English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

II. Connorův zákon: Jestliže se jedná o tajný spis, určitě zůstane zapomenut v kopírovacím stroji.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Zvláštní sen o smrti

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Zvláštní sen o smrti

Lenka B.
02.12.13
07:04
Nereg.

IP: 188.134.214.*
Ahoj, dnes v noci se mi zdál zvláštní sen o smrti. Pokud by mi ho vyložil, byla bych velice ráda.
Sen začínal tím, že jsem lítala. Po chvilce jsem ale zjistila, že jsem mrtvá. Má rodina už o tom věděla, ale
já jsem s tím nemohla nic dělat. Chodila jsem rodinu i přátele navštěvovat a chtěla jsem jim dát znamení o
tom, že jsem s nimi. Bohužel mi to nešlo. Nakonec se mi to prostřednictvím mého malého brášky povedlo.
Domluvila jsem se s ním, ať přemluví moji rodinu, aby se sešli na místě mé smrti – byl to rybník u silnice.
Ve snu jsem zemřela díky autonehodě právě u rybníka. Rodina se u tohoto rybníka sešla, byla noc. Rybník byl už zamrzlý
a já jsem měla pocit, jako kdybych stála na ledu. Najednou mě cosi táhlo ke kraji rybníku, když jsem byla na kraji,
tak se z nebe objevilo světlo a celá moje rodina mě viděla. Všem jsem řekla, jak je mám ráda a rozloučila se s nimi.
Poté ke mně ve snu mluvil nějaký pán a říkal, že mi dá ještě druhou šanci a hned na to jsem ve snu usnula.
Když jsem se vzbudila, tak byl zrovna začátek roku. Nebyl to ale další rok, ale tento rok. Takže jsem ve snu měla
šanci prožít tento rok jinak. Kdyby mi tento sen mohl někdo vyložit, byla bych velice ráda. Lenka
 
Nike.
02.12.13
10:05
Nereg.

IP: 37.48.33.*
Ten sen je ale pozitivní, byť pro Tebe znamená trochu náročnější úkol. Autonehoda znamená krizi, možná i vleklejší. Ale osud přináší jen to, co člověk potřebuje. Jinak se nic nenaučíš a neposuneš se. Smrt vzešlá z této krize je smrt staré osobnosti. Mohla by ses zbavit nějakých svých vztahových závislostí. Když si uvědomíš, že rybník představuje Tvoje nitro, pak ledem své nitro odděluješ od emocí a citových závislostí. Všimni si, že sis tam přizvala svoji rodinu, přímo jsi jim to ukázala. Potřebuješ se osvobodit. Je pravděpodobné, že se na nějaký čas vzájemně odcizíte, tomu by nasvědčoval nejen tento led, ale i to lítání (také představuje mj. odcizení se blízkým). Ale nelekej se toho. Sníh a led ve snu nepředstavují nějaký egoický chlad, ale duchovní rovinu (pudové v přírodě usnulo).
Bylo by pro Tebe dobré, kdyby ses tomu nebránila a tuto transformaci umožnila.
Ničeho se neboj, Boha máš v sobě.
 
Denisss
13.05.14
09:34
Reg. před 2016

Ahoj,dnes v noci se mi zdál sen o smri mého bývalého přítele(vztah mezi sebou nemáme stále vyřešen).Podle všeho zemřel nějakou neštastnou náhodou,viděla jsem se jak ležím u nějakého hrobu,ale jestli to byl jeho hrob to nevím.Probudila jsem se s pláčem a s bolestí,kterou jsem ve snu prožívala.Pokud někdo rozumí výkladu snů,mohl by mi pomoci jej rozluštit.
 
ssskk
14.10.22
19:19
Nereg.

IP: 109.202.95.*
Bohužel mám s matkou špatné vztahy - je toxická, zlá a zlomyslná. Na dnešek jsem měla živý sen, který se mi v minulosti již určitě jednou zdál. Je mi povědomý. Byla jsem na něm asi 10-12letou holčičkou, co jde ze školy domů a nějak ví, že umře, protože ji musí zabít. Přišla jsem domů, dostala od matky tabletku a po chvíli, jsem začala být ospalá, pak jsem usnula klidným spánkem a umřela. A nic nebylo. Určitě to nebolelo a byla jsem klidná, jen lehce v obavách, protože jsem věděla, že musím umřít. A nebyla jsem nějak vážně nemocná. Prostě jsem věděla, že musím umřít. Má matka byla taky klidná a o tom, že musím zemřít se s někým domlouvala. Neuměl by mi to někdo vysvětlit?
 
Anonym
31.10.22
07:10
Nereg.

IP: 85.207.72.*
Jednou se mi zdál sen, že jsem spadl pod vlak a narodil se jako další člověk, který ví o svém minulém životě. Poté jsem to řekl rodičům, kteří se divili. Před spaním jsem byl na hodinách času od věštírny
Matyáš
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)