English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Schopenhauer

Intelekt je neviditelný pro toho, kdo žádný nemá.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Dítě?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Dítě?

Macetka
05.04.14
17:20
Reg. před 2016

Můžete se mi prosím někdo podívat na něco, co mě už odjakživa zajímá a to jestli budu mít děti a kolik jich bude:)? Momentálně jsem sama i když 2 roky zamilovaná do jednoho člověka (je to cizinec), v létě se budeme asi 6 měsíců setkávat, ale vím, že toto je bez budoucnosti. Vím, že děti jednou chci a zajímá mě kdy a jestli to přijde? Má nejlepší kamarádka a spousta lidí kolem mě najednou zakládá rodinu. Já se na to zatím moc necítím a ani k tomu zatím nemám vhodné podmínky, ale moc mě zajímá jestli děti přijdou a případně kolik.Předem moc děkuji za odpověď.
Markéta 21.3.1989 ve 23:10 v Mostě
 
Camie
08.04.14
12:57
Reg. před 2016

... Macetko, z toho, co píšeš mám pocit, že biologické hodiny tikají, taky bys teď chtěla dítě, ale zoufale nemáš s kým. Ohledně zajištění a zabezpečení se jsou většinou racionální důvody, kterými se snažíš tu tenzi utišit (byť jsou i správné), ale moc to nejde. Otázkou je, proč ztrácíš už 2 roky v nějaké zamilovanosti, která nemá budoucnost a raději se nepodíváš po okolí po někom, kdo bude určitě lepší než ten, o kom jen sníš a o kom si maluješ vzdušné zámky. Pak se budeš divit, jak to mimčo bude rychle.
 
Macetka
08.04.14
14:17
Reg. před 2016

Tak to není, jen mě to moc zajímá. Neumím to možná dost dobře popsat. Vím, že dítě jednou chci, ale určitě ne teď. Chci si ještě dost věcí užít a do toho se mi dítě jaksi nehodí. Příští 4 - 5 let vidím bez dítěte, Že bych zoufale neměla s kým se také říci nedá :). Jen jsme to probírali s kamarádkou a zajímá mě to - kdy v mém případě přijde dítě.
 
lelilu
17.04.14
09:29
Reg. před 2016

Prosím o věštbu potkám pravou lásku a dočkám se dítěte 31.3.1976.Děkuji a pěkný den
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)