English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Dítě?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Dítě?

Macetka
05.04.14
17:20
Reg. před 2016

Můžete se mi prosím někdo podívat na něco, co mě už odjakživa zajímá a to jestli budu mít děti a kolik jich bude:)? Momentálně jsem sama i když 2 roky zamilovaná do jednoho člověka (je to cizinec), v létě se budeme asi 6 měsíců setkávat, ale vím, že toto je bez budoucnosti. Vím, že děti jednou chci a zajímá mě kdy a jestli to přijde? Má nejlepší kamarádka a spousta lidí kolem mě najednou zakládá rodinu. Já se na to zatím moc necítím a ani k tomu zatím nemám vhodné podmínky, ale moc mě zajímá jestli děti přijdou a případně kolik.Předem moc děkuji za odpověď.
Markéta 21.3.1989 ve 23:10 v Mostě
 
Camie
08.04.14
12:57
Reg. před 2016

... Macetko, z toho, co píšeš mám pocit, že biologické hodiny tikají, taky bys teď chtěla dítě, ale zoufale nemáš s kým. Ohledně zajištění a zabezpečení se jsou většinou racionální důvody, kterými se snažíš tu tenzi utišit (byť jsou i správné), ale moc to nejde. Otázkou je, proč ztrácíš už 2 roky v nějaké zamilovanosti, která nemá budoucnost a raději se nepodíváš po okolí po někom, kdo bude určitě lepší než ten, o kom jen sníš a o kom si maluješ vzdušné zámky. Pak se budeš divit, jak to mimčo bude rychle.
 
Macetka
08.04.14
14:17
Reg. před 2016

Tak to není, jen mě to moc zajímá. Neumím to možná dost dobře popsat. Vím, že dítě jednou chci, ale určitě ne teď. Chci si ještě dost věcí užít a do toho se mi dítě jaksi nehodí. Příští 4 - 5 let vidím bez dítěte, Že bych zoufale neměla s kým se také říci nedá :). Jen jsme to probírali s kamarádkou a zajímá mě to - kdy v mém případě přijde dítě.
 
lelilu
17.04.14
09:29
Reg. před 2016

Prosím o věštbu potkám pravou lásku a dočkám se dítěte 31.3.1976.Děkuji a pěkný den
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)