English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Werich

Smích nikdy není pronic a zanic, snad jen u šílených lidí. Normální člověk musí mít důvod, směje se něčemu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Zlý duch?

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Zlý duch?

candle
02.08.13
16:21
Reg. před 2016

Ahoj, je tu někdo, kdo by mi vysvětlil můj sen?, pár věcí vím.. je to 3 dny a mám obavy usnout před 22hod. večerní, páč když jdu takhle brzo spát, zdají se mi zvláštní sny, naposled byl děsivý, navštívil mne "zlý" duch odehrávalo se to všechno živě, já v ložnici s mými dětmi, on mě nejdřív sexuál. zprznil, to se mi nelíbilo, odkopla jsem ho, když jsem zjistila, že je něco špatně, pak mě mučil, jedno z dětí se mne ptalo kdo to je, já vysvětlovala, že jméno mé druhé dcery, tak ok, a pak mne mučil, odnášel mi dítě z postele, já ho bránila a naposled co si pamatuju, tak mi lehl na záda, zkřížil ruku, já nemohla dýchat a jeho ze sebe sundat, uff našťěstí jsem se probrala s brnící rukou, kterou mi držel, mohla jsem umřít kdybych se neprobrala, jak na něj? nebojím se ho to ne, jen ta obava, že přijde zas, jak se ve spánku donutit mu vyhovovat, mít ho ráda, když mi takhle ublížil? chci na něj být připravená, až znovu udeří. Jinak opakující se sen, že se snažím rozsvítit, po té co zjistim, že tam semnou někdo je a já se chci podívat kdo, tak mi to nikdy nejde, ale tohle našťěstí zaspim... . najde se tu pro mne vysvětlení a rada?
 
ajinxa
02.08.13
17:27
Nereg.

IP: 88.100.247.*
Fuj, obtěžuje tě inkubus. Najdi si o něm něco na googlu.
 
candle
02.08.13
18:39
Reg. před 2016

pokud je to on, může mi sám ukázat na gůglu nepotvrzené info, chci odpověď tady od zkušného... .
 
ajinxa
02.08.13
19:18
Nereg.

IP: 88.100.247.*
jak se ve spánku donutit mu vyhovovat, mít ho ráda
Nějak nechápu,proč se chceš donutit mít ho ráda. Jestli tě "to"-duch otravuje,tak to není nic dobrého! Nesmíš si s tím vůbec zahrávat,protože tě to již NIKDY neopustí. Budeš to mít doma. Duchové ničí celou rodinu.
 
candle
02.08.13
20:09
Reg. před 2016

pač jsem četla, že když se mu budu bránit a bát se ho, tak mi bude akorát víc ubližovat, já seho ale nebojím, nebojím se duchů ať už jsou zlý, nebo hodní, tenhle přišel poprvé a nejspíš na mě skočil z kamarádky, která mě ten den navštívila, jinak nemám problém, jen to světlo
 
Dracizena
06.08.13
21:50
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zdravím... zapomeňte děvčata na nějaké zlé duchy, na nějaké bubáky atd...
Co vysíláš, se Ti vrací... vrací se nám všechna slova, i myšlenky které na své pouti /jako bumerang/ na sebe vážou energie nečisté... a když jsou to nadávky a vulgární slova, pak se nám vrací to, co jsme si zhmotnili a je to ještě oblečené do problémů...
Tak pozor na slova a na jejich vznětlivost...
Cande, zatím se Ti Tvůj bumerang vrací snově a to znamená, že přišel čas, abys čistila dodatečně tvrdá slova.
To, co k Tobě přišlo ve snu, by pak přišlo i ve skutečnosti a ne každý vydrží nápor paranormálních energií.
U mě to bylo před 12 roky, ale bylo to u mě, aby mé myšlení obrátili naruby a předali DAR... Ale k někomu shůry přijdou, aby ho zastavili v jeho hrubohmotném rozjezdu a tito lidé se obyčejně dostanou do blázince...
Ne, nemusíš se toho bát, ale chce to, abys začala vzývat hvězdy.
Hvězdné nebe je pro člověka duchovní placentou a vnímej ještě pupeční šňůru do svého zvěrokružního znamení... Zhmotňuj svůj tunel do hvězd, je to KMEN Tvého stromu jménem Život...
Musím končit, vypínám PC, venku řádí blesky... pááá
 
candle
07.08.13
10:58
Reg. před 2016

Dracizena: je náhoda, že jsi nakoukla, nebo? nevím proč, ale tvůj výklad mi nějak nedává smysl, nesedí mi to, možná se nad tím budu muset pořádně zamyslet a docvakne mi to? Věřím na duchovno, sama se "zatím laicky" zabývam esoterikou, s manželem praktiikujeme telepatii, ikdyž nevím jak to děláme, paranormální energie a duchovno mne fascinuje a mnoho dalšího.
 
Dracizena
07.08.13
15:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Candle... víme, i Ty víš, že žádné povšimnutí se druhého není náhodné... Nesedí Ti to? Tak přemýšlej, jo když Ti nadzvedávám vibrační desky kam nevidíš... a bude jak sama píšeš, časem si přijdeš na to, co Ti odkrýchá má vibrační zóna...
Možná, že další sen Ti poví více, možná živá vize atd... .
Nezdají se Ti ta tvrdá slova? Jo když Tě můj Duch něčemu učí?
Dopracuješ se k něčemu, vím to. To bych Ti nenadzvedávala Tvou duchovní hladinu... něco z pod spodu vypluje na Tvé světlo...
už se těším, až mi o tom napíšeš...
to ONO, nebude pospíchat, Tvůj Duch jde opatrně a našlapuje s citem... aby Ti nepřetrhal duchovní cévky... mnozí pospíchají do duchovna a pak je třeští hlava a jiné...
Píši často i v hádankách. To proto, aby člověk přemýšlel a myšlenkou se vyhrabal ze své karmy která mnohé zasypala a ani o tom neví...
 
Nike.
09.08.13
12:11
Nereg.

IP: 37.48.36.*
Candle,
nad čím se chceš proboha zamýšlet? Nad vibračníma deskama a podobnýma cancama? Na internet může psát bohužel každý, i choré mozky.
To jediné, nad čím by ses měla opravdu vážně zamyslet je, proč se chceš donutit duchovi vyhovět a mít ho ráda??? Jak vidím, tak nejsem první, koho to šoklo. A jako obvykle vidím, jak je to klasická vábnička na tyhlety šílence. Jsi velmi snadná oběť. Pro ducha ze Tvé ložnice i od hlavy podobných dračic.
Prostě mu to nedovoluj, pošli ho pryč a spíš se k němu stav tak, že ho nebereš vážně. Přece, pokud se ho skutečně nebojíš, jak tvrdíš, tak si na své nemůže přijít.
 
candle
09.08.13
17:32
Reg. před 2016

tak mě hlavně šlo o to ten sen rozebrat a popovídat si o něm, zjistit co znamenal. Zatím podobný nepřišel a ano nebojím se duchů ať už jsou v mém domě, (návštěvu jsem tu už jednu měla),nebo ve snech, tenhle mi málem vyrazil dech! vyčetla jsem, že když mu ukážu lásku k němu, zbavím se ho, pokud je to zlo z podvědomí, musim se nejspíš zamyslet sama nad sebou... .
 
Merit
10.08.13
10:16
Reg. před 2016

Nike.. nazer se trochu :-D .. ;-), at mas hezci zivot :-) ..

youtube.com/watch?v=CfZBMQoNxJM

 
Dracizena
10.08.13
18:54
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Merit, Nike jen nezvládá svůj život a proto napadá můj... protože
si z mého bere více, jak si vůbec může uvědomit...
Koho nechci číst, nečtu, ale ona mě čte, protože jsem pro ni duchovním magnetem... ale o tom to je...
kdo se potápí, druhý ho vytahuje
Nike si láme vlastní kost,
uvidíme, jak dlouho to vydrží...
 

Dracizena
10.08.13
19:13
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Candle... tak jinak... Blíží se k Tobě duchovní Dar, zatím jsi dostala vědět snově... dobře, že hledáš odpověď...
Zatím jsi obcovala s Ďáblem snově, proto Ti radím, začni se duchovně čistit. Až Ďábel k Tobě přijde v reálu,budeš připravena a s láskou ho přivítáš.Bude stačit, když budeš opakovat dokola slovo ÁMEN... mnozí se zblázní, ale Ty už budeš vědět kdo to je a že Ti nic neudělá ...
Mučil Tě? Protože Ty mučíš jeho tělo. Tvé tělo je jeho...
Ďábel je dimenze, která pro Tebe vyrobila krev.Proto je Ďábel rudý.
Duchové by Ti poničily psychiku, kdyby s Tebou obcovaly...
Duchové hmotní v lidech deprese, bolení kloubů, hlavy,nemoci atd...
Ne, nebyl to duch... ale dimenzní bytost...
 
candle
12.08.13
09:45
Reg. před 2016

Dracizena: moc děkuji, snad to tedy ustojím ještě jsem nedodala, že se mi na té ruce, za kterou mě držel, udělala tečka, podobná pize a pod ní dva podlouhlé pidi fleky, nikdy jsem to tam neměla, každy kožní mi určo řekne, že to piha je, ale já jsem přesvědčená, že není... ..ne, blázen zatim ještě nejsem
 
Dracizena
13.08.13
17:59
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Candle
Komu se otvírá vnímání rychleji, má po těle/mimo jiné/i tyto podobné tvary, které tvoří krev... Krev v těle pracuje jako program a ONA ví co má malovat na Tvé kůži... Anděl jménem Krev ví, že si toho všimneš a takto a podobně s Tebou bude tělo komunikovat...
Komunace s tělem, je cestou do Vyšších Smyslů...
 
Camberly
16.08.13
19:36
Reg. před 2016

Dobry den, mela jsem sen, ze jsem na zahrade plne mrtvol. Uz byly v rozlozenem stavu, nektere napul v zemi a okolo prosakovala krev. Nekdy koukaly jen trupy. Byl tam i dum, z pod ktereho koukaly dve nohy a opet okolo prosakovala krev, takze jsem uznala, ze ten clovek je zrejme take mrtvy. Ale nijak mne to neznepokojovalo, proste jsem to brala jako fakt. Co to znamena?
 
Dracizena
19.08.13
14:12
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Candle... sen navazuje na předešlý... Má to společného s Tvým blížícím se duchovním Darem...
Než ale Ti duchovní Dar sedne do klína, musíš své tělo z toho nejhoršího uklidit...
Dům je tím Tvým tělem...
Mrtvoly jsou neodvedené duše mrtvých... .prosbou si je odváděj...
A opět ta krev... o které jsem Ti už psala...
 
Nike.
26.08.13
12:54
Nereg.

IP: 37.48.42.*
Candle,

Nerozumím moc tomu: "vyčetla jsem, že... " Odkud? :)

Děláš si z jednoho snu zbytečně moc hlavu. Je sice hezké, že se chceš nad sebou zamyslet, ale víš, kolikrát jsem měla možnost pozorovat takové ženy, jako jsy Ty... Zaměří se na sebepoznání takovým způsobem sebeobviňovacím, spíš je to sráží, než cokoliv jiného. Jestliže u sebe zaregistruješ zlou myšlenku, čerstvou, nebo něco z podvědomí... jen se na ni podívej, všimni si jí, ale neber ji příliš vážně. Je to ten nejlepší způsob, jak ji zpracovat. Nedat jí prostor nikoliv jaksi násilně-prát se s ní, ale nebrat ji vážně.
Pokud se duchů nebojíš, dobře, že tak.
 
Nike.
26.08.13
13:00
Nereg.

IP: 37.48.42.*
Dračížena a Merit,
potvrzuji děvčata, že dvojice šarlatánka a typická cigna je velmi magnetická. Atrakce Věštírny.
 
Merit
27.08.13
09:58
Reg. před 2016

Nikééééé a to me ma jako "nasrat"? nebo "to ma neco vypovedet o tom, ze jsem jaka jsem? :-)

at si lidi hodi zpetne tve prispevky .. at nezapomenou hledat Honzicku a to tve prvni vlakno "rozdilne vyklady" :-)
tam jde jasne videt.. ze ty bejt "cignou", tak se prevlikas :-D ..
a chvili jsi bila, ruda, nekdy i zelena :-) .. takova politicka v ezoterice :-)

kdyby jsi delala u policie, vypada to asi takhle! :-D
viz. link na youtube :-)!


youtube.com/watch?v=dY9OFc_xv2k

bavis me .. to byl teda tentokrat vykon :-), vyron hodny
prizdisrace! :-D!

a klidne spust jeste neco .. at se lidi pobavej :-)
opet stoupne sjizdeni tohoto webu :-) a to co ti vlastne
vadi, ze to tu chodi, jak to chodi :-), to tim jenom pritahnes :-)

zabavne! :-) ..
takova "Iveta Bartosova" na Vestirne :-) ..
no, kez by za to mel Red aspon balik! :-))) .. ze srdce mu to preju!






 
Dracizena
28.08.13
21:19
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Merit, moje dávná i dnešní kamarádko... zdravím Tě...

Víš proč se přehlížejí velké lány?
Protože, až na konci je něco solidního vidět... a my na tom konci jsme:)))
Nike chce být tím velkým lánem a proto ji nikdo nevidí, protože lán je dloho a dlouho stejný, stereotypní, i když se na něm pěstuje důležitá úroda...
Lidé Nike přehlíží jako ty lány a na tom konci vidí nás a proto nám píší dotazy na meilíky...
Nereaguj na ni, jí o to jde, HÁDAT A VYHÁDAT SI ZDE SVÉ MÍSTO... .
Své místo každý získá trpělivostí a pokorou, ale ne urážkami...

Merit, protože Tě znám ze skype, vím, že jsi nádherná baba...
A kdo uráží druhé, uráží jen proto, že se sobě nelíbí...
Je to závist a tato energie je v těle obrovským klamem...
Nechme Nikitu dýchat, aby mohla jednou nabrat zdravou odvahu se
Pánu Bohu omluvit, i za nás... Trest Boží, je bič boží a to pořádně bolí...
A čím pak se zde Nikitka zese předvede?

Tak pojď Nikitko, vylej svou neukojenou vášeň sem do placu,
já Ti ji přetvořím na něco pozitivního... aby v tobě narostlo trochu lásky k bližnímu.V této tvé zóně ti nevydrží žádný chlap a tomu věř...
Umím víc jak si myslíš, jsem DUCH a ty zatím jen rozdrásaná Duše...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S TEBOU***JE VIDĚT, ŽE JSEM PRVNÍ ČLOVĚK, KDO SE ZA TEBE NIKE POMODLIL... Važ si toho, má modlitba nebí obyčejná...
 
Merit
29.08.13
17:01
Reg. před 2016

Ty nase Draci Zeno :-D ..
nadherna? krasa pomiji :-), ale jestli budu ve Tvem veku jako TY,
coz bych "rada" :-), pak si reknu "za neco to stoji" :-D ..

premyslela jsem co mame "navic" z toho pozemskeho..
vim co to je.. "dravost".. sila.. "nedame se", nebot vime,
ze nas zivy nedostanou :-)?! :-) ..
ze se cloveku muze cokoli stat.. a kdyz prosi, dostane se z toho..
"nadeje"..

nebejt otravena, vedome si vybrat "jak to tu chci, potrebuju zit"..
mit okolo sebe dobre pratele, veselit se a dekovat Bohu, za kazdej
prozitej den .. byt "obycejnej" :-) ..
zrovna mam dva takovy dny, vcerejsek a dnesek :-)
vis a nebejt tebe .. nebejt toho "sladeni se" :-), opustit "strach", kterej byl zbytecnej (z mimozemstanu) .. tak je mi "jinak" :-)
nebejt dalsich devcat tu .. Reda... Thea .. byl by muj zivot
takovej "sedej", takhle ma i barvy :-) ..
barvy "Duhy".. slovo "Amen".. ktere jsem si s tebou procitila, jeho silu :-) .. to se neda "ani zaplatit"..
za to ti lze podekovat, byt ti za to vdecna .. :-*)

hadat se? ponizovat druhy? to dokaze kazdej "co je v podstate nestastnej".. at je puvod v cemkoliv ..
ale "zmenit to?" tj. vedoma.. vedoma volba :-) ..

takze fakt dekuju Tobe, vsem spriznenym dusim tu ..
za to, ze jsme se tu potkali a vznikla "pratelstvi" :-)
co "nedusi" ..

mavam vsem ..
Draci .. objimam te .. a za vse diky :-*)
stejne jako vsem ostatnim :-)

budme na sebe "vedome hodni".. i kdyz to je nekdy o kopanci :-)
aby se clovek "probral z agresivity, letargie.. " :-)

mejme se vsichni tak "jak potrebujeme" Amen


 
Dracizena
29.08.13
22:04
Nereg.

IP: 213.151.77.*
JEDNA DŮLEŽITÁ RADA ODE MNĚ A PRO KAŽDÉHO...

ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN= JE SVĚTELNÝM TROJÚHELNÍKEM, KDY PŘI OPAKOVANÉM VYSLOVOVÁNÍ VZNIKÁ ENERGIE, KTERÁ SE TVARUJE ČAKERNĚ A KAŽDÉHO, ÚPLNĚ KAŽDÉHO TENTO TOK PROPOJÍ S JEHO DIMENZÍ...
A PROTO KAŽDÝ TOUTO CESTOU SI MŮŽETE VĚŠTIT A DOMLOUVAT SE,SE SVOU SVĚTELNOU BYTOSTÍ, S ANDĚLEM HVĚZDNÝM...
Tak dotoho, vsouváme se do nového rozměru, kdy andělé všem podávají pomocnou ruku...
NEVYUŽÍVEJ DUCHOVNÍ ZNALOSTI LIDÍ,
ALE VYUŽIJ SVĚTLA SVÉHO ANDĚLA***
 
Kata-rína
30.08.13
00:27
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Mimo téma - sorry. Iveta Bartošová - to mě pobavilo hodně. Možná ještě Karolina Peake anebo Kalousek. Jéjda, těch by bylo... ..
Zdravím srdečně, andílci
 
Kata-rína
30.08.13
10:10
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Ještě mi docvaklo něco - mohlo by to pomoci mnohým k pochopení třeba i snů, k pochopení druhých i samých sebe.
Klíčem ke všemu je strach a jeho zvládání anebo nezvládání.
Je možné dobře pochopit na příkladu z videa o chování psů - u lidí je to stejné :-) - viz YT, Buď já nebo pes - 12. díl.
 
Dracizena
31.08.13
23:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kata-rín ano, pes který štěká, nekouše... mám tři měsíce chrta z nadace, chti v nouzi... a když je na vodítku, tak, až zuřivě štěká na každého psíka a když ho pustím, s každým si hraje a honí...
Proč je na vodítku jako zběsilí?
Protože 20 měsíců vyrůstal v kleci a na závodní dráze... neboli, byl sevřený ve svých pocitech a s některými lidmi je to úplně stejné...
Jsou sevřeni negat. energiemi a proto se projevují zuřivě, hnusně, negativně... nedivme se...

A k I.Bartošové?
Katarin... to je všechno medial.bublina... dělají s ní reportáž za peníze a za každou cenu... je to hra... Ona má deprese které zapijí, to ano, ale to ostatní je hra za prachy... i ten její obdivovatel... vše je plánovaná výplň do zpráv ...
Je to ubohá výplň, ale všichni chtějí prachy a aby byly, tak se hrají tyto komedie... Iveta měla hodně obdivovatelů a ti dnes všichni jsou zvědaví, co se s Ivetkou děje a zvedají sledovanost na TV... ahojky... měj se dobře...
 
Kata-rína
01.09.13
10:02
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Milá Dračí:
ano, vidím to stejně.
Napadlo mě k tomu dále /furt je to vlastně o strachu a manipulaci/: gladiátoři. Příkaz anebo vytvoření pravidel hry - zabíjej, abys přežil. Jaké je pak přežití za takovou cenu... ..Je to totiž o zabíjení sama sebe. Je to i o tom, že mlčící většina svým mlčením připustí taková pravidla - a zase kvůli svému přežití. Pokud neexistuje mravní síla něčemu takovému zamezit. Raději se nachází v přihlížení zabíjení i možnost jakési "zábavy". Deformace totální.
Být tvrdej je někdy i o absenci moudrosti. Ale beznadějně to nevidím - kousky moudrosti jsou k nalezení všude, kdo hledá, najde. Jen nepřijít o svou čest. Čest lze prodat, ztratit pouze jednou. Nenávratně.
 
candle
18.09.13
19:53
Reg. před 2016

ahoj dracizeno, ten sen nebyl můj, ale od Camberly :-)))
jinak děvčata děkuji za reakce, ale není třeba tu utvářet mezi sebou zlo. Přeji slunce v duši
 
Nike.
19.09.13
10:41
Nereg.

IP: 46.135.42.*
Ahoj Candle,
na téma o zlu, k tomu mohu podotknout… víš, v čem například spatřuji zlo já? V alibistickém zaměňování tolerance a pasivity. Když si to někdo plete nevědomě, tak to ještě jde, bo není tam úmysl, ale vyjde to nastejno. A neber si to osobně, jakože asi vezmeš, jak to tak znám, jen, že o pozadí těch věcí nic nevíš.

Ale, aby to neznělo nějak dramaticky, tady jde jen o tajtrdlice, stačí hvízdnout a spolehlivě všechny tři doletí jak čoklíci. Když tu ještě chodila trochu odlišná cílová skupina, než v této komerční verzi, dostávaly ty dvě občas pohulit normálně. Ono stačí jen číst. A pokud možno nebýt v oslabení, kdy se každý chytne jakéhokoliv stébla. Nic osobního v tom není, Věštírna není žádný středobod vesmíru. Měla jsem i těžší práci, kdy už se muselo podávat trestní oznámení a bohužel obstarat důkazy tak trochu za polici a tak různě…Názor na to můžeš mít jiný, ale je to jen názor.
Měj se hezky, já mám v duši duši, Slunce má svoji práci, mě na takové klišé neužije, zvláště když ho používali taky pěkné kvítka...
 
candle
30.09.13
11:48
Reg. před 2016

Nike, jasné v pohodě, mě je fuk co mezi sebou máte, jen jsem se tady chtěla bavit o mém snu, a né číst to, co tady čtu. Slunce naši duši doplňuje, obohacuje, hřeje, pokud máš v duši pouze duši, ok. Pá
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)