English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Aristoteles

Člověk je tvor společenský.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

číslo5

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

číslo5

miroslav
01.12.15
22:32
Nereg.

IP: 178.255.168.*
probouzím se několikrát za noc .kouknu na budík u postele a ten ukazuje pokaždé součet 5 příklad 00.50 04.10 01.31 .
 
Dracizena
03.12.15
20:15
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Miroslav, přečti si, co jsem zde napsala o číslech... i když odpovídám jednomu, platí to na každého... Sleduj sny a zapisuj si je... vidět číslice které Ti ťukají na rozumové dveře, toto je cesta do duchovních sfér... začni se zajímat o své léčivé světlo, které Ti teče z dlaní, i z prstů... až přijde Tvůj čas, uvidíš, že Ti prsty budou svítit barevně, jako když svítí baterky...
 
číslo5
24.01.16
14:33
Nereg.

IP: 178.255.168.*
pro Dracizena. Neuvěřitelné, skutečně se mi zdál sen jak mi tečou světelné kapky z prstu. Konečky prstu taky svítili a jemně brněli.Byl to krásný pocit. Tento sen se mi zdál 20.1. Vy jste mi to předpověděla 3.12.opravdu super.Co to znamená a co je léčivé světlo.Díky
 
Dracizena
26.01.16
00:50
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, věděla jsem, že tento sen budeš mít, protože Tvá andělská bytost mi to pověděla... jsem takové, čertovo... médium... Mě takto prsty barevně svítí, když mne duchovno vede ke psaní různých zvěstí... Vím, kterým lidem se čakýrky v konečcích prstů otevřou a uvidí své aurické barvy i v prstech... Zatím jsi je viděla snově, ale jednou uvidíš své barvy, i v reálu...
 
miroslav
20.12.16
15:34
Nereg.

IP: 178.255.168.*
pro dračížena.Zdál se mi sen,že jsem byl někde na kopci a koukal do udolí.Vtom udolí byly palmy a za nimi prales.Nějaký hlas mě lákal at letím dolu.Skutečně jsem letěl abyl to krásný pocit.že lítám se mi zdálo po několikáté.
 
Dracizena
29.12.16
18:46
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Míro, to, že jakoby létáš, to Ti jde do mysli informace, že se k Tobě blíží Anděl, ale který je bytostí okřídlenou... My, lidské bytosti máme z těchto křídel už jen na zádech malé lopatky... Také jsem si tenkrát myslela, že okřídlení andělé jsou jen výplod pobožných... mýlila jsem se...
 
miroslav
31.12.16
16:16
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Děkuju dračí ženo za odpověd.Už jednou jste mi předpověděla sen který se mi pak skutečně zdál,tak jsem zvědav jak to bude s tím andělem.Ještě jsem měl párkrát sen,který se točil kolem maturity.Učil jsem se na ni,nebo tam byly obavy, že neudělám zkoušku a pod.Hezký nový rok.
 

Dracizena
08.01.17
14:50
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Miroslave
 
miroslav
24.09.17
13:46
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den Dračí ženo.Prosím o výklad snu.Zdálo se mi že jsem našel v podlaze poklad.Zlatý řetízky a mince.K pokladu mě vedla nějaká osoba.Ve snu jsem zase létal.Předem děkuji za výklad.
 
Dracizena
26.10.17
21:13
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Zdravím Miroslave... poklad jsi našel, ale v minulém životě... byl jsi chudý a to málo pro Tebe bylo hodně... I dnes jsi skromný, ale rád bys, aby to štěstí se více naplňovalo... Buď při zemi a Tvá aurická energie si Tě povede dobře... Aurické energie jsou živější jak sám člověk a nadnášejí si Tě, v podobě andílků okřídlených... Děkuj jim, žes našel poklad... děkuj za ten minulý život, ten poděkovat do hvěz zapoměl a proto zase schudl... měj se dobře a nebo, tak akorát...
 
miroslav
19.11.17
12:55
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Děkuji za odpověd Dračíženo a těším se na další výklady
 
Dracizena
22.11.17
19:11
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Míro ...
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)