English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

John

Tajemství, jak být šťasten, je prosté: nemít potřeb a nespěchat.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Bila magie vs.cerna magie

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Bila magie vs.cerna magie

Bila carodejka
21.08.12
21:46
Reg. před 2016

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
liliana
22.08.12
10:33
Reg. před 2016

Ahoj,mám za to, že každodenně lidé vytvářejí nevědomě černou magii, neboť intrikují,pomlouvají a všelijak škodí třeba nevinné a opravdu dobrotivé osobě.Té se pak začne špatně dařit.Je to jako prokletí.A přitom někteří chodí do kostela a ohánějí se vírou a černou magii by odsoudili jako satanskou.Neuvědomují si, že ji provozují svým jednáním a chováním neustále.
Mě magie zajímá asi 25 let.Kdysi se hojně v naší vesnici čarovalo a to dost ke škodě druhých,aby krávy nedojily apod.Zabývala jsem se tím, zda funguje pravidlo trojí odplaty a myslím, že ano i ne.Na některých "Boží mlýny"zapracovaly, některým, kteří zásadně uškodili,se daří stále.
Nejsem proti černomagickým kouzlům, které někdo vykoná v rámci odplaty, když vidí, že ty "Boží mlýny"nemelou, jak mají.Vykonavatel, který bere do rukou takto spravedlnost,musí sám sebekriticky zvážit,zda mu ublíženo bylo, či jde jen o osobní akt pomsty nad rámec ublíženého skutku.
Bílou magií samozřejmě nikomu neublížíme.
 
meel
22.08.12
13:59
Reg. před 2016

Bílá čarodějka:
Co je to Bílá Magie a co je Černá magie?
Liší se to v tom, že Cíl s použitím magie souhlasí?
Nebo tím, že Cíli není ublíženo?
Co znamená, že cíli není ublíženo?
Když někomu vyléčím rýmu hned první den jak rýmu chytil.. Bude brát obranu proti nachlazení na lehkou váhu.. a chytne jí znova.. Je to Bílá Magie, když jsem ho připravil o zkušenost? nebo jsem mu Tím nepřímo ublížil?
Že věštění nemůže být černá magie?
Když vyvěštím o své přítelkyni, že mě podvedla.. je to Černá magie, proto že jsem se dozvěděl citlivé informace proti její vůli?
Jaká je podle Tebe hranice mezi bílou a černou magií?

Já magii už delší dobu nepoužívám na žádný cíl, to totiž zavání zneužitím magie ve vlastní prospěch a tím ztrátu schopností, nebo v případě léčení se může stát, že jen nemoc přetáhnu na sebe a i když je to třeba nemoc se kterou si pomocí magie dokážu hravě poradit, pořád se pletu do osudu jiných lidí.. zatím mi není souzeno být schopen posoudit, koho je správné vyléčit a koho ne..

Používám Magii pouze pro získání informací vhodných pro můj vlastní rozvoj.. popř. ji používám k procvičení vlastní vůle či schopností..

Mohl bych někoho vyléčit.. ale musel bych mu také vysvětlit, proč byl nemocný.. jinak by onemocněl znovu a moje snaha by přišla v niveč.. ale ve chvíli, když odstraní příčinu nemoci.. není nemocný a tak vlastně nemusím nikoho léčit.. jen mu stačí říct proč je nemocný..

závěr:
Mág mající dostatek moudrosti a informací magii nepotřebuje použít jinak, než k získání dalších informací a moudrosti..

toť má cesta, má zkušenost a můj názor
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)