English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Bruyére

Málokdo lituje, že řekl málo, ale často lituje, že řekl mnoho.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Zlý sen a opakujúci sa sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Zlý sen a opakujúci sa sen

Martines
25.03.21
19:05
Nereg.

IP: 212.26.164.*
Dobrý deň, raz som mal veľmi nepríjemný sen. Samozrejme si nepamätám všetko ale viem, že som sa nachádzal na súde. No bolo to niečo podobné ako v parlamente. Prevažovala biela farba. Bol som tam kvôli tomu, lebo ma mali popraviť (neviem ako, len viem, že som mal zomrieť). Bolo tam pár mužov, všetci oblečený v oblekoch. Ďalej tam bol so mnou chalan, o rok starší odo mňa. Keď som mal tak 10 rokov tak sme sa kamarátili. Teraz spolu nie sme v kontakte, ani mi nechýba, ani nebol dobrý kamarát takže neviem prečo sa objavil v sne. Zvláštne bolo to, že nám dali písať nejaký test (ako v škole). Veľmi ma to rozčuľovalo pretože som nerozumel prečo mám písať test keď aj tak zomriem. Proste som ho písať nechcel, lebo či ho napíšem alebo nie tak zomriem. V tejto časti sna prevládal pocit bezmocnosti a beznádeje lebo som si bol vedomý toho, že určite zomriem. Potom mám výpadok, nepamätám si čo nasledovalo ale zrazu sme boli akoby na tom súde (terasovitá-kaskadovitá miestnosť akoby v parlamente). Nerozumel som čo sa deje. V miestnosti som bol ja, kamarát a tí chlapi v oblekoch. Kamarát stál predo mnou. Celé to bolo také napäté, pocit strachu. Zrazu chlap v obleku vystrelil, najprv som myslel, že vystrelil na mňa, lenže ešte som chvíľu pozeral na kamaráta. Vtom sen skončil, no neviem či chlap vystrelil do mňa alebo do niekoho iného.
Bol to asi môj najhorší sen, pretože ten pocit beznádeje bol naozaj realistický a ráno som sa zobudil veľmi podráždený.

Potom sa mi často sníva, že šoférujem auto. Hocikde, hocijaké auto, stále je to iné prostredie ale opakuje sa to, že šoférujem auto.

Ak by mi niekto vedel vysvetliť tieto sny tak budem veľmi vďačný.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)