English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

absence lásky

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

absence lásky

thule
12.04.19
00:19
Nereg.

IP: 188.175.34.*
Dobrý den přeji všem, kteří klikli na tohle téma a jsou ochotni mi poskytnout nějakou radu, případně věštbu. Jsem mladý kluk a trápí mě láska, tedy spíše její absence. Rád bych poznal nějakou slečnu, která ocení mé kvality a budu pro ní důležitý, ovšem nějak se mi to nedaří a tato situace mě trápí, příjdu si, že nemůžu fungovat 100% jako samostatná osoba a potřebuji k sobě někoho.. nejlépe někoho kdo bude ochoten brát vztah jako souznění dvou duší a vzájemné propojení a ne jako povrchní spojení zastřešené pouze přílivem hormonů. Jsem znamení které vyžaduje pozornost a má rád když je někým oceněn, i když by ta osoba byla jenom jedna. Mám pocit, že když se mi nějaká slečna líbí, že to není vzájemné. Mám trochu v tomhle ohledu menší sebevědomí a nevím co dělat, vždy mě mrzí pokud nějaká slečna která se mi líbí věnuje pozornost někomu jinému než mě. Ano je to hlavně problém mého ega. Jsem tak trochu stydlivý a neumím být spontánní při jednání se ženami a příjde mi, že mi tohle taky trochu zavazí při navazování kontaktů. Chtěl bych slyšet od Vás zkušených, duchovně senzibilních lidech, co byste mi doporučili ohledně lásky? Případně nějakou věštbu co mám dělat a kdy mě čeká nová láska? Děkuji vám srdečně za odpovědi
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)