English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Bross

Je třeba zanechat vytáček, které zdánlivě zachraňují naši čest, a smířit se s tím, že chybné předpovědi nejsou výjimečné, ale že jsou podstatnou součástí každého systému prognóz.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Běh

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Běh

Iness
19.02.15
21:07
Reg. před 2016

Zdálo se mi,že běžím přes les po asfaltové cestě do kopce. Běželo se mi hodně těžce, jakoby mě táhlo něco zpátky. Ale jakmile jsem vyběhla na kopec, blízko nějaké obydlené části, tak jsem se rozběhla jako vítr a utíkala z kopce s lehkostí jako kamzík. Co to znamená? Předem vám děkuji za odpovědi
 
Dracizena
20.02.15
13:46
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Iness tento sen nádherně navazuje na ten předešlý, kdy jsem Ti radila, abys podala ruku svému Slunci.Každý žijeme ve své bublině, ve svém světě a se svým Sluncem, i hvězdnou oblohou... Ale rozum toto nevnímá a vnímá jen celistvost všech lidí, že žijeme v jedné bublině.Ano, ale každý v té jedné žije ještě tu svou bublinu, svůj osud...
Běžíš po cestě do kopce, běžíš na svůj vrchol ke Slunci a běží se Ti těžce, ale to je v pořádku, protože každý člověk táhne určité množství lidí. Každý mám ze své tělo zaháčkované nějaké lidi a ty táhneme a oni se vlastně, jakoby vezou... My jsme udřeni a jim je hej a tyto lidi vnímáš i kolem sebe. Ale jednou, zase oni potáhnou nás, kdo jsme dnes tahounem a nám bude dobře a takto se to střídá a proto se střídají i nálady lidí...
Toto je lidský posuv za světlem... Lidé/jejich energie/ si takto pomáhají, ale rozum o tom zatím neví.
Ale co je třeba, začínat se odháčkovávat od některých lidí, aby Tě nestahovali zpět na začátek Tvé životní cesty a nezasypávali Tě svým negativním osudem.
Jak odháčkovat? Obaluj své přátele do duhy a tím se oni, jejich Duše osamostatní a ámenuj za ně...
Někteří přátele se od Tebe vzdálí a to je ono, budou od Tebe odháčkovaní a proto se vzdálí. Nekoukej na to smutně, že kamarádka se k Tobě otočila zády. Tak to není, jen Tě nebude už energeticky vysávat. Až si zpevní své aurické pole, opět se vrátí, ale to může trvat i několik let...
My lidé, kteří jsme dnes těmi tahouny, táhneme lidi na kopec a to je to světlo duchovní a tam se od nás odháčkují a jdou si už svou cestou a my zase běžíme z kopce/a to je období, kdy je nám hej/ a dole zase za sebe zaháčkujeme další lidi a táhneme je na ten duchovní kopec a proto jsme plni starostí, únavy a znechuceni životem.
A proto je lidem jednou hůře a příště lépe...
Proč myslíš, že já chodím sem na věštírnu? Protože se za mě zaháčkují někteří lidé, já je vyvedu na duchovní vrchol a zase jdu pro další várku... A každý to máme ve svém životě jinak postavené.Někdo si jde na sebe zaháčkovat druhé jen hádkou a nebo pokecem a já jim ukazuji, co v sobě a na sobě uzdravovat a hlavně, nenechávám se jejich kecy pokecávat a to je duchovně špinit... Pozor na mezilidské žvanění, které nikam nevede, jen se lidé vysávají navzájem...
Ano, můj úhel pohledu je mimosmyslový, málo kdo mi rozumí, když tento 6.smysl nežije... Ale Tobě se dnes otvírají vrátka tohoto poznání a to je vchod, do Tvé 13.komnaty...
Pečlivě sleduj co druhým odpovídáš, co Ti říkají oni. Když se bouchneš, vrať se k myšlenkám a zastav se nad nimi. Když zakopneš, podívej se o co jsi zakopla a když odkopneš kamínek, zvedni ho a něco si přej atd.Takto a jinak budeš navazovat kontakt se svým andělským rádcem a to je bytost, která Tě sleduje z toho Tvého duchovního vrcholu... a to je z dimenzní hvězdy... už se s nám propojuješ díky snům... gratuluji...
Sen Ti chce říci, že jednou budeš nadoraz, ale přejde to a zase budeš běhat jako kamzík.
TAK NEVĚŠ HLAVU, KDYŽ NENÍ ZA CO... ...
Jsme vlnami na moři, jednou jsme dole a jednou nahoře...
Ale po letech na tom budeš jako já. Když jsem dnes dole, jiný mne vidí, že jsem nahoře, protože on, to své DOLE má o několik pater níže v tom pomyslném duchovním dumě.
Duchovno nás stále zvedá, když se ale staráš o své tělo a o lidi kolem svého těla... Když jsem dříve spadla na dno, do svých starostí, bulela jsem jako zoufalá želva a dnes mé dno cítím, jako úsměv na tváři a toto přeji každému... pááá Alena-AKS-***
 
Iness
20.02.15
21:33
Reg. před 2016

Děkuji Ti Ali
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)