Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 27.6.2019
Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír.Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Vaše indiánská karta - Had

zpět

Had - Přeměna

Hade, jsi plný jedu a přes to se neotrávíš. Vystavuješ svoji lesklou kůži na obdiv, abys ji obratem svléknutím přeměnil. Nauč mě, přeměnit to, po čem marně toužím v to, s čím dosáhnu naplnění.

Tichý a většinou v přírodě nechtěný společník. Had. Jeho ďábelsky děsivý pohled a síla jeho kousnutí vzbuzují respekt napříč celou přírodou a jejími obyvateli. Mistr v tom, jak někoho snadno otrávit, expert na převlékání. To všechno mu pomáhá k tomu, aby byl schopný přeměny v okamžiku, kdy ji nejvíce potřebuje ke svému dalšímu růstu.

Výklad významu:

Připlazil-li se do vašich karet had, pak je to jasným znamením toho, že je čas udělat ve vašem životě velké změny. Stojí vaše snahy už delší dobu na stejném místě? Máte pocit, že nejste schopni nikam v životě postoupit, i přes veškerou nasazenou sílu? Nejste daleko od pravdy. Potřebujete změnu. A to pořádnou. Je na čase, pod pečlivým dohledem hadích očí, přehodnotit, co skutečně potřebujete ke svému dalšímu růstu. Možná zjistíte, že to, co jste dosud dělali, a nikam vás neposunovalo, vás ani dál pustit nemohlo. Že je potřeba udělat něco zcela jiného, abyste mohli dále růst rozvíjet se. Udělejte ve svém životě a vlastním chápání nutné změny, abyste se mohli svléknout z pomyslné staré kůže jako had, a pokračovat neohroženě do další etapy vašeho života.


« Vytáhněte si jinou indiánskou kartu »
Diskutujte na téma :
Anonym Hobytek
(26.06.19 / 09:43)
Děkuji
Anonym franciszka joanna
(26.06.19 / 08:16)
dekuji
Anonym
(26.06.19 / 05:51)
děkuji
Anonym Marí Ka
(20.06.19 / 05:51)
Ďakujem
Anonym Martina kaplanova
(18.06.19 / 22:58)
Děkuji pěkně
Anonym lukas pecha
(18.06.19 / 20:40)
dekuji amen
Anonym anka Smatova
(18.06.19 / 18:06)
Ďakujem
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)