Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 21.2.2020
Svátek slaví Lenka, zítra Petr.

Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Vždy věř svému prvotnímu pocitu. Když cítíš, že je něco špatně, obvykle to tak opravdu je.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Dělám vše pro to, aby se můj zdravotní stav zlepšil. ”

Myšlenky moudrých

Dygat

Neuskutečněné sny nikdy neznamenají tragédii. Jak často se zato mění v tragédii sny uskutečněné.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Daniella Věštírna

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Daniella Věštírna

Neli
(02.01.14 / 18:08)
IP: 94.113.1.*
Zajímalo by mě jestli někdo máte zkušenosti s touto paní? Jestli výklad vyšel apod. Předem děkuji.

Věra S.
(28.02.14 / 18:03)
IP: 109.238.42.*
Dobrý den, nevím, zda už není na odpověď pozdě, ale zkušenost mám a to velmi pozitivní... Byla jsem u ní na asi 3 výkladech v těžkých životních situacích, kdy jsem se potřebovala rozhodnout nebo nevěděla, jak dál a její výklad mi vždy vyšel a co karty řekly, to se také stalo (tedy v případě rozhodnutí, kdy se pokládaly 2 otázky, na základě kterých jsem se měla rozhodnout, tak skutečně to, pro co jsem se rozhodla, dopadlo tak, jak karty předpověděly). Můžu ji skutečně vřele doporučit!

taknic
(18.09.14 / 14:46)
IP: 46.252.230.*
Věštírnu Danielu doporučuji , ale sama už nechci, vždy mě řekla samé špatné zprávy a bohužel se vyplnily, takže pro mě lepší nevědět.....

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)