English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Laub

Nejkrásnější ženy jsou ty, kterým se líbíme.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Astrálne cestovanie alebo len podvedomie

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Astrálne cestovanie alebo len podvedomie

MiaMay
21.04.11
06:58
Reg. před 2016

Ahojte mojej sestre sa sníval sen, nakoľko ona na toto fórum nechodí tak som sa rozhodla jej sen skopírovať a hodiť ho sem nakoľko je veľmi zaujímavý. Sami posúďte.

Dnes sa mi sníval ešte zaujímavejší sen, bol akoby živý. Asi pred 3 rokmi som ukončila jeden vzťah - nevzťah nakoľko dotyčný sa nevedel rozhúpať k ničomu ani k vzťahu ani ku koncu. Tak som to ukončila ja a rázne.
Na ten vzťah som pomaly zabudla nakoľko momentálne som šťastná s iným pánom.
Z daným pánom z minulosti sa nestretávam, nemám na neho kontakt - čiže minimálne 3 roky sme sa nevideli, nepočuli.

Prejdem ale k snu, snívalo sa mi, že som išla s priateľom na obed. Tam prišiel aj tento pán so svojimi kolegami. Začal sa okolo mňa obšmietať, jeho kolegovia ma chceli obliať vodou aj sa im to podarilo. Ja som sa ich snažila obliať taktiež. Potom ma prišiel obliať on, ja som sa ho snažila "poštekliť" ale sa urazil že som mu zaškrabla do pery. Vravím že si moc fajnový a že určite som ťa nechcela poškriabať - veď to bolo len zo srandy. Potom opäť prišiel že on mi chce zafarbiť hlavu. Vravím si čo sa tak okolo mňa motá čo zasa ma chce naťahovať. Tak mu vravím ok zafarbi mi hlavu. Veď ma berie ako kamošku a zo všetkým sa vyrovnal.
Vtedy mi povedal, že ma aj vyzlečie a oblečie mi niečo krajšie. Pozerám na neho, že tak to určite nie. Nechápala som čo vôbec robí a o čo mu ide. Zrazu ma schytil a vraví mi už dlho ti to chcem povedať. Si šťastná s priateľom, ja že čo sú to za hlúpe otázky. Asi áno keď sním žijem. Potom mi vraví, že ani si neviem uvedomiť ako ma mal rád. A ja som mu bez problémov šplechla v minulosti, že chcem s iným mužom dieťa. Ja som sa vtedy strhla a chcela som mu vylíčiť, že nech sa uvedomí ale on bol ten kt. to pokašlal nie ja. Lenže ho kolega zavolal hrať tenis, tak odišiel. Keď som odchádzala z tej reštaurácie tak už to nebola rešturácia ale nejaký vzdelávací kurz, pri odchode som ho stretla. Tam do mňa opäť "rypol", tak som si ho pekne vyviedla na chodbu, že o čo mu ide. A chcela som mu povedať to čo som mu mala povedať (ale kvôli okolnostiam nepovedala) keď som ten vzťah ukončila. Lenže mi zazvonil budík.

Keď som sa prebudila, akoby to bola realita a my sme sa skutočne stretli. Ešte som aj cítila pánsku vôňu, akoby bol niekto pri mne čerstvo navoňaný. S tým že som mala tlak na hrudi a pichalo ma v srdcovej oblasti.

Chcem sa opýtať stretli ste sa s pojmom astrálne cestovanie, že Vás niekto vo sne navštívil?! Hlavne ak šlo o niečo nevyriešené a nedopovedané?!
Myslíte si, že sa mi len ozvalo podvedomie a neznamenalo to vôbec nič len to že som sa s ním v minulosti chcela porozprávať a vykomunikovať si to. Len sa tak nestalo. Lenže potom nerozumiem prečo som sa ja nemala potrebu to riešiť a on áno a keď som sa už rozhodla, že mu teda vyfarbím prečo som to ukončila tak mi zazvonil budík.

Čo vy na to podvedomie alebo fakt mohol navštíviť a chcel si to so mnou vykomunikovať.

Ďakujem.

Majte sa pekne.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)