English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Sartre

Peklo, to jsou ti druzí. Ale právě tak jsem mohl napsat, že ráj jsou ti druzí, zkrátka všechno přichází k člověku jenom od druhých, od lidí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Dedo?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Dedo?

Fiv
11.10.11
15:50
Nereg.

IP: 195.91.56.*
Snívalo sa mi že sme niekam cestovali s mojou tehotnou kamaratkou. Náhle sa vodičovi urobilo zle, zastal. Vtedy som zistila že to je asi moj deda.Dovtedy som ho vnimala len zozadu, videla len biele vlasy. Vystupila som z auta a prišla k nemu.Potrebobal nitroglicerín-na srdce, lenže omylom mal iný liek u seba. Začala som utekat... .neviem asi domov... tu sen končí... .

Vedeli by ste mi to niekto prosím vyložit.

Dakujem za každu snahu. Pekný den prajem
 
Fiv
29.10.11
02:11
Nereg.

IP: 78.80.6.*
Prosím dračizenu o pomoc
 
dracizena
29.10.11
18:45
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Fiv, vnímám že budou pro Tebe důležité děti Tvé kamarádky a vidím vedle Tebe kamarádku která bude mít jednou i tři děti.Je třeba, abys jim dělala Anděla Strážného.Napiš na meil, vysvětlím blíže... Vodič je ve skutečnosti to dítě kamarádky a dědou Ti byl v minulém životě. Nevozil Tě ale autem, ale půjčil Ti svého koně. Měl slabé srdíčko a tehdá nebyl nitroglicerin, pouze bylinkové čaje. Ale Tvůj Anděl snový Ti neumí lépe přiblížit skutečnost tehdejší, tak aspoň tím povšimnutím, že omylom mal iná liek U SEBA. NEBYLA TO MÝLKA, ALE ÚMYSLNÁ MÝLKA V ČASE... Začala jsi UTÍKAT DO DNEŠNÍHO ČASU a tím se myslí ten domov... Myslíš, že sen KONČÍ? Ne, vše u Tebe začíná, i další sny které Tě budou učit sledovat duchovní sféry a uzdravovat si je... Neseš v sobě DAR a proto ho opatrně rozbaluj jako dárek od Ježíška... Časem poznáš o čem právě píši... Těším se na spolupráci s Tebou... pááá
 
Soffi
27.11.11
15:05
Nereg.

IP: 85.119.89.*
Pro Dračíženu,
jdu lesem ,ne sama je tam šero ,vysoké borůvčí někdo za mno vidí houbu ,já také není pěkná na povrchu žlutá slizká a okousaná ,rozříznuji a uvnitř je bílá krásná jako čistý hřib ..tento sen jsem měla již několikrát meil nejsemnic@centrum .cz ..moc děkuji
 
dracizena
28.11.11
00:35
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Soffi, odpovím ti krátce, ale mimosmyslově... Hřib je atomová bomba která má hrůzostrašný povch, jako ten snový hřib a když dopadne na zem,tak její účinky jsou BÍLOU NEMOCÍ... I hřib je uvnitř bílý a nádherně čistý, ale ne každý je zdravý.Modli se za lidi tvého okolí, aby se neotrávili houbou jedovatou a nestane se, protože sen Tě včas varoval a ty včas hmotni pomoc. A co je modlitba? Pouhé přání do hvězd které slyší bytosti světla a když není pozdě, navigují houbaře v jiný směr...
Mě bytost světla vodí i po lese, asi jako automatickou kresbu vede Duch.Je to tak, já houby nehledám, ale Duch mě k nim vede...
A jinak, já vnímám pod bílou aurickou barvou NEMOC, rozhlédni se kolem sebe, koho máš vibračně uzdravovat...
 
dracizena
28.11.11
00:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Opakovaný sen je ve Tvém těle tak moc důležitý, asi jako Ty, pro své okolí...
 
Soffi
28.11.11
14:08
Nereg.

IP: 85.119.89.*
Pro dracizenu,prosím můžeš mě napsat na e-mail adresu nejsemnic@centrum.cz moc děkuji Soffi
 
Fiv
08.12.11
12:18
Nereg.

IP: 195.91.55.*
Dracizena velmi pekne dakujem za výklad. Som ale trochu zmatená z tých informací. Rada napíšem email, poprosím o adresu, neviam kam sa možem ozvat. Prajem krásný den
Fiv

moj email je: fivina@seznam.cz
 
Pikachu
06.02.12
13:44
Nereg.

IP: 85.135.28.*
jak mi bylo 6 zdálo se mi že mi lvíčata kradou ponožky ikdyž jsem před spaním počítal ovečky
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)