English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Saint-Exupéry

Člověk je ten, kdo v sobě nosí větší bytost, než je sám.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Zuby

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Zuby

nikusa18
27.03.10
16:38
Nereg.

IP: .*
Dorbý den,už párkrát se mi zdál sen o tom že se mi "povolila" přední dásen jakoby to byla najendou houba na tabuli nebo něco takového želatinového a potom se mi uvolnovali z té dásně zuby.Pořád nad tím musím přemýšleta stále to vidím před očima anemůžu přijít na to kdy a kde se to stalo.Kdykoli o tom s někým mluvím tak sem mi dělá špatně jenže nikdo nic neví.Ve snářích sem taky nemohla nic najít i když zmínky ale jen podobné nikdy nic přímého.Mohla by jste mi prosím vysvětlit co ten sen znamená?
 
Helena123
15.04.10
01:27
Nereg.

IP: .*
Sen o padání zubů, naznačuje, že něco zvnějšku nebo vzhledu je vám na překážku, každopádně se týká vnějšího dojmu nebo vzhledu.Někdy ve vyjímečných případech může upozorňovat na nemoc, takže zajít na laboratoř, vyšetření krve, ale opravdu jenom vyjímečně.Takže žádné obavy, jenom o tom popřemýšlet.
Hodně štěstí H.
 
ajvy
23.04.10
01:53
Reg. před 2016

Venujte pozornost,jestli se sny opakuji,pokud ano chcou Vam neco zdelit,moje zkusenost se zuby,bylo vzdy umrti v rodine a tak se to traduje u mne dodnes,ale u kazdeho je to jinak,znala jsem zenu,ktere kdyz mel nekdo z rodiny odejit,zdalo se ji o hroznovem vine,u kazdyho to je jinak,neco k zubum-trhat zuby-znamena nemoc,ktera ti zpusobi mnoho financnich potizi,-ztratit je-potize pri zarizovani dulezitych veci,mit vybite-nestesti v rodine,spatne zuby-nestesti,nemoc,neuspech vsech planu a zameru,ciste zuby-splneni vsech planu a radost v manzelskem zivote atd,jsou tam i pozitiva,ale upozornuji,ze vetsinou,aby se vestba naplnila,meli by se sny opakovat,to uz je varovani,ze neco muze prijit,... ..paaa
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)