English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Tolstoj

Říkat, že můžete milovat jednu osobu celý život, je totéž co říkat, že jedna svíce vydrží hořet, pokud jste živ.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Cizí člověk ve snu

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Cizí člověk ve snu

Dreamlover
15.06.20
21:19
Nereg.

IP: 31.30.170.*
Zdravím,
často ve snech přepnu na lucidní snění, ale to není ten problém. Hodně často ( alespoň 1x za týden) se mi zdá o jednom určitém člověku. Je to starší elegantní dáma, v životě jsem ji neviděla, ale ve snu jí říkám teto. Vždy, když se naleznu u ní v bytě, vím, kde jsem a přitom jsem tento byt v životě neviděla. Prostě najednou vím, že tohle je byt mé "tety" a to i v lucidním snění. Tahle "teta" je velmi milá, skoro celou dobu si povídáme a ona mi dává všechny možné rady. Rady se týkají hlavně věcí v mém reálném životě, o nějakých třeba ani nikdo z mého okolí neví. Její sousedi mě znají, já znám je a prostě najednou vím, kde jsem. Vím, že to zní jako blbost, ale její rady mi hodně často pomohou se s něčím vypořádat a hodně to pro mě znamená. Je možné, že jsem si já sama vymyslela takového člověka? I když vím, že jsem ve snu? Četla jsem, že ve snech nemůžeme mít člověka, kterého jsme nikdy neviděli, ale je možné, že tohle je prostě výplod mé fantazie? Nebo má tato dáma nějaký hlubší význam v mých snech? Budu ráda za každou odpověď, vážně to pro mě hodně znamená!
 
Konstantin
21.06.20
04:34
Reg.3.8.20

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Dracizena
30.06.20
21:00
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dremlo... andělský rádce na sebe umí brát podoby, aby zaujal... Je to Tvůj andělký rádce a proto se za ni modly... Ona se také za tebe modlí...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Štěstí ze sirek
Staroanglická věštba pro vaše štěstí.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)