English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Budu mit deti?

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Budu mit deti?

luca1
23.11.19
08:45
Reg. před 2016

Dobry den,

12 let jsem pendlovala mezi Ceskem a Reckem... nyni to vypada, ze asi natrvalo v Recku. Nyni mam rok pritele (prestoze je mi 30 let, je to vlastne asi prvni vazny a opravdovy vztah). S pritelem spolu bydlime, zna me cela jeho rodina. Zajimalo by me jak to s nami vypada do budoucna, jestli se nas vztah se posune dale... deti aktualne neplanujeme (bavime se o tom, ze jednou... .oba je do budoucna chceme). Tak me zajima jak to vidite. Osobne se uplne necitim... jeste tak rok/dva pockat i kdyz kdyby to prislo, nebranila bych se. Je mi 30, takze z meho pohledu jeste cas mam i kdyz nechci byt stara mama :D. Vidite u me dite nebo vice deti v budoucnu? Predem dekuji ,

Marketa 21.3.1989 ve 23:10 a pritel 20.11.1989
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)