English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Co bude dál?

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Co bude dál?

Esk
28.07.10
20:41
Nereg.

IP: .*
Dobrý den,
chtěla bych vás požádat o pomoc, radu... Poslední dobou mám pocit, že žiju už jen na setrvačník - poháněná jen nějakou tupou, vynucenou nadějí, že bude líp. Uvažovala jsem už i o sebevraždě, ale vím, že bych to nedotáhla do konce, jen už prostě nedokážu jít dál, nevidím před sebou žádnou budoucnost, nic, na co bych se měla těšit a co by mě drželo nad vodou. Je mi 26 a jsem unavená životem, už chci jen klid a zbavit se všech problémů a starostí, už to nezvládám, v životě nemám nic, na co bych s radostí vzpomínala nebo co by mě utěšovalo. Netěším se na nic, nemám ani na co, všechno se mi sype. Mohla by se mi nějaká dobrá duše tady mrknout do karet , jestli je nablízku něco, co by mi dodalo sil a chuť žít? Nějaký vztah, který by mi konečně i dával a ne jen bral?
Dana 6.5.1984
 
Maty
30.07.10
16:34
Nereg.

IP: .*
Ahoj Esk,
předně - nejsem kartářka, takže Ti tuhle službu nemohu dopřát, to se ozvou povolanější. Jen jsem Ti chtěla napsat, abys tohle období zvládla. Na tom pomyslném dně se objevíme během života snad všichni, někdo si toho sotva všimne, protože je schopen se ihned odrazit, jiný se plazí unaven znechucen bez energie pro něj nekonečně dlouhou dobu. Málokoho napadne tento neutěšený mezičas využít právě k bilancování těch neúspěchů a hledání příčin (uznávám - ono připomínat si bolestivé chvíle není nic přitažlivého), ale když se to člověk naučí, stane se do budoucna v tomto směru "otužilejší a odolnější", tedy předchází svým nadhledem hlubokým propadům. Nejsi na sebe a potažmo na druhé přísná? Necháváš sobě i druhým prostor na improvizaci nebo jsi spíš zastáncem jistot? Ty radostné vzpomínky určitě nějaké máš, jen jsou teď poněkud zatlačeny do pozadí. Pokud v tomto období najdeš poučení pro Tvoji budoucnost, určitě se vše rychleji obrátí k lepšímu. Neboj, vše je pomíjivé i toto období se změní.. přeji Ti hodně síly.. ahoj
 
NED
30.07.10
21:34
Nereg.

IP: .*
CO DĚLÁŠ ZASE BUDE LÍP TOMU MUSÍŠ VĚŘIT MĚ JE 53 JSEM BEZ PRÁCE A V PĚKNÝM SRABU PŘESTO SE NA TO NE..SERU TAK HLAVU VZHŮRU ČEKÁ TĚ NĚKDE HEZKÝ KLUK JEN SE MUSÍŠ POŘÁDNĚ PODÍVAT NAJDEŠ HO JE BLÍZKO,TAK SMĚLE VPŘED A DÍLO BUDE HNED
 
perla1
31.07.10
00:19
Nereg.

IP: .*
NED

práci si brzo najdeš, už k tobě jede-letí posel se správou, bude to ve zdravotnoctví, práce v laboratoriu a budeš tam dlouho spokojena. Omládneš tam, pookkřeješ na těle i na duchu a spoznáš hodně dobrých lidiček. A to ostatní se taky zrovná, lidi dokážou pochopit víc, než si myslíš. Pomoc ti přijde spoza hranic, k tomu i hodně energie a universální lásky od ženy která je na tom teť stejně jako ty, možná i horší, a moc ti fandí a drží palečky.
 
Esk
31.07.10
23:14
Nereg.

IP: .*
Maty - Děkuju za hezká slova, opravdu se snažím najít nějaký způsob, jak se z toho vyhrabat a převrátit to ve svůj prospěch, ale už moc dlouho se mi to nedaří, tak zbývá se jen modlit, abych tohle období přestála, aby netrvalo moc dlouho a abych to vydržela až k tomu, že bude líp. Aspoň tedy "jestli" bude líp.
Merit - v posledním vztahu jsem nechávala dost volnosti partnerovi i sobě, myslím, že jsem se to už naučila, ale když nemáš nikoho, o koho se můžeš opřít, je to hodně těžké, zvlášť v některých chvílích. Opravdu ti přeju, žes našla štěstí, přátele a máš hezký vztah, ale teď budu trochu sobecká - je to hezké, ale jak mi to má pomoct?
Ned - věřím, že na tom nejsi dobře, ale nebudeme se snad srovnávat, každý máme svoje trápení. Těch hezkých kluků tady běhá... jen si vybrat, jenže holka fungující jen na antidepresivech si jen těžko vyrazí lovit frajery. Ostatně to jsem neuměla nikdy, ani v relativně zdravém období.
Přesto děkuju za reakce, něco si z toho zkusím vybrat a probrat v hlavě, třeba to pomůže.
 
Merit
01.08.10
01:45
Reg. před 2016

Esk .. nasla jsem Boha.. andely.. nasla jsem "lasku".. to je ve zkratce to cely.. i kdyby se na me muj pritel vyprd.. uz nebudu plakat.. uz vim, ze nejsem sama.. a nikdy sama nebudu.. postavit svoje stesti na nekom jinym (na partnerovi, cloveku).. to je jako stavet dum na pisku.. bez zakladu..

a jeste dovetek a to mame stejny.. mas pocit, ze vic davas, nez dostavas?.. Esk.. je to tvoje pitomost.. "ty mu/jim to dovolis" ..
:-) to je to co plati.. v tom jsme stejny :-D .. nemuzu se na ne (byvaly partnery) zlobit.. ta nana jsem totiz byla ja.. oni si jasne rekli o to co jsou schopni dat, ja davala na kazdy pozadani.. at uz ve vztahu, ci pratelstvi to je fuk :-).. oni nejsou spatni.. udelali jenom to, co jsi jim dovolila.. (stejne jako ja).. nezmenis je.. musis zmenit sebe.. a naucit se rikat "ne".. a taky to dodrzet, pac lidi hledaj skulinky jak se k tomu "ano" dopidit :-)

mozna jsem to napsala tvrde.. jsou to i moje pocity a vnimani.. u lidi se nedockas casto ani slusnosti, natoz vdeku.. neocekavej..

do dalsiho vztahu bych se na tvym miste nehrnula.. ani nahodou :-)
dokud nebudes mit jasno, ze ty jsi pro sebe ten nejdulezitejsi clovek na svete.. pak jsou ti ostatni.. zklamat te nemusi jenom partner, muze te zklamat i tvoje dite.. az jednou budes matkou.. muze si najit partnera a vsechno se zvrati.. i to budes muset ustat, coz je pro zenu daleko horsi, nez kdejakej chlap :-).. tech muze mit zena za celej zivot vagony :-).. ale deti jenom ty, ktery porodila a nebo ty, ktery prijala pod svy kridla.. :-)
ahoj :-))*
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)