English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

I. pravidlo důstojného vystupování: Ať se děje, co se děje, dbejte, aby to vypadalo tak, že je to váš záměr.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

co se psem? prosim o radu. prosim prosim

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

co se psem? prosim o radu. prosim prosim

Kalabon
03.03.20
15:15
Reg.1.4.18

Dobry den,v cervnu 2019 jsem koupila fenku australskeho ovcaka za ucelem projektu therapeutickych psu k handikapovanym detem. Ale muj "manzel" uz nemuze nebot pracuje doma a pes ho znacne obtezuje svym stekanim. Sousedi si rovnez porad stezuji na hluk. Nevim co delat. Na jednu stranu jsem na ni zvykla a mam ji rada, na druhou stranu vidim, ze nemam dostatek casu abych ji dala vsechen pohyb a pozornost kterou potrebuje nebot stale jeste pracuji. Co delat? Mam dat psa pryc, nebo se prestehovat a rozejit se s "manzelem" se kterym to stejne uz dlouhodobe neklape nebo tomu vsemu dat cas a ono se ukaze? Dekuji za pomoc.
Ja -- Katerina 26/3/1979
Manzel -- Michaël 21/2/1972
Pes -- Penny 8/4/2019

Dekuji moc.
 
Noop
04.03.20
13:29
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Rozumím tomu, že jste doma s chlapem, kterýho nemáte ráda? a stačí "ťuk" a dokážete se odstěhovat? Nezávisle na psovi, proč to proboha neuděláte? :D Běžte, dokud máte ještě relativně život před sebou ;)
 
El
05.03.20
08:36
Nereg.

IP: 78.102.233.*
Nenapsala jste, jestli pes s těmi dětmi pracuje, nebo jste se k tomu nedostala. V případě, že se odstěhujete se psem, problémy s ním budou i v jiném bydlišti. Oddělte problémy se psem od problémů s manželem a řešte je každého odděleně. Co se týká psa, můžete zkusit hledat radu u Rudy Desenského, nebo najít osobu, se kterou by jste se o psa podělila a která Vám pomůže se o psa postarat v době Vaší zaneprázdněnosti. S manželem by bylo dobré promluvit si a ujasnit si, kam bude směřovat váš společný život, nebo jestli oba chcete jít svou cestou.
 
Kalabon
10.03.20
12:48
Reg.1.4.18

Muze mam rada, ale opravdu nam to neklape. Laska, nelaska, jsme spolu skoro 20 let, 3 deti, ale neco uvnitr me stale od nej hnalo pryc, ikdyz "hlava" chce zustat. Co se tyce psu, minuly rok jsem citila, ze pracovat s handikepovanymi detmi je moje cesta a chtela jsem se vylozene orientovat k chovatelstvi psu urcenych detem autistum, zmenit zivot, odstehovat se na venkov, pryc z dediny. Ted mam psi a najednou jakobych citila, ze to neni moje cesta. Jakoby neco uvnitr blokovalo… strach? Opustit soucasnou praci? Stehovat se? Ja vim, ze to je hrozne, ale jsem zase uplne blokovana a nevim proc. Najednou, z niceho nic… Dekuji za pochopeni.
 
Havlíček
10.04.23
21:35
Nereg.

IP: 90.180.146.*
Se psem na cvičák a bude po problému. Neustále štěkající pes není normální a je to chyba výchovy. Proč je tenhle dotaz v nějaké věštírně? :D
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)