English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Domníváme-li si, že toho druhého máme rádi jen z lásky k němu, velmi se klameme.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "divný sen".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

divný sen

Wawa
24.03.13
13:59
Reg. před 2016

môžem sa opýtať čo znamená ak som videla strašne veľa pavučiny na miestach,kde bolo predtým všetko dôkladne vyčistené?ďakujem
 
jirka01
25.03.13
16:44
Nereg.

IP: 85.70.225.*
panelaku bydlime a z venku s chodby je koule ja byl v pokoji z brachou a najednou nekdo otvira no bracha utekl za mamou do obivaku ten chlap asi grimm s prima cool se na me koukl a zmenil se ale takovi grimm tam v dilech nebyl zbudil jsem se a na hodinach bylo 00:00
co to znamena
 
Dracizena
30.03.13
00:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Pavučiny... .určitě se motáš do slov, s kterými časem nesouhlasíš, ale obyčejně se na ně zapomíná...
Ale teď z jiného úhlu pohledu... pavučina je štěstí, nejenom pavouček. Vidíš duchovní pavoučí síťě a to je síť čakerní... zajímej se o čakry.
A ještě jiný pohled... člověk si doma uklidí, vše naleští, ale nemá uklizeno vizuálně, duchovně a proto se lidé stále motají v problémech a něco neviditelného je svírá atd.i když si žijí v blahobytu. Jsou to duchovní překážky, které ale podrážejí člověku nohy v reálném životě.Vše neviditelné se dá odklízet, jako to viditelné a pak je život o něčem jiném... .
 
Dracizena
30.03.13
00:28
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jiří, do naší blízkosti chodí energie, které mají tvar, třeba i lidské postavy... ale to je na delší vysvětlování...
Sleduj pečlivě sny a zapisuj si je a přemýšlej, co Ti sny chtějí říci.
NULY Tě upozorňují, abys sledoval své chování a dával sis otázky, proč k něčemu došlo a jdi na začátek události, abys poznal, kdo za to může. Možná že jde o dohadování s bráchou... .Jdi na začátek, jdi na nulu, na nultý bod... .jestli mi nerozumíš, napiš na meil... jsem v seznamu.cz
 
Janab
30.03.13
00:46
Nereg.

IP: 89.103.99.*
Prosím o výklad snu o zemřelém otci.V pokoji,kde spával,jsem slyšela hrát rádio.Když jsem otevřela dveře,viděla jsem ho ležet na jeho válendě,byl přikrytý a to rádio poslouchal.Vždycky to tak dělával.Jinak v té místnosti v tom snu nebyl žádný nábytek,koberec,nic jen ta válenda.Pořád přemýšlím,co to mohlo znamenat.Moc děkuji za odpověď,Jana
 
Dracizena
30.03.13
12:55
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Janab... kdo se zajímá o psychiku lidí, tak ví, že mnoho lidí obtěžují vnitřní hlasy a mnoho sebevrahů se zničí, protože vnitřní /ne jeho/ hlas mu mluví v hlavě JAKO TO RÁDIO a mnozí si nevědí rady a končí se životem a stačí jen málo, aby si člověk to duchovní rádio vypnul...
Sen Ti říká o této skutečnosti, že Tvůj otec má silného Ducha i po smrti a dokáže mluvit lidem do hlavy.Nemluví přímo on, ale jeho zbloudilé energie, které se ho drží, i po smrti... Odveď si otce obyčejnou prosbou do hvězd a pomyslně ho zabal do deky/prostěradla/, do duhy a pod. aby ta velká stuha měla nádherně rudou barvu, ať ta barva svítí a nes ho v náruči na místo, kam rád chodíval. Tam ho polož a vizualizuj si, že z hvězd k němu teče hvězdný sloup a ON tím sloupem stoupá do své dimenze odpočinku... Nebude zbloudilou duší a nikoho z rodiny nebudou strašit jeho energie, protože je propojíš s hvězdnou oblohou.A o to jde ve Tvém snu...
Je velice nebezpečné, když člověk usne a do hlavy mu mluví puštěné rádio, nebo televize.Rozumové buňky nezpracují lidské hlasy a ty se ve stáří v hlavě rozpínají a pak v hlavě tlakují do bolesti hlavy a v krajním případě si lidé nevědomky rozjedou vnitřní rádio od zbloudilých energií a pak nekočírují svou samomluvu i na ulici... Je třeba, abys dodatečně otce očistila od energií, které by se přestěhovali na vás, koho zde otec zanechal... Více, ale krátce, mohu poradit na merlíku...
 
janab
30.03.13
13:24
Reg. před 2016

Dracizeno,děkuji za obsáhlý výklad.Asi je to pravdivé,náš otec asi umíral s velkými výčitkami,že nám mnoho ublížil.Chodívám na hřbitov za ním a v duchu s ním mluvím,že jsem mu odpustila.Před smrtí moc plakal,byl rád,že mě vidí a že jsem za ním přišla.Člověk má odpustit,když ten druhý se omluví.Udělám to,co jste mi napsala.Já si myslím,že mě nějak ochraňuje - po své smrti,že je nějak s námi.Ještě jednou moc děkuji.Jana
 

lenka79
29.08.13
14:15
Nereg.

IP: 87.211.29.*
Ahoj prosim o vyklad jeliko dnes v noci se mi prihodilo neco cemu neroumim a rozhodilo me to maximalne :( sla jsem spat ale nemohla jsem usnout a pak si nejsem jista ci uz jsem spala ci ne v te chvili me nejaka sila drzela za nohy a ruce a snazila se me nekam odtahnout volala jsem na pritele ale nic se zmych ust neozyvalo ..chtela jsem se vednout a vzbudit zvlastni je ze to bylo tezky vzbudit se i vylet z postele do ted nevim zda o byl sen ci ne moje otazka je co to bylo? Obcas mam zive sny s motivem vetsinou vim co mam cekat ale jsou to sny ale tohle nevim co bylo .Prosim o odpoved muj email je kudla.lenka@seznam.czpredem dekuji Lenka
 
Dracizena
29.08.13
22:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
LENKO... NAUČ SE ÁMENOVAT A TŘEBA HODINU... Před 12 lety toto u mně také bylo a usměrnila jsem to, že jsem ámenovala celý měsíc od rána do rána... Těžko by mi někdo věřil, že tyto živé energie mně nenechaly spát celý měsíc a přes den jsem měla energie narozdávání, i když jsem v noci nezahmouřila ani oka... nešlo to, když si mně sondovaly ufouni...
Určitě si ámenuj před spaním, i při probuzení, aspoň 30x...
Právě jsem zde vedle, napsala, co toto slovo znamená.
Je hvězdnou živou silou, ale musí se opakovat...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***
 
kacka51
30.08.13
10:03
Reg. před 2016

mě se zdálo že město ovládli příšery ta jsem se převlíkla za zombí. pak jsem se to sundala a najednou se vedle mě ukázala teta a mamka.myslela jsem si že když jsou semnou dospělí tak že na mě nepůjdou.vzali sme sebou takovýho chlábka který vypadal jako klaun ale měl černé halhoty a sako a kravatu.jak sme zastavili tak mamka a teta zmyzeli.tan chlab na mě vytasil nůž a řekl máš poslední přání? tak jsem vyjekla a vybjehla z auta a ten chlab se objevil u lampy otočil klavou a zase máš poslední přádí?prosím nějaké vysvetlení .
 
Jiří
17.07.15
08:02
Reg.15.5.16

Ahoj jmenu se Jirka a chtěl bych se s Vámi podělit o svůj sen. Začátek je hodně zvláštní bylo to jako sen o snů. Zdálo se mi že jsem spal a něco se mi zdálo jako bych viděl sám sebe. V tom snu jsem se vzbudil a řekl si že vstanu, když jsem ale položil nohu na zem, tak ji něco chytilo a táhlo pod postel. Byla to ruka která trčela z podlahy. Bránil jsem se a povedlo se mi to, vysmekl jsem se. V tom ale z podlahy vyjela zase a šla po mě. Chytil jsem ji za zápěstí a škubal za ni, asi v domění, že ji utrhnu, ale pokaždé mi zůstal jen kousek látky v ruce asi z rukávu té ruky.
 
Dracizena
19.07.15
19:51
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jiří, to, co se Ti zdálo, mnozí vidí v realitě... V něčem musíš ubrat, buď kafuješ, váce jak je zdrávi, nebo jsi kuřák a droga si Tě sune do jiné dimenze a nebo, sis nekontrolovaně otevřel vnímání trávou/marihuanou/... a nebo máš ve své blízkosti člověka, který cítí perajevy... Měl bys na sobě duchovně pracovat, aby Tě tyto strašáci nezaskočili v reálu... A když, tak se obrať do hvězd a ámenuj a třeba i mě volej... Bytosti světla mi obrátí pozornost na Tebe a já to ztlumím.U mě dálka nehraje roli...
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)