English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Divná kouzla

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Divná kouzla

randy
27.08.10
16:24
Reg. před 2016

Od té doby,co jsem si přečetl pár knížek o magii jsem pořád v pozoru,protože se mi zdá,že mě pořád obklopuje temná strana.Nemohu přijít na žádné kouzlo,které by mě zbavilo temné strany,ale nevím proč.Jestliněkdo zná nějaké dobré kouzlo,které by mohlo působit,tak mi ho prosim napište.
 
Merit
27.08.10
18:20
Reg. před 2016

Ahoj randy :-), popros Boha, andely, archandely, at ti pomuzou.. ta prosba by mela bejt uprimna.. jestlize to myslis vazne a znas uz to temno.. je tu druha strana.. "svetlo".. zadny souboje..vzdy budes slabsi (to kazdej z nas).. oni to pro tebe udelaji, pomuzou ti.. ja tomu verim.. necaruj, nemanipuluj.. vyprdni se na to.. ja vim, ze to cloveka laka.. ale to co se za to zaplati.. to za to nestoji.. :-)
je to boj o nasi dusi.. od Boha.. dostanes mnohem vic.. a to jeho naruc.. ja jsem vlastne zacala podobne.. a zacalo to kravinou.. zvedavosti.. je to samozrejme tvoje svobodna volba.. vse bude tak, jak si to udelas :-) .. nenutim te..
mej se krasne.. pa
 
fantomas
02.09.10
13:15
Nereg.

IP: .*
pomužu ale kdyby nějaké bily,HA HA!!!!!!!!!!!!!!!!
 
halifaxka
29.09.10
23:48
Nereg.

IP: .*
Ahoj randy, je to jednoduché, pokud jsi vytáhl nějakou bytost z knihy tak na to funguje obrazec tří kruhů vzájemně propojených, nejlepší je na to kniha Lexikon Magie a kouzel, tam se můžeš na kruhy podívat, vyrýt je do bílé svíčky a požádat anděly o ochranu.
 
cerber
24.05.11
21:33
Nereg.

IP: 90.179.164.*
randy.. pokud ses zabyval necim temnym.. tak se nemuzes divit ze te ted ta negativni energie obklopuje... je jen na tobe jestli sam uvnitr chces aby te obklopovala dale nebo ne... musis to prebit svoji pozitvni energii... je to vzdy v nas... a zadnym kouzlem to neodstranis.. mozna to jen zmirnis ale nezbavis se te negativni energie uplne...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)