English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Čas může rozdělit pouze ty, kteří k sobě ve skutečnosti nepatří.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zlé síly nade mnou nemají žádnou moc. ”


Myšlenky moudrých

H. F. Amiel

Dělat snadno to, co je obtížné pro druhé, je talent. Dělat to,co je nemožné talentu, je dílo génia.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Zuby

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Zuby

Buzu
27.07.23
22:53
Nereg.

IP: 89.24.228.*
Dobrý den, už 2 roky se mi opakuje sen. Vypadávají, drolí se mi v něm všechny zuby. Ten bezzubý pocit tak přetrvává i pár hodin po probuzení. Ve snu se mi nejdříve zuby začnou divně kývat a pak během chvilky celkem bolestivě jdou ven během chvilky všechny. Mám před 30kou, o zuby pečuji, co jde. O to víc mě ten sen dohání k šílenství a jeho opakování je pro mě utrpení. Můžete prosím mi někdo říci, co by to mohlo znamenat? Děsí mě to.
 
Dajda
30.07.23
08:58
Reg.29.6.18

Vím, že špatné zuby ve snu znamenají nějakou nemoc. Snažte se nechat pečlivě vyšetřit a choďte na všechny preventivní prohlídky.
 
prostějá
01.08.23
10:32
Nereg.

IP: 193.84.175.*
Mně se takové sny zdály hodně v dětství, vyloženě se mi zdálo, že tak zatínám zuby, že se začaly drtit, tehdy jsem tomu vůbec nerozuměla a dnes to připisuji tomu, že jsem nikdy neuměla říct co chci já, vždy jsem jako poslušná zatla zuby a udělala co se chtělo i když jsem to považovala za nefér vůči mně, každý to má ale jinak:
Symbolika zubu má mnoho různých aspektů a může se lišit podle kultury, historického kontextu a osobních interpretací. Některé obecné rysy symboliky zubu zahrnují:

1. Síla a stabilita: Zuby jsou spojeny se silou a stabilitou, protože slouží k rozdrtění potravy, což je základní funkce žvýkacího systému.

2. Zdraví a vitalita: Zdravé zuby symbolizují celkové zdraví a vitalitu, zatímco problémy s zuby mohou naznačovat obavy o zdravotní stav.

3. Sebevědomí a atraktivita: Úsměv a stav zubů mohou ovlivňovat sebevědomí a vnímání atraktivity u jednotlivce.

4. Komunikace a vyjadřování: Zuby jsou důležité pro správnou výslovnost a komunikaci, což může symbolizovat schopnost vyjádřit se a komunikovat s ostatními.

5. Stárnutí a proměnlivost: Ztráta zubů nebo opotřebení zubů mohou představovat proměnlivost a stárnutí.

6. Ekonomické aspekty: V některých kulturách jsou zuby vnímány jako hodnota a majetek, což odráží jejich ekonomický význam.

7. Duhovní symbolika: V některých náboženstvích a duchovních tradicích mohou mít zuby také hlubší duchovní symboliku, jako například spojení s životní silou nebo očistou.

Vzhledem k tomu, že symbolika zubu je bohatá a může se lišit, je důležité brát v úvahu kontext a individuální interpretace při zkoumání významu snů nebo jiných symbolických zkušeností spojených s zuby.
 
prostějá
01.08.23
10:43
Nereg.

IP: 193.84.175.*
Už jen to, že jste zmínila tu 30ku 🙂nemůžete mít třeba obavu z toho, že se věk nějak naplňuje a možná byste si ještě chtěla něco splnit? Jinak ale i mně se blíží 30 a občas cítím zvláštní strach, jestli je vše na správných kolejích, jakoby to už po 30ce nemělo jít přehodit, ale vždycky se najde způsob, jak přehodit koleje, na vělu nezáleží, jen na vůli 🙂
 
prostějá
01.08.23
10:43
Nereg.

IP: 193.84.175.*
Už jen to, že jste zmínila tu 30ku 🙂nemůžete mít třeba obavu z toho, že se věk nějak naplňuje a možná byste si ještě chtěla něco splnit? Jinak ale i mně se blíží 30 a občas cítím zvláštní strach, jestli je vše na správných kolejích, jakoby to už po 30ce nemělo jít přehodit, ale vždycky se najde způsob, jak přehodit koleje, na vělu nezáleží, jen na vůli 🙂
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)