English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Montaigne

Je to vzácná schovívavost přírody, že nás tak dlouho nechává naživu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Deja vu?

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Deja vu?

Calwen Aurellen
27.02.14
21:18
Nereg.

IP: 86.150.247.*
Ahoj, ráda bych se zde podělila o několik podivných zážitků, které se mi staly a snad mi někdo pomůžete je vysvětlit.
V poslední době zažívám velmi silné deja vu, třeba i každý den. Ale někdy se mi mísí i s něčím, co si nedovedu vysvětlit. Je mi 20 let a jsem teď jako au pair v Anglii. Moje deja vu po příjezdu sem zesílily a znásobil se i jejich počet. Jindy ale např. myslím v kuchyni na to, jak tu nechci rozbít sklo (protože mám pocit, že už jsem něco takového udělala)a za hodinu host mum rozbije sklenici oliv a pořeže se sklem. Nebo při uzpůsobování mého pokoje myslím na podlahu a jak bych ji nerada poškodila (zas ten pocit, že už jsem ji poškodila předtím) a potom omylem poškrábu dřevěnou podlahu při přenášení stolku (neměla jsem to dělat). Největší záhadou je mi ale kauza Kramný, když jsem slyšela, že se Kramný vrací do ČR, tak mi najedou svitlo, že jsem si celou dobu myslela, že už tu je, protože se mi zdálo, že je to několik let starý případ. Co se se mou tedy děje? Poradí mi někdo? Všem předem Děkuji.
 
Theodor
27.02.14
21:47
Reg. před 2016

Deja vu je zajímavý fenomén a každý ti napíše jiný názor. Já přidám názor z oboru neurologie.

Informace běží do mozku vícero cestami. Mozek neustále porovnává informace, pokud informace už v mozku je, má pocit známosti, již prožité okolnosti. Pokud tam není, pak je to cosi nové, co je potřeba roztřídit.

Někdy se stane, zpravidla v emočně náročných situacích, kdy je potřeba zpracovávat hodně nového (stěhování, ukončení studia, učení se na zkoušku) doběhne informace jednou cestou rychleji než druhou a pokud je překročen určitý čas (mluvím o milisekundách), tak už to mozek vyhodnotí jako jednou prožité.

Zjednodušeně. Situaci jsi nikdy předtím neprožila, ale mozek ti jí vyhodnotí jako známou. Je to tedy vlastně poznávací chyba. Říká se jí kognitivní iluze.
 
Luis
27.02.14
22:54
Nereg.

IP: 199.7.156.*
Theodore, to je zajimave, Jenze co kdyz prijdes do mista kde jsi pred tim nikdy nebyl a presne vis, kde co je, kam se jak dostat a proc to tam tak vypada a pak te nakonec par tydnu po tom vyhleda clovek z toho mista, ktereho jsi tam vubec nepotkal a vy se spolu zacnete bavit pynule cizi reci se specifickym dialektem, kdyz pred tim jsi tou reci mluvil jen jako zacatecnik ? Co kdyz nekolikrat za sebou vidis v mysli obrazky - naprosto barevne domu kde jsi bydlel, auta kterym jsi jezdil a pak za tricet let pote najdes to auto v katalogu jako Ford Mustang z 50.let ,ktery jsi nemel sanci pro jeho vzacnost nikde videt ? Co kdyz koupis lod, jedes s ni na zkusebni plavbu a pak perfektne v silnem vetru zadokujes a zbledly clovek co byl s tebou se te zepta, kde jsi se naucil tak perfektne a jiste ridit lod a ty mu odpovis, ze jsi ji ridil poprve v zivote ? Co kdyz delas neco poprve v zivote a presne vis jak to delat a pritom jsi to nikde nestudoval ani to nemel moznost nikde videt ?
 
Theodor
27.02.14
23:06
Reg. před 2016

Luis: a to se ti stalo? jestli jo, tak to se jistě vysvětlit výše uvedeným nedá.
 
Luis
27.02.14
23:15
Nereg.

IP: 199.7.156.*
je toho vic. Nejvic me zamestnava jedno deja-vu, to jsem mel nejaky univerzalni kapesni nastroj, naradi do ruky, ktery umel uplne vsechno- sroubovat , vrtat, rezat , svarovat... Rad bych to hodil na papir, ale nejak mi to vyklouzava a kdyz tu vzpominku zase mam, tak jsem na to nepripravenej. To zachytit a zpracovat, tak jsem v baliku ...
 
Calwen Aurellen
28.02.14
11:23
Nereg.

IP: 86.150.247.*
Theodor: Já už jako au pair byla, není to tedy úplně nová situace. Takže jsem jela beze strachu a nervozity.

A co to, jak jsem si myslela, že Kramný tu je už dlouho?
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)