English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Huxley

Lékařský výzkum udělal takové pokroky, že koneckonců už na světě není zdravého člověka.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Zuby".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Zuby

nikusa18
27.03.10
16:38
Nereg.

IP: .*
Dorbý den,už párkrát se mi zdál sen o tom že se mi "povolila" přední dásen jakoby to byla najendou houba na tabuli nebo něco takového želatinového a potom se mi uvolnovali z té dásně zuby.Pořád nad tím musím přemýšleta stále to vidím před očima anemůžu přijít na to kdy a kde se to stalo.Kdykoli o tom s někým mluvím tak sem mi dělá špatně jenže nikdo nic neví.Ve snářích sem taky nemohla nic najít i když zmínky ale jen podobné nikdy nic přímého.Mohla by jste mi prosím vysvětlit co ten sen znamená?
 
Helena123
15.04.10
01:27
Nereg.

IP: .*
Sen o padání zubů, naznačuje, že něco zvnějšku nebo vzhledu je vám na překážku, každopádně se týká vnějšího dojmu nebo vzhledu.Někdy ve vyjímečných případech může upozorňovat na nemoc, takže zajít na laboratoř, vyšetření krve, ale opravdu jenom vyjímečně.Takže žádné obavy, jenom o tom popřemýšlet.
Hodně štěstí H.
 
ajvy
23.04.10
01:53
Reg. před 2016

Venujte pozornost,jestli se sny opakuji,pokud ano chcou Vam neco zdelit,moje zkusenost se zuby,bylo vzdy umrti v rodine a tak se to traduje u mne dodnes,ale u kazdeho je to jinak,znala jsem zenu,ktere kdyz mel nekdo z rodiny odejit,zdalo se ji o hroznovem vine,u kazdyho to je jinak,neco k zubum-trhat zuby-znamena nemoc,ktera ti zpusobi mnoho financnich potizi,-ztratit je-potize pri zarizovani dulezitych veci,mit vybite-nestesti v rodine,spatne zuby-nestesti,nemoc,neuspech vsech planu a zameru,ciste zuby-splneni vsech planu a radost v manzelskem zivote atd,jsou tam i pozitiva,ale upozornuji,ze vetsinou,aby se vestba naplnila,meli by se sny opakovat,to uz je varovani,ze neco muze prijit,... ..paaa
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)