Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 20.1.2019
Svátek slaví Ilona, zítra Běla.Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Vaše indiánská karta - Antilopa

zpět

Antilopa - Síla

Antilopo, nauč mě nést s sebou jen to, co je ve tvé rychlosti únosné.

Antilopa je zvíře s volnou myslí, divokým srdcem. Její pevné nohy ji unesou vysoko, kam jen si sama troufá a rychleji, než by některá zvěř vůbec kdy snesla. Není to ale jen tak. Takové schopnosti si žádají rozvážnou mysl a pravý úsudek. Lehký krok má antilopa nejen díky stavbě jejího těla, ale také proto, že ví, co si může dovolit, jak moc se může napást, aby se ještě v takové rychlosti byla schopná pohybovat bez hranic a omezení a také jak se na takové skotačení připravit.

Výklad významu:

Antilopa, která dala význam vaší kartě, je dobrým znamením pro vaši sílu a dobré plánování. I přes to jak je malá, oplývá velkou silou a to nejen tou, co má v nohách a paroží, ale také tou vnitřní. A přesně to je to poselství, které vám přišla předat. Je důležité být silným člověkem, s pevným krokem a postojem, a občas i tvrdohlavým. Ale to, aby člověk zvládnul takovou sílu, není stejně tak jako u antilopy, jen tak. Je potřeba také velká vnitřní síla k tomu, abyste odhadli, co si ještě dovolit můžete a co ne. Antilopa k vám přišla, aby vám ukázala, kde jsou tyto pomyslné hranice. Nebojte se a zkuste, kam až můžete zajít. Nyní pod patronátem Antilopy, sami ve své mysli poznáte, kam až můžete zajít.


« Vytáhněte si jinou indiánskou kartu »
Diskutujte na téma :
Anonym
(11.01.19 / 22:55)
děkuji,
Anonym
(08.01.19 / 18:13)
Děkuji moc
Anonym Stana
(08.01.19 / 14:00)
moc děkuji
Anonym
(08.01.19 / 07:21)
děkuji, děkuji, děkuji
Anonym
(07.01.19 / 19:12)
Ďakujem
Anonym Drak Mrak
(03.01.19 / 23:01)
Dekuji za vyklad, temer vsechny vyklady, co jsem zkusil mi rikaji ze to na cem mi záleží získám. Ale ani jeden mi nerekl jak
Anonym
(03.01.19 / 12:19)
Děkuji
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
 Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)