English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Dedo?

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Dedo?

Fiv
11.10.11
15:50
Nereg.

IP: 195.91.56.*
Snívalo sa mi že sme niekam cestovali s mojou tehotnou kamaratkou. Náhle sa vodičovi urobilo zle, zastal. Vtedy som zistila že to je asi moj deda.Dovtedy som ho vnimala len zozadu, videla len biele vlasy. Vystupila som z auta a prišla k nemu.Potrebobal nitroglicerín-na srdce, lenže omylom mal iný liek u seba. Začala som utekat... .neviem asi domov... tu sen končí... .

Vedeli by ste mi to niekto prosím vyložit.

Dakujem za každu snahu. Pekný den prajem
 
Fiv
29.10.11
02:11
Nereg.

IP: 78.80.6.*
Prosím dračizenu o pomoc
 
dracizena
29.10.11
18:45
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Fiv, vnímám že budou pro Tebe důležité děti Tvé kamarádky a vidím vedle Tebe kamarádku která bude mít jednou i tři děti.Je třeba, abys jim dělala Anděla Strážného.Napiš na meil, vysvětlím blíže... Vodič je ve skutečnosti to dítě kamarádky a dědou Ti byl v minulém životě. Nevozil Tě ale autem, ale půjčil Ti svého koně. Měl slabé srdíčko a tehdá nebyl nitroglicerin, pouze bylinkové čaje. Ale Tvůj Anděl snový Ti neumí lépe přiblížit skutečnost tehdejší, tak aspoň tím povšimnutím, že omylom mal iná liek U SEBA. NEBYLA TO MÝLKA, ALE ÚMYSLNÁ MÝLKA V ČASE... Začala jsi UTÍKAT DO DNEŠNÍHO ČASU a tím se myslí ten domov... Myslíš, že sen KONČÍ? Ne, vše u Tebe začíná, i další sny které Tě budou učit sledovat duchovní sféry a uzdravovat si je... Neseš v sobě DAR a proto ho opatrně rozbaluj jako dárek od Ježíška... Časem poznáš o čem právě píši... Těším se na spolupráci s Tebou... pááá
 
Soffi
27.11.11
15:05
Nereg.

IP: 85.119.89.*
Pro Dračíženu,
jdu lesem ,ne sama je tam šero ,vysoké borůvčí někdo za mno vidí houbu ,já také není pěkná na povrchu žlutá slizká a okousaná ,rozříznuji a uvnitř je bílá krásná jako čistý hřib ..tento sen jsem měla již několikrát meil nejsemnic@centrum .cz ..moc děkuji
 
dracizena
28.11.11
00:35
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Soffi, odpovím ti krátce, ale mimosmyslově... Hřib je atomová bomba která má hrůzostrašný povch, jako ten snový hřib a když dopadne na zem,tak její účinky jsou BÍLOU NEMOCÍ... I hřib je uvnitř bílý a nádherně čistý, ale ne každý je zdravý.Modli se za lidi tvého okolí, aby se neotrávili houbou jedovatou a nestane se, protože sen Tě včas varoval a ty včas hmotni pomoc. A co je modlitba? Pouhé přání do hvězd které slyší bytosti světla a když není pozdě, navigují houbaře v jiný směr...
Mě bytost světla vodí i po lese, asi jako automatickou kresbu vede Duch.Je to tak, já houby nehledám, ale Duch mě k nim vede...
A jinak, já vnímám pod bílou aurickou barvou NEMOC, rozhlédni se kolem sebe, koho máš vibračně uzdravovat...
 
dracizena
28.11.11
00:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Opakovaný sen je ve Tvém těle tak moc důležitý, asi jako Ty, pro své okolí...
 
Soffi
28.11.11
14:08
Nereg.

IP: 85.119.89.*
Pro dracizenu,prosím můžeš mě napsat na e-mail adresu nejsemnic@centrum.cz moc děkuji Soffi
 

Fiv
08.12.11
12:18
Nereg.

IP: 195.91.55.*
Dracizena velmi pekne dakujem za výklad. Som ale trochu zmatená z tých informací. Rada napíšem email, poprosím o adresu, neviam kam sa možem ozvat. Prajem krásný den
Fiv

moj email je: fivina@seznam.cz
 
Pikachu
06.02.12
13:44
Nereg.

IP: 85.135.28.*
jak mi bylo 6 zdálo se mi že mi lvíčata kradou ponožky ikdyž jsem před spaním počítal ovečky
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)