Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je pátek, 19.1.2018
Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona.Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu


zpět

Choroby, úmrtia, nehody

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Choroby, úmrtia, nehody

Eos
(03.09.16 / 16:49)
IP: 195.3.171.*
Mám otázku na všetkých, ktorí majú podobné skúsenosti a chcela by som vás poprosiť o radu. Som racionálne založený človek, ktorý po skúsenostiach vie, že existuje aj niečo, čo sa nedá racionálne vysvetliť - zažila som, cítila som, videla som. Posledný mesiac máme doma problém s chorobami u členov rodiny a u domácich miláčikov. Katastrofa strieda katastrofu - nehody, či ochorenia, ktoré nás sužovali dlhšie sa ozvali s väčšou intenzitou a postupne sa pridali a prepukli nové! u inak zdravých zvierat, hoci preventívne prehliadky ( u nás, i u zvierat) nezanedbávame. Paradoxne si to odnesie vždy ten, koho mám najradšej!!! Ide o ochorenia ktoré sú ojedinelé - napr. leukémia u mačky, potrat etc. To všetko v časovom slede 1 mesiaca! Je možné, že keď vykonávam pravidelnú duchovnú očistu, tak sa to ,,niečo" obrátilo na tých, ktorí sú mi blízki( mám ich veľmi rada) a sú oslabení ( telesne, duševne)? Resp. sa nevedia brániť? ( mačky, vtáky, pes...)Existuje niečo, ako môžem ochrániť domáce zvieratá, ktoré sa pohybujú mimo domáceho ( očisteného) prostredia? Som už zúfalá. Bola som upozornená dopredu ( sny), no neverila som, že niečo také sa môže stať. A stalo sa. Vždy sa stane, no nikdy neviem, kedy. Dá sa ten časový rámec odhadnúť? Ďakujem za odpovede.
 
Dracizena
(21.10.16 / 22:28)
IP: 92.62.225.*
zdravím...použij mou světelnou modlitbu...jen dokola ámenuj ...ámenuj kudy chodíš...posílej i toto slovo, v podobě duhového paprsku do lidí ve svém okolí, i zvířat, i do přírody...Jsi to Ty, kdo vaší zónu musí uzdravit...Ti nemocní, oni si jen procházejí svým karmickým osudem, ale Ty se nevzdávej v očistách a jdi dál proti větru...vzkazuje Ti toto Tvůj Anděl hvězdný....
 
« zpět \ Přidat komentář


Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist
 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)