English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

české př.

Chceš-li ztratit přítele, půjč mu peníze.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

buducnost

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

buducnost

iv127
21.06.11
07:22
Nereg.

IP: 158.193.144.*
Dobry den,
chcela by som poprosit o vyklad mojej buducnosti, ak sa to da. Ja som nar. 23.06.1967 a manzel 17.11.1965.

Ci sa zlepsi nas vztah, financna situacia a pod.
Velmi pekne dakujem a prajem pekny den

Iveta
 
JAROSLAVA 9.6.55
22.06.11
02:40
Nereg.

IP: 94.113.161.*
BYLA JSEM U KARTARKY A TO NEJEDNOU,ZACALO TO V R.92-93 KDYZ MNE ZNAMA VZALA KE KARTARCE PI KLUDSKE.TO JESTE BYDLELA NA JIZNIM MESTE. BYTECEK JAKO KLICKA,UTULNY OKAMZITE NA MNE PADLA OSVOBOZUJICI NALADA,POCIT DUVERY... KARTARKA MNE POZVALA DO JINEHO POKOJE,A ZACALA VYPRAVET.IHNED JSEM ZJISTILA YE NENI ZLATO CO SE TRPYTI.VYZKOUSELA JSEM JI.MELA JSEM VELMI NAPJATY VZTAH SE SVOU TCHYNI,KTERA MI NEDOKAZALA ODPUSTIT ZE JSEM TLUSTA,ROZVEDENA MATKA DVOU DETI A ZE JEJI SYNEK KTERY UDELAL PRIJIMACKY NA VYSOKOU,SE NECHAL UHNAT TAKOVOU... ..NO,ZKOUSKA TKVELA VTOM ZE JSEM SE S LASKOU V HLASE NA BABICKU ZEPTALA A JAK TEN NAS VZTAH,DOBRY VZTAH BUDE POKRACOVAT NEB SE S JIRKOU BUDEME BRAT.DOZVEDELA JSEM SE,ZE BABICKA NASEMU VZTAHU PREJE A ZE MNE MA RADA JAKO SVOU DCERKU.BUDE MI NADALE NAPOMOCNA RADOU A POMAHAT BUDE I S DETMA . MOJE DETI MIMOCHODEM NEMOHLA ANI VIDET ANIZ NA NICH NEHLEDALA CHYBY.JEDNOZNACNE PRO PANI KLUDSKOU NE NE NE,NENI TO TAK JAK SE POVIDA.ASI 5 LET PO RE,JSEM BYLA V ITALSKE ULISI U PANI SOFIE KTERA VESTILA VE SVE KANCELARI. Z TE PANI MI SPADLA CELIST,FAKT,VAROVALA MNE ABYCH SLA OKAMZITE PRYC OD PANI KTERA SE NA MNE NALEPILA V DOBE KDY JSEM PRODAVALA PROSTREDNICTVIM REALITKY BYT.PORADILA AT SI VEZMU CLOVEKA ZNALEHO ZAKONU A VYVAZU SE ZE SMLOUVY KTEROU JSEM MELA,A RADILA MI JAK SE VYMANIT Z PSYCHICKEHO TYRANI ME UZ BYVALE TCHYNE,VAROVALA MNE ABYCH NEJEZDILA Z CESTOVKOU SE KTEROU JSME MELY JA A DETI JET NA DOVOLENOU.U PANI SOFIE JSEM BYLA ZACATKEM ROKU A JA PROTOZE JSEM OPET UDELALA ZKOUSKU,JA JI JSEM DO DNES VDECNA YE MI YACHRANILA PSYCHIKU-ZDRAVI-PENIZE-DOMOV. ANO POK.UD JE KARTARKA POCTIVA A DOBRA,TAK JI VERIM,TAK JAKO PANI DEMETROVE Z PRIMY,TO JE MAZEC.TA PANI FAKT UMI.3X MI VYKLADALA A JA JSEM NIKDY NELITOVALA ZA PALBU ZA TELEFON. AHOJ JARKA
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)