English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Maeterlinck

Zpravidla to, co nám schází není štěstí, ale znalost štěstí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Bývalá láska ve snech

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Bývalá láska ve snech

LizardGIRL
01.08.14
23:35
Reg. před 2016

Dobrý večer,
Pomalu to budou dva měsíce, co jsme se s přítelem rozešli. Měl období, kdy nevěděl, co chce a mně nějakým způsobem intuice nabádala k tomu, abych ten vztah ukončila. Udělala jsem tak, přestože jsem ho milovala, on s rozchodem souhlasil. Nebyl schopen osobního setkání, vše proběhlo po telefonu. Od té doby jsme se nekontaktovali, jen jsme se jednou náhodou potkali ve městě a to setkání nebylo příjemné. Celý ten rozchod mi přišel nedořešený, nevyříkaný. Od té doby se mi o něm každý den zdá, první dny po rozchodu se objevovaly sny o tom, jak mi přítel děsně chybí. V posledních dnech se sny změnily, zdává se mi, že jsme znovu zamilovaní, i jsem ve spánku cítila ten pocit lásky a zamilovanosti, poslední sen – včerejší, byl o tom, že jsme byli zasnoubeni. Jsem z toho zmatená, ráda bych přítele již dostala z hlavy a šla dál (i přesto, že k němu stále cítím poměrně silné city). Přes den jsem schopná korigovat myšlenky, nemyslet na něj, nebo ho i vědomě „nenávidět“. Ve spánku je všechno jinak, tam se na něj nikdy nezlobím, právě naopak. Prosím o vysvětlení. Děkuji.
 
Dracizena
02.08.14
12:06
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lizar... nádherně sis odpověděla sama...
Máte mezi sebou ještě nedořešené/nerozpárané-nevymotané/ energie.
A proto se ten pomyslně, špatně upletený svetr/je to váš vztah/musí rozpárat a začít znovu..a proto mnozí začínají znovu, ale nevědomky ten partnerský svetr obyčejně pletou opět křivě... a proto se rozchody opakují a opakují a hádky rostou a rostou a partneši netuší, že jejich chování je jen andělskou řečí.
Ty jsi duchovně vyzrálejší a proto hledáš odpověď, PROČ...
Co jste nerozpárali během chladnoucího vztahu, to Tvůj Anděl páře skrze sny...
Rozchod je proces, kdy se oddělují vaše paprskovité energie, které se v době milostných vrcholů zamotaly do tvaru, řekněme dredů-uzlíčků, které nemohou dýchat a kdo láskyplnými pocity vyhmotnil tyto dredy ze svých vibrací a zamotal si je nevědomky s partnerem, obyčejně se tento vztah musí opět rozejít.Začnou se ti dva navzájem štvát a to je známka toho,nže duchovně ten partnerský svetříček dobře neuštrikovali.
A když se podíváme do větší hloubky, proč se dva rozcházejí, když se ještě včera tak moc milovali, je to tím, že jsme vedeni Vyšší Vůlí, která nás jen na určitou dobu vede k partnerům, abychom dorozpárali ten pokřivený svetřík který jsme ušrtikovali v minulých životech...
A proto jsou i krátkodobé vzahy.

Proto buněčný tělesný svět vede člověčí mysl i k opakovaným snům, protože díky uvědomění si, toho snového děje, se lidem otvírají čakerní průchody kudy vytéká zahnívající energie z těla a nezakoření tam. Vytéká buď minulý vztah a nebo z minulých životů...

A KDO CHCE TVRDIT, ŽE NEEXISTUJÍ MINULÉ ŽIVOTY,
PAK NESMÍ VĚŘIT, ŽE EXISTUJE JEHO VČEREJŠEK A HISTORIE JEHO RODU...

Snažila jsem se sen vysvětlit názorně, na upleteném svetru.
Náš život je postaven na splétání různých barevných vláken, které
lidské buňky využívají jako čakerní tunýlky, skrze které se ven z těla vysouvají všemožné stagnující energie a tím se prodlužuje délka života.
Tělo je přeplněno i partnerskými energiemi-odpadními látkami, ale i zvířecími, které do těla dostáváme potravou a také každé tělo nese mnoho zbloudilých dušiček, které si nasbírala za svůj věk jeho Duše.
A kdo sebe duchovně nečistí,jsou lidé zlí, podráždění, neupřímní, sprostí, protože jejich tělo nese mnoho příčin a jsou plni stagnací...
Jako kamna před výbuchem díky nevymetenému komínu.
Lidské tělo je něčím podobným...
Ti silní jedinci, od těchto nečistých lidí neutíkají a svou trpělivostí/i modlitbou/ jejich těla čistí, ale obyčejně se stáváme tím hromosvodem, po kterém lidské blesky sjíždějí, až do pravěků...
Já jsem hromosvod a proto i někteří zde na věštírně se po mě s chutí svezou a kdyby se nesvezli po mě, své blízké, i rodinné okolí by nevědomky ničili... Proto do někoho musím i dloubnout, aby do mě vpustil své napětí a vysoký tlak a nezačalo kolem něj někdy i hořet...
Jsem shůry, i k těmto krokům vedená... .

Lizar, jestli se cítíš také ve formě silného hromosvodu, vrať se k bývalému, aspoň do doby, než Ti Tvůj Anděl dá znamení, že vaše dredy se rozmotaly.Ucítíš to znamení...
A jinak, přítel se Ti bude vracet do myšlenek a já to vidím, že hodně dlouho.Své láskyplné nitky-kořínky do Tvého těla-vědomí, zapustil hodně hluboko, ale Ty sis je zapustit nechala...
Oddala ses mu, až na samotné dno... a ze dna se vylézá pomalu a dlouze...
Vydrž, jen Ti vysvětluji Tvůj úděl duchovně.
Vede mě k tomu Tvůj andělský Duch...
Máš základní žlutou v auře a je jasná a proto se nechceš s lidmi hádat. ale to neznamená, že za sebou musíš bořit mosty...
Držím Ti palce... Alena-AKS-pod vlivem dračího souhvězdí***

 
LizardGIRL
03.08.14
17:47
Reg. před 2016

Moc Vám děkuji, dovolila jsem si Vám napsat osobní vzkaz na email.
 
Nike.
11.08.14
01:02
Nereg.

IP: 37.48.33.*
Sny o bývalých partnerech jsou natolik běžné a popravdě i dostatečně pochopitelné, jako třeba těžké sny po shlédnutí filmového hororu. Podvědomí to chce vyplavit a zbavit se toho. Čím dříve, tím líp. Někdy se stává, že se tak děje i po měsících, dokonce i po letech se zničehonic vynoří celá série milostných snů s bývalým, ale to jenom dokazuje, že dotyčný měl v sobě zakonzervované nezpracované pocity křivdy, zklamání apod., a dříve to prostě nešlo, nežli trochu zapomněl. Pokud je ten sen pěkný, milostný, tak tím nevědomí současně splní přání alespoň touto cestou a umožní také, aby to snící nakonec "rozpustil"... odpustil, zavzpomínal jen na hezké atd., osvobodil se od toho. Toť vše. Hledat v tom konstrukce není dobré.

... plést násilně svetříček a vnucovat se vlažnému chlapovi, se může pěkně vymstít. Tak se karma neřeší. Karmu si každý řeší sám v sobě.
 
Dracizena
11.08.14
10:39
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nike, mě se snažíš zde podceňovat, urážet, ale jen proto, abys zde kralovala a navíc, požíváš mé výrazy, jako ZAKONZERVOVAT atd...
A když je něco zakonzervované, tak je to zpracované a to si pamatuj...
jasné???
 
Nike.
11.08.14
13:01
Nereg.

IP: 37.48.45.*
Jo. Předvedla jsi názornou ukázku, jak taková zkažená konzerva bouchne.
Chyběla v ní alespoň špetička soudnosti. A další zdravé ingredience.
Jenom se stalo, co se stát muselo. To je ta kauzalita.
 
Dracizena
11.08.14
16:57
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nike jsi poděs a radím každému, obejít tě velkým obloukem...
Koušeš, potřebuješ náhubek.Škoda že vím, že jsi dospělá ženská, ale chováš se jak fracek..
 

Světla
19.12.14
11:23
Nereg.

IP: 193.19.179.*
Dobrý den, klasická projekce. tím, že jste to naukončila tady a tedosobně a hlavně I pržívání sexuality.. vede k tomu co si vase podvědomí přehrává a po čem touží. To corozum říká s tím nemá nic společeného. I když to na realné bázi racionálně popíráte . především vy si to potřebujete vyříikat ozobne.Dáte se opět dohromady . Ultimáta z Vaší strany ... ale,že svá rozhodnutí změníte povede k tomu , že přítel bude take pochybovat o Vás.

Nezahrávejte si a budte I vy fér... přiznejte si pravdu.


Světla kartářka, intuitivni kouč
 
Dracizena
19.12.14
13:09
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zdravím Nike, která se oblékla do světla... hezké svátky přeji...
 
Vero
07.12.17
12:03
Nereg.

IP: 37.48.2.*
Dobrý den již to bude 6 let co mám přítele a máme spolu dcerku . Ale téměř každý den se mi zda o mé bývalé lásce bylo to tak ze on mě chtěl strašně dlouho asi rok a já to pořad neřešila a chtěla jsem to tak jak to byly i když jsme spolu trávili hodně času , líbali se atd .po roce , ale zřejmě už přestal mít zájem a nechtěl mě ale v tom jsem zjistila ze ho miluju a trápila se dlouho . Občas jsme se viděli a situaci řešili jak to bylo a proč , i teď se sem tam vidíme řekla jsem mu o tom ze se mi o něm zda téměř každý den , přišlo mi ze z toho má srandu , ale následně mi psal jestli ne půjdeme do kina , nesla jsem . To už je delší dobu ale ,dnes se mi zase zdál sen jak chce byt sěnou někdy v tom snu chci já ho a on už zase ne. Jsem z toho zmatená musím na nej potom myslet
 
Jana80
15.12.17
15:49
Nereg.

IP: 194.228.68.*
Dobrý den,

čtu tento příspěvek, nechci se vyjadřovat k snu ,ale k dohadování dvou dam dracizena a Nike a jako nezučastněná osoba mám pocit,že dracizena mluví spíše o sobě, líbí se mi názor Nike je jednoduchý a výstižný a určitě Vám nezasahuje do diskuze a nechce kralovat, jen říká svůj názor. Kdo tu jaksi trošku chce kralovat je asi zcela jasné:-)
 
Karolína Fantová
25.04.20
09:55
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý ráno,pořád dokola se mi zdá o mém bývalém partnerovi nevím co moje sny znamenají ale jsem ve snu s ním hodně veselá pokaždé mi vykouzlí úsměv na tváři jenže bohužel ke mně celou dobu nic necítil ale já ho stále miluji a nedokážu na něj zapomenout už solu nechodíme 1 rok ale stále se mi pořád dokola zdají o něm sny ale já nevím proč bohužel stále žiji minulostí a ne přítomností tak nevím co to má znamenat bez něho jsem stále smutná
 
Moje zkusenost
26.04.20
14:34
Nereg.

IP: 86.49.235.*
K odpálenému ohňostroji se nevrací
 
Kika***
05.10.21
09:26
Nereg.

IP: 93.89.111.*
Dobrý den,
nevím, zda mi někdo tady odpoví, některé komentáře jsou velmi staré...
Chodila jsem s dlouhodobým přítelem zhruba 3 roky, kdy jsme se v průběhu těch 3 let i 1x rozešli, vrátili jsme se k sobě a pak se se mnou nečekaně se mnou rozešel. Až po nějaké době jsem zjistila, že byl dokonce za mojí rodinou, kde jim řekl, že to musí udělat, že mě miluje, ale že s ním nikdy nebudu šťastná a to on nemůže dopustit. Všichni říkali, že jsme se k sobě nehodili - vzhledově, chování, koníčky, hudba...
Po bolestivých 2 měsících jsem se až osudově dala dohromady s mým "idolem". Je to úžasný muž! Ve všech ohledech si sedíme, okolí nám říkalo, že to ani není možné. Dnes jsme spolu 7 rok, už rok manželé, vše je skvělé!
Jen nechápu,..celých 7 let a to do dnes se mi zdá o mém bývalém, někdy je to častější, někdy mám zase klid aspoň měsíc.
Děj je většinou stejný, ve snu je i můj manžel, s kterým jsem a přijde bývalý a bojuje o mě, že mě chce nazpět.
Strašně to motá hlavu a já vím, že miluju svého manžela, který je dokonalý! A mrzí mě, že se musím ráno probouzet vedle něj s těmito pocity.
Chápu, že se jedná o to, že to asi nemám dořešené, po takovém vztahu (1 láska) jsem měla být aspoň rok sama, ale neplánovala jsem to, vše bylo tak přirozené. Nejvíc mě vnitřně bolelo, že to vzdal,... mě se vzdal a neudělal nic... I když udělal to, na co já bych nikdy neměla - rozchod.
Jen chci, aby to už přestalo. Ať už mám klid, ať už se od toho odpoutám.
Někdy mi připadalo, že naše duše chtěly být nesmírně spolu, ale okolí to překazilo a tak to skončilo.
Byla bych ráda, kdyby si konečně moje tělo/hlava/duše uvědomilo, že to co se děje v těch snech nikdy nenastalo (nebojoval za to) a nikdy už se to nestane a tím to všechno ukončilo.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)