English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Datum a jeho vliv

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Datum a jeho vliv

Marcela74
17.09.10
10:13
Nereg.

IP: .*
Dobry den.Chtela bych poprosit zda datum 11.11.2010 je vhodny k uzavreni manzelstvi,zda ma datum na tento snatek vliv.Ja Marcela 12.3.1974,partner Michal 8.11.1975.A bude nase manzelstvi stastne?Dekuji moc za odpovedi
 
Merit
17.09.10
12:33
Reg. před 2016

Marcelko.. milujes svyho chlapa? on tebe?.. co se deje? pa :-)
 
Marcela74
18.09.10
14:30
Nereg.

IP: .*
To vis ze ho miluju,jinak bych si ho nebrala:-)Jen me zajimalo,zda ma ten datum nejaky vliv,coz urcite ma.Aspon bych mela na vyber jineho datumu,at mi i to prinese trochu stesti a 2 manzelstvi je to posledni:-)Tak treba se tomu tady nekdo venuje a napise.Byla bych rada,protoze je to jedine hezke v totalnich sr.. kteryma se brodim.M
 
kelišová
18.09.10
14:39
Nereg.

IP: .*
A nebylo by lepší nejdřív zavolat h... .cuc a odstranit tu špínu ??
Jít pak do čistýho ???Pak by ten den D byl lepší prožit a procítěn v klidu a míru .
 
Marcela74
18.09.10
15:43
Nereg.

IP: .*
kelisova:Jo kdyby to bylo tak jednoduchy zavolam tech hov..u klidne 20:-)Ale nechci tady pitvat ty me problemy,kazdy ma sve,a je to na jinou debatu.A cekat az bude cisto-uz se svatby nedoziju:-)A proc myslis ze si vychutnam ten den D vic potom?Ja si myslim prave opak,vzdyt pisu ze je to jediny kousek svetla v te tme.Tak mi doprej kouska radosti:-)... (vim,ze jsi to nemyslela neprejicne,ja jen zas napsala jak to citim;-) )
 
kelišová
18.09.10
18:17
Nereg.

IP: .*
Myslela jsem to jen a jen v dobrém , protože jestli se máte s partnerem rádi , tak je dobrý každý datum - což tady naznačila Merit .
Jen jsem tím myslela , aby potom nepřiplul mrak i na partnerství z těch problémů. Znám to z příbuzenstva a je to nemilé , když stále něco řešíš ... .
Záleží ještě na tom , v jaký situaci jseš a jestli Ti sňatek neubere právo na třebas nějaký příspěvky a tak ... dnes to není jednoduchý - být bez peněz ... .
Napiš víc , třeba se Ti aspoň uleví ... ..
 
Marcela74
18.09.10
20:02
Nereg.

IP: .*
kelisova:Ja vim ze jsi to myslela v dobrem,proto jsem to napsala i do te zavorky.A co se tyce problemu tak jen ve zkratce nastinim,nechci tady fnukat,i kdyz ulevu bych pak mela ale reseni je na mem boji.Budu rada,ze mi poprejes silu a stesti:-)A za problem si muzu i sama.Jsem cytliva ryba,ktera se lehce da ovlivnit.Hodne se me dotyka problemy jinych a snazim se pomoct.No a protoze jsem kus vola co naleti,pomahala jsem tem falesnym tak az jsem si tim znicila zivot svuj.Totalni krach proste.Jsem rada,ze mam deti a ze to me nuti nevzdat se.Jinak vim,ze bych tu uz nebyla.Taky si rikam,ze tem co to zpusobily bude hur,3x se to vrati ne?Ja se mstit nebudu.
 

Marcela74
18.09.10
20:11
Nereg.

IP: .*
Proste za blbost se plati.A ti co jsou uprimni jsou vzdy na tom hur nez hajzli,kterym vse prochazi.Treba tim pykam za min.zivot.V tom pripade jsem asi byla masovy vrah nejspis:-)A snad se poucim(i kdyz jak se znam tak ani to ne).Proste snazim se bojovat a verit,ze se odrazim a bude lip.Tak mi prej silu,budu vdecna.
 
Marcela74
18.09.10
20:11
Nereg.

IP: .*
Proste za blbost se plati.A ti co jsou uprimni jsou vzdy na tom hur nez hajzli,kterym vse prochazi.Treba tim pykam za min.zivot.V tom pripade jsem asi byla masovy vrah nejspis:-)A snad se poucim(i kdyz jak se znam tak ani to ne).Proste snazim se bojovat a verit,ze se odrazim a bude lip.Tak mi prej silu,budu vdecna.
 
Marcela74
18.09.10
20:11
Nereg.

IP: .*
Proste za blbost se plati.A ti co jsou uprimni jsou vzdy na tom hur nez hajzli,kterym vse prochazi.Treba tim pykam za min.zivot.V tom pripade jsem asi byla masovy vrah nejspis:-)A snad se poucim(i kdyz jak se znam tak ani to ne).Proste snazim se bojovat a verit,ze se odrazim a bude lip.Tak mi prej silu,budu vdecna.
 
Marcela74
18.09.10
20:15
Nereg.

IP: .*
Tak vse se vraci 3x,me se tak odeslal i prispevek.Ha ha
 
Merit
18.09.10
20:31
Reg. před 2016

ahoj Marcelko.. ja bych se na to datumovani i vyprdla :-).. jednou jsem si nechala takhle doporucit datum.. a? na ho*** :-D .. neslo teda o svatbu :-), nevim jestli ti tu nekdo odborne poradi..

ja ti/vam muzu a jenom preju to nej! :-), at si vyberete datum jakej chcete :-) ;-).. at je vse zavisly na vas dvou.. a tak to ve vztahu i fachci.. at se k sobe chovate pekne a jste si vzajemnou oporou.. at jste zdravi a zijete v lasce..krasnej, obycejnej zivot :-)..
jestli chcete deti, at je mate zdravy taky a delaji vam radost, samozrejme at jako deti zlobej :-D.. vy dva jste urcite zlobili taky, nebo ne? :-)..
pokud se naladis na to dobry.. a budes se zabyvat tim dobrym.. bude to tak.. jak si prejes..
prej si, aby jsi z tech pruseru vysla zdrava.. se zdravym rozumem..
k tomu ti muzu doporucit si umet spravne prat.. neni to lehky, ale to co z toho vzejde, za to stoji :-)..
mas u sebe andely, muzes pozadat i archandely.. je tu hlavne Buh.. Jezis, kterej to za nas vsechno zaplatil.. takze ve chvilkach tezkejch se mas na koho obratit.. a samozrejme v dobach krasnych a uzasnych, za to vse podekuj..
jestlize nekdo miluje toho druhyho tak, ze si ho chce vzit.. a citi, ze to je tak spravne, at to udela.. citis to tak?.. neboj se niceho.. strach je potvora.. odevzdej strach, obavy..
jestlize se dva miluji.. posilaji do sveta mnoho dobreho.. za to ti dekuju :-).. to se dotyka i me :-), nas vsech :-)

nic neni jenom tak.. je to o velke toleranci.. o ucte k sobe i k tomu druhymu..
mej se krasne pa :-)**
 
Marcela74
18.09.10
21:20
Nereg.

IP: .*
Merit:Strasne moc dekuju.A nejen za prani,ale i za to jak jsi to hezky napsala.Budu se snazit,i kdyz treba v tom vztahu to neni jen na me.Preju si hrozne moc at to vyjde.Uz nejsem mala a zkusenosti mi to trochu ulehci,dnes vidim ty veci jinak nez ve 20 ze.Tak snad to vyjde.Vse co se nepodari beru jako zkusenost,posun dal a ze to tak asi ma byt.I kdyz to hodne moc boliva,potoky slz stoji,tak to si vzdy reknu a je pak trochu lip.Ted je toho prede mnou moc,ale prani,snaha a ,,to neco'(Buh-ja to tak nenazyvam,verim,ze neco je,ale je to Buh?) mi treba pomuzou.Verim v to:-)
 
kelišová
19.09.10
10:31
Nereg.

IP: .*
I já se přidávám k Merit a přeji Ti , ať to všechno překonáš , hlavně sílu a vůli jít dál a nevzdávat to .
Líbilo se mi , jak jsi napsala , že nechceš fňukat , ale poprat se s tím .Tak Ti držím pěstičky a upřímně přeji - ať už to štěstí přijde a hlavně ať Ti láska prosvětluje cestu životem ... .
 
liduna1
19.09.10
14:42
Nereg.

IP: .*
Marcelko, krasne Ti to tu holky napsaly, ja Ti take drzim palce, jsi bojovnik, zvladnes to. Nalozil nam ten zivot na zada pekny ranecky ale unesem je, kolikrat jeste padnem na cumu ale zvednem se, poprosime andely o pomoc, kdyz prosime z cisteho srdce, pomohou nam. A datum svatby je to krasny ale datumem si stesti, lasku, porozumneni, uctu a pochopeni neprivolame. Je to jen na nas. Ty datumy, to je si myslim jen moda, driv to nebylo. Mej se slunickove a zustan jaka jsi rybenko. Pa
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)