Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je čtvrtek, 19.7.2018
Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja.

Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

7 dni v tydnu

Připomínky
Na tomto místě očekáváme seriózní připomínky, týkající se serveru. Na rozumné dotazy se pokusíme rozumně odpovědět.

« zpět \ Přidat komentář

7 dni v tydnu

a.
(12.03.15 / 22:01)
IP: 78.45.29.*
Proč se ve věštbě 7 dní opakuje stále dokola ten samý vyklad, dříve to tak nebylo a za den mi přijde logické, že se seběhne více událostí?

Red
(13.03.15 / 12:42)
Na serveru jsme nastavovali nejake nove veci a tohle se mi povedlo :(

Dik moc za zpravu, sypu si popel na hlavu. System drzel v cache prohlizece posledni vestbu. Takze si kazdy mohl vylozit jen jednou za den. No, nevim jestli patek 13teho, ale uz je to opraveno :)

Jeste jednou diky za zpravu!

nio
(05.02.17 / 11:48)
IP: 82.144.143.*
Co jste to s tím proboha udělali, ne každá změna je k lepšímu.Předcházejí verze byla opravdu lepší.. Nepřehledné karty na celou obrazovku, na co?

Red
(05.02.17 / 19:27)
zdravím, jaké zařízení a jaký prohlížeč používáte? (podívám se jak to na něm vypadá)

Red
(05.02.17 / 20:10)
Přidal jsem do patičky možnost přepnutí na verzi pro počítač nebo pro mobil. Snad to vyřeší, pokud na mobilu preferujete původní "široký" web.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
 Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)