English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

anglické př.

Ke sňatku potřebuješ víc než čtyři bosé nohy v posteli.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

čo to znamená?

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

čo to znamená?

Dia
13.03.11
16:07
Nereg.

IP: .*
Môže mi niekto pomôcť,čo znamená ked som si vytiahla karty eso palice,rytier palice a páža palice,otázka smerovala na vzťah s jednou osobou. Dakujem.
 
red
13.03.11
19:55
Nereg.

IP: .*
to je jasny, je to cely na palici :D
 
Dia
13.03.11
20:13
Reg. před 2016

Hmm,ale mne to nie je jasné,veľmi sa do toho nerozumiem Znamená to niečo dobre alebo naopak?
 
nina6
14.03.11
13:28
Reg. před 2016

Na trvalý vztah to nevypadá,je to jen taková přitažlivost,která nebude mít dlouhé trvání,bude spíš jen takové milostné dobrodružství.
 
FataMorgana
21.03.11
11:35
Reg. před 2016

Pokud bych tyto karty vyložil já, tak bych to vnímal takto: Vidím tam lásku na první pohled. Je tam energie ohně, která mi říká, že tam je vášnivost. Může to být znovu obnovení stávajícího vztahu, tzv. zažehnutí. Je to hodně pokroková karta pro vztah nebo začátek nového vztahu. Nemohu nyní říci jestli je to energeticky čistá karta protože jsem to nevyložil, takže více podrobností nepovím. Zmiňovaná ohnivá energie ve vztahu se nám trošku utrhnula ze řetězu. Ve vztahu je velká aktivita, ale bohužel s destruktivním pozadím. Je tam všechno moc "hrrr" a náhle uspěchané. Vášeň je v pořádku, ale nemá to pevné základy o které se o přít. Proto často ve vztahu ohně zbývá za partnery jen spáleniště. Poslední karta je zvláštní. Protože mi přijde, že v tam ani nemá býti. Hodně si protiřečí s ostaními kartami okolo. Proto si myslím, že se poslední karta týká někoho úplně jiného ...

Pokud bych to měl nějak celé zkrátil. Tak ten vztah je fajn. Je tam vášeň je tam hodně pozitivní energie, ale v postatě se nejedná o vztah, který by se mohl rozvinout v nějaké delší partnerství, které by mělo pevné základy. Vášen jednou skončí a zanechá za sebou již zminované spáleniště pocitů ...
 
Pinie
01.04.11
19:05
Nereg.

IP: .*
Souhlasím s FataMorganou, jen poslední kartu - Páže holí - bych vnímala jako další, nové milostné dobrodružství, spíš pro zábavu, protože s tím Rytířem holí to velmi rychle skončí.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)