se o čakry.
A ještě jiný pohled... člověk si doma uklidí, vše naleští, ale nemá uklizeno vizuálně, duchovně a proto se lidé stále motají v problémech a něco neviditelného je svírá atd.i když si žijí v blahobytu. Jsou to duchovní překážky, které ale podrážejí člověku nohy v reálném životě.Vše neviditelné se dá odklízet, jako to viditelné a pak je život o něčem jiném... .
 
Dracizena
30.03.13
00:28
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jiří, do naší blízkosti chodí energie, které mají tvar, třeba i lidské postavy... ale to je na delší vysvětlování...
Sleduj pečlivě sny a zapisuj si je a přemýšlej, co Ti sny chtějí říci.
NULY Tě upozorňují, abys sledoval své chování a dával sis otázky, proč k něčemu došlo a jdi na začátek události, abys poznal, kdo za to může. Možná že jde o dohadování s bráchou... .Jdi na začátek, jdi na nulu, na nultý bod... .jestli mi nerozumíš, napiš na meil... jsem v seznamu.cz
 
Janab
30.03.13
00:46
Nereg.

IP: 89.103.99.*
Prosím o výklad snu o zemřelém otci.V pokoji,kde spával,jsem slyšela hrát rádio.Když jsem otevřela dveře,viděla jsem ho ležet na jeho válendě,byl přikrytý a to rádio poslouchal.Vždycky to tak dělával.Jinak v té místnosti v tom snu nebyl žádný nábytek,koberec,nic jen ta válenda.Pořád přemýšlím,co to mohlo znamenat.Moc děkuji za odpověď,Jana
 
Dracizena
30.03.13
12:55
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Janab... kdo se zajímá o psychiku lidí, tak ví, že mnoho lidí obtěžují vnitřní hlasy a mnoho sebevrahů se zničí, protože vnitřní /ne jeho/ hlas mu mluví v hlavě JAKO TO RÁDIO a mnozí si nevědí rady a končí se životem a stačí jen málo, aby si člověk to duchovní rádio vypnul...
Sen Ti říká o této skutečnosti, že Tvůj otec má silného Ducha i po smrti a dokáže mluvit lidem do hlavy.Nemluví přímo on, ale jeho zbloudilé energie, které se ho drží, i po smrti... Odveď si otce obyčejnou prosbou do hvězd a pomyslně ho zabal do deky/prostěradla/, do duhy a pod. aby ta velká stuha měla nádherně rudou barvu, ať ta barva svítí a nes ho v náruči na místo, kam rád chodíval. Tam ho polož a vizualizuj si, že z hvězd k němu teče hvězdný sloup a ON tím sloupem stoupá do své dimenze odpočinku... Nebude zbloudilou duší a nikoho z rodiny nebudou strašit jeho energie, protože je propojíš s hvězdnou oblohou.A o to jde ve Tvém snu...
Je velice nebezpečné, když člověk usne a do hlavy mu mluví puštěné rádio, nebo televize.Rozumové buňky nezpracují lidské hlasy a ty se ve stáří v hlavě rozpínají a pak v hlavě tlakují do bolesti hlavy a v krajním případě si lidé nevědomky rozjedou vnitřní rádio od zbloudilých energií a pak nekočírují svou samomluvu i na ulici... Je třeba, abys dodatečně otce očistila od energií, které by se přestěhovali na vás, koho zde otec zanechal... Více, ale krátce, mohu poradit na merlíku...
 
janab
30.03.13
13:24
Reg. před 2016

Dracizeno,děkuji za obsáhlý výklad.Asi je to pravdivé,náš otec asi umíral s velkými výčitkami,že nám mnoho ublížil.Chodívám na hřbitov za ním a v duchu s ním mluvím,že jsem mu odpustila.Před smrtí moc plakal,byl rád,že mě vidí a že jsem za ním přišla.Člověk má odpustit,když ten druhý se omluví.Udělám to,co jste mi napsala.Já si myslím,že mě nějak ochraňuje - po své smrti,že je nějak s námi.Ještě jednou moc děkuji.Jana
 

lenka79
29.08.13
14:15
Nereg.

IP: 87.211.29.*
Ahoj prosim o vyklad jeliko dnes v noci se mi prihodilo neco cemu neroumim a rozhodilo me to maximalne :( sla jsem spat ale nemohla jsem usnout a pak si nejsem jista ci uz jsem spala ci ne v te chvili me nejaka sila drzela za nohy a ruce a snazila se me nekam odtahnout volala jsem na pritele ale nic se zmych ust neozyvalo ..chtela jsem se vednout a vzbudit zvlastni je ze to bylo tezky vzbudit se i vylet z postele do ted nevim zda o byl sen ci ne moje otazka je co to bylo? Obcas mam zive sny s motivem vetsinou vim co mam cekat ale jsou to sny ale tohle nevim co bylo .Prosim o odpoved muj email je kudla.lenka@seznam.czpredem dekuji Lenka
 
Dracizena
29.08.13
22:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
LENKO... NAUČ SE ÁMENOVAT A TŘEBA HODINU... Před 12 lety toto u mně také bylo a usměrnila jsem to, že jsem ámenovala celý měsíc od rána do rána... Těžko by mi někdo věřil, že tyto živé energie mně nenechaly spát celý měsíc a přes den jsem měla energie narozdávání, i když jsem v noci nezahmouřila ani oka... nešlo to, když si mně sondovaly ufouni...
Určitě si ámenuj před spaním, i při probuzení, aspoň 30x...
Právě jsem zde vedle, napsala, co toto slovo znamená.
Je hvězdnou živou silou, ale musí se opakovat...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***
 
kacka51
30.08.13
10:03
Reg. před 2016

mě se zdálo že město ovládli příšery ta jsem se převlíkla za zombí. pak jsem se to sundala a najednou se vedle mě ukázala teta a mamka.myslela jsem si že když jsou semnou dospělí tak že na mě nepůjdou.vzali sme sebou takovýho chlábka který vypadal jako klaun ale měl černé halhoty a sako a kravatu.jak sme zastavili tak mamka a teta zmyzeli.tan chlab na mě vytasil nůž a řekl máš poslední přání? tak jsem vyjekla a vybjehla z auta a ten chlab se objevil u lampy otočil klavou a zase máš poslední přádí?prosím nějaké vysvetlení .
 
Jiří
17.07.15
08:02
Reg.15.5.16

Ahoj jmenu se Jirka a chtěl bych se s Vámi podělit o svůj sen. Začátek je hodně zvláštní bylo to jako sen o snů. Zdálo se mi že jsem spal a něco se mi zdálo jako bych viděl sám sebe. V tom snu jsem se vzbudil a řekl si že vstanu, když jsem ale položil nohu na zem, tak ji něco chytilo a táhlo pod postel. Byla to ruka která trčela z podlahy. Bránil jsem se a povedlo se mi to, vysmekl jsem se. V tom ale z podlahy vyjela zase a šla po mě. Chytil jsem ji za zápěstí a škubal za ni, asi v domění, že ji utrhnu, ale pokaždé mi zůstal jen kousek látky v ruce asi z rukávu té ruky.
 
Dracizena
19.07.15
19:51
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jiří, to, co se Ti zdálo, mnozí vidí v realitě... V něčem musíš ubrat, buď kafuješ, váce jak je zdrávi, nebo jsi kuřák a droga si Tě sune do jiné dimenze a nebo, sis nekontrolovaně otevřel vnímání trávou/marihuanou/... a nebo máš ve své blízkosti člověka, který cítí perajevy... Měl bys na sobě duchovně pracovat, aby Tě tyto strašáci nezaskočili v reálu... A když, tak se obrať do hvězd a ámenuj a třeba i mě volej... Bytosti světla mi obrátí pozornost na Tebe a já to ztlumím.U mě dálka nehraje roli...
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)