For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 10.8.2022
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 10.8.2022
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana.Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:Život je jako luk a šíp. Když tě něco stahuje dozadu, znamená to, že se tě život chystá vystřelit vstříc něčemu báječnému!
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Náš vztah zůstane pevný a nikým neohrožený. ”


Myšlenky moudrých

Jindřich IV.

Jen aby mne Prozřetelnost uchránila před přáteli, s nepřáteli se už vypořádám sám.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarotzpět

Choroby, úmrtia, nehody

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Choroby, úmrtia, nehody

Eos
03.09.16
16:49
Nereg.

IP: 195.3.171.*
Mám otázku na všetkých, ktorí majú podobné skúsenosti a chcela by som vás poprosiť o radu. Som racionálne založený človek, ktorý po skúsenostiach vie, že existuje aj niečo, čo sa nedá racionálne vysvetliť - zažila som, cítila som, videla som. Posledný mesiac máme doma problém s chorobami u členov rodiny a u domácich miláčikov. Katastrofa strieda katastrofu - nehody, či ochorenia, ktoré nás sužovali dlhšie sa ozvali s väčšou intenzitou a postupne sa pridali a prepukli nové! u inak zdravých zvierat, hoci preventívne prehliadky ( u nás, i u zvierat) nezanedbávame. Paradoxne si to odnesie vždy ten, koho mám najradšej!!! Ide o ochorenia ktoré sú ojedinelé - napr. leukémia u mačky, potrat etc. To všetko v časovom slede 1 mesiaca! Je možné, že keď vykonávam pravidelnú duchovnú očistu, tak sa to ,,niečo" obrátilo na tých, ktorí sú mi blízki( mám ich veľmi rada) a sú oslabení ( telesne, duševne)? Resp. sa nevedia brániť? ( mačky, vtáky, pes... )Existuje niečo, ako môžem ochrániť domáce zvieratá, ktoré sa pohybujú mimo domáceho ( očisteného) prostredia? Som už zúfalá. Bola som upozornená dopredu ( sny), no neverila som, že niečo také sa môže stať. A stalo sa. Vždy sa stane, no nikdy neviem, kedy. Dá sa ten časový rámec odhadnúť? Ďakujem za odpovede.
 
Dracizena
21.10.16
22:28
Nereg.

IP: 92.62.225.*
zdravím... použij mou světelnou modlitbu... jen dokola ámenuj ... ámenuj kudy chodíš... posílej i toto slovo, v podobě duhového paprsku do lidí ve svém okolí, i zvířat, i do přírody... Jsi to Ty, kdo vaší zónu musí uzdravit... Ti nemocní, oni si jen procházejí svým karmickým osudem, ale Ty se nevzdávej v očistách a jdi dál proti větru... vzkazuje Ti toto Tvůj Anděl hvězdný... .
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)